מי שעוקבת אחריי באינסטגרם בוודאי יודעת, שאת כפות רגליי מעטרות לעתים קרובות נעליים שונות של Weshoes. מעבר לכך שאני מוצאת הנאה בשיתוף הפעולה ברמה העסקית, אלו נעליים שאני באמת ובתמים נהנית לנעול והפכו לחלק מקולקציית הנעליים שלי כבר מעל לשנה. אני אוהבת את המגוון הקיים, את המחירים הנגישים ואת העובדה שהנעליים פרקטיות ומתכתבות נהדר עם אורח החיים שלי.

בפוסט החדש החלטנו להציג עבורכן השראת אאוטפיטים לחורף שהופך להיות קליל יותר ככל שהימים חולפים, עם כמה מנעלי ה- Weshoes שמככבות גם במלתחה האישית שלי. בנוסף, העוקבות של המגזין מקבלות קוד הנחה בסך 20% התקפים החל מהיום (20.2) ולמשך שבוע, בהקשת הקוד luba20 ללא כפל מבצעים את הקוד ניתן לממש באתר Weshoes ממש כאן. הקוד תקף לגבי פריטים שכלולים תחת “מחיר אתר”, אינו תקף לגבי מחלקת הסייל והאאוטלט.

אחד הלוקים האהובים עליי היה גם אחד הלוקים הקלילים ביותר אבל כאמור – היה ממש חמים ונעים באותו יום. הכוכבים של הלוק הם ללא ספק המגפיים החדשים של Weshoes שקיימים גם בשחור ובשחור מבריק. הם מתכתבים באופן מושלם עם הפוסט על הנעליים עם הסוליה הגסה שאני יודעת שהיה שנוי במחלוקת: חלקכן ממש אהבתן את הטרנד וחלקכן חשבתן שהוא גרוטסקי. ובכן, כפי שבוודאי תבחינו בעקבות הפוסט הזה, אני שייכת למחנה האוהבות ואני חושבת שהמגפיים מספקים קונטרסט מעולה ללוק שיש בו קרדיגן רך וגופיית משי ענוגה. את המגפיים ניתן להזמין כאן.

אני לובשת: גופיה – Anine Bing (ניתן להזמין דומה כאן), קרדיגן – Everlane (ניתן להזמין כאן), מכנסיים – Toteme (ניתן להזמין כאן), תיק – השאלתי אותו מטל, הוא תיק יד שניה של גוצ’י (ניתן להזמין כאן), מגפיים – ניתן להזמין כאן

הלוק הבא היה לוק רוקנרול! לקחתי את ההשראה ללוק קודם כל ממגפי הבוקרים של Weshoes שנעלתי, שמאוד הזכירו לי את הסטייל של אחת מאושיות האופנה החביבות עליי Anine Bing והחלטתי להתלבש בהשראתה. תמיד אהבתי מגפי בוקרים אך גם תמיד היססתי לגבי הקנייה הזו, כי לא ידעתי כמה זמן הם ימשיכו להיראות עדכניים. יחד עם זאת, העונות חולפות והמגפיים ממשיכים לככב גם באתרים השונים וגם בתודעה שלי – מה שאומר שהם כנראה יישארו איתנו. 

זה אגב טריק שלמדתי בכל פעם שרציתי להכניס פריט מסוים למלתחה שלי ולא ידעתי האם הוא ישרת אותי לאורך זמן: חיכיתי כדי לראות האם הוא נשאר רלוונטי והאם אני עדיין אוהבת אותו. קל להיסחף אחר טרנדים שהם בפועל לא פרקטיים עבורנו ואני שמחה שהמתנתי עם מגפי הבוקרים די זמן כדי להיות משוכנעת בבחירה בהם. את המגפיים ניתן להזמין כאן.

אני לובשת: חולצה – Anine Bing (ניתן להזמין דומה כאן), מכנסיים – Weekday (ניתן להזמין כאן), בלייזר – Everlane (ניתן להזמין כאן), תיק – ג’יבנשי (ניתן להזמין כאן), מגפיים – Weshoes (ניתן להזמין כאן)

אחד הלוקים הפשוטים בפוסט הזה הוא כמו תמיד אחד החביבים עליי דווקא בגלל הפשטות שבו ובגלל העובדה שאני אוהבת סניקרס! אני לחלוטין מגלה את האהבה שלי לסניקרס מחדש בזמן האחרון (למרות שבסופו של דבר היא תמיד קיימת) ואני אוהבת במיוחד את השילוב בין מכנסיים אלגנטיים למראה עם סניקרס, שילוב שלוקח את הלוק למקום הרבה יותר יומיומי, קליל ומתאים לאופי שלי.

הסניקרס שאני נועלת כאן הם של GOLA וגם אותם ניתן למצוא כמובן באתר של Weshoes. אהבתי מאוד את הקונטרסט בין הלבן לשחור שמתבטא גם בתפרים, אלה הפרטים הקטנים שיכולים בעיניי להפוך גם לוק בסיסי מאוד למשהו שהוא קצת מעבר לכך. אני גם שמחה לדווח שאלה סניקרס נוחות מאוד ובמחיר מבצע באתר שבאמת אי אפשר להתחרות בו (הנעליים כבר בסייל ולכן הקוד לא חל עליהן). ניתן להזמין כאן.

אני לובשת: סריג – Everlane (ניתן להזמין כאן), מכנסיים – Toteme (ניתן להזמין כאן), תיק – Celine (ניתן להזמין כאן), סניקרס – GOLA (ניתן להזמין כאן).

לוק אחרון הוא כנראה לוק שלא יהיה חביב על כולן כי הוא מבוסס על מגפי בלנסטון – ואני יודעת שחלקכן פחות מתחברות אליהם. אני אוהבת את הלוק הזה מאוד ואת הנעליים בפרט דווקא בזכות הגסות שלהם שמתכתבת עם הסגנון שלי. חוץ מהזוג הזה בבורדו כהה יש לי גם זוג בקאמל, אני אוהבת את שניהם מאוד ונהנית לשלוף אותם בחורף כל פעם מחדש. אני נועלת בלנסטון כבר מעל שנה ותמיד מרגישה בהם קולית, בהיעדר תיאור אחר שמתאר את התחושות שלי. את המגפיים ניתן להזמין כאן עם דרישת שלום חמה ממני.

אני לובשת: סריג – Everlane (ניתן להזמין כאן), בלייזר – אריציה (ניתן להזמין דומה כאן), ג’ינס – Everlane (ניתן להזמין דומים כאן), מגפיים – בלנסטון (ניתן להזמין כאן).

הצעת הגשה נוספת למגפיים, כזו שלבשתי לפני כמה שבועות כשהבלנסטון היווו השראה לפלטת הגוונים של האאוטפיט כולו (וכנראה גם לפרחים שבחרתי).

אני לובשת: סריג – Everlane (ניתן להזמין כאן), בלייזר – Toteme (ניתן להזמין דומה כאן), מכנסיים – Toteme (ניתן להזמין כאן), תיק – Loewe (ניתן להזמין כאן), מגפיים – בלנסטון (ניתן להזמין כאן)

מה הלוק המועדף עליכן? אם אתן מזמינות נעליים בהשראת הפוסט, כתבו לי בתגובות! (ואל תשכחו להשתמש בקוד הקופון).

גילוי נאות: פוסט זה נוצר בשיתוף תכני מסחרי עם Weshoes.