ה-11.2 סימן את התאריך למפגש האחרון של הקול גירלז קלאב במתכונת הנוכחית שלו. מתכונת שעסקה ביצירת מפגשים משמעותיים ושיח בין חברות הקהילה על החיים שלנו בעולם החדש: החיים האישיים, העסקיים והשילוב שלהם יחד. כל מפגש אירח עשרים נשים והיה מרתק להאזין לסיפורים שלהן, כל אחת והעולם שלה. היה גם מעניין לראות כיצד כל משתתפת שהציגה את עצמה מצאה נקודת חיבור בין החיים שלה לבין החיים של שאר המשתתפות וכיצד הרבה מהדילמות שאנחנו מתמודדות איתן הן זהות, רק שאנחנו לא מדברות עליהן מספיק.

רביד פלג שהשתתפה במפגש האחרון היטיבה לסכם את זה בסדרת סטוריז שמתוכם אצטט: “אז מה היה היום במפגש הקהילה מנקודת המבט שלי: לובה פתחה וסיפרה על העסק שלה והמעבר שלו לעולם החדש, זה שבו השיווק השתנה, הצרכים השתנו, הפעולות השתיינו. דייקה את המקום האישי שלה בתוך העסק וסיפרה כיצד היא ממננת את עצמה ואת חייה האישיים במגזין ובעבודה שלה. 

לאחר מכן היא הזמינה את כל המשתתפות לספר על עצמן, להציג את עצמן. הפתעה מרעישה לנוכח הדרישה המקובלת לצמצם בתיאורי הצגה עצמית במפגשים עסקיים שונים. נשים עצמאיות רבות מרגישות בשלב כלשהו בעצמאות בדידות או היעדר יכולת לשתף ולהרגיש מובנת בהינתן שהסביבה איננה עצמאית בעצמה. מפגש כמו זה שהיה היום מביא לתחושת שייכות, גם אם אינני מכירה אישית את המשתתפות. עם השיתוף הרחב בסיפור האישי, האתגרים, הלבטים, המקום הנוכחי בעסק ובחיים – איפשר לכל אחת מאיתנו את היכולת להרגיש שותפות, הזדהות ואפילו שקט. כולנו בסופו של דבר בסירה דומה”. אחרי רביד תוכלו לעקוב כאן.

חגיגות הגלנטיינז עם הקול גירלז

חשתי שזה כל כך ראוי והולם שהתאריך של המפגש האחרון נפל בסמוך לולנטיינז. יש לי הרבה מה לומר על היום הזה שהפך לכל כך סובב סביב חומריות ופרסומות, לכן על רקע כל זה הרגיש לי נכון לציין את היום הזה עם נשים מתוך הקהילה שלי ועם הסיפורים שלהן. העיצוב של האירוע אחרון שגם עליו הופקדה טל אטרקצי היה האהוב עליי במיוחד כנראה, עיצוב צבעוני ומשמח שגרם למשתתפות להבין שהן לא מגיעות להרצאה או מפגש נטוורקינג סטנדרטי.

העיצוב בלבבות היה מאוד סימבולי שכן כל אירוע בפני עצמו חייב אותנו בפיצוח יצירתי ותמיד רצינו להרים את הרף. השקענו מכל הלב בעיצוב של כל מפגש כזה וראוי גם לציין שכל הקישוטים הם רב פעמיים וחזרו איתנו הביתה, כך שגם לא יצרנו כמויות פסולת בסיום כל אירוע כדי לא לפגוע בסביבה למען האסתטיקה. 

יותר מכל מה שמשמח אותי ברמה אישית זו מידת האמון שקיבלתי מכן במהלך סדרת המפגשים הזו שהיא משמעותית יותר מהכל. העובדה שיצאתן מהבית, בימים שונים, בשעות שונות, תוך צורך לבצע סידורים שונים – העובדה ששילמתן כסף והקדשתן שעות מזמנכן כדי להאזין לי וגם אחת לשניה, זה כל כך לא טריוויאלי בעולם שבו מעטות ההזדמנויות ליצור קשר בצורה כזו. 

מה הלאה?

מפגש הקול גירל קלאב היה סיפתח מצוין מבחינתי כדי ליצור אירועים נוספים, היות וזה איפשר לי להצמיד פנים וסיפורים ליוזרים שאני מכירה מהרשת. זה איפשר לי להכיר אתכן לעמוק ולהבין אילו דילמות עומדות עבורכן מהפרק – ומתוך הדילמות הללו אני רוצה לייצר אירועים נוספים. האירועים הבאים יהיו אירועים ממוקדי תוכן בפורמט שונה לחלוטין מהסדרה שאותה סיימנו כעת. 

המפגשים האחרונים רק חידדו לי עד כמה יש צורך ורצון אמיתיים להכיר גם באופליין ועם כל אהבתי לכל מה שקשור לרשת, אין באמת תחליף ליצירת קשרים במציאות. לכן אל דאגה קול גירלז, אנחנו נמשיך להיפגש ואמשיך ליצוק ערך ותוכן גם למפגשים הבאים שלנו כדי שנוכל לנצל את הזמן שלנו היטב, ליהנות ולהכיר. 

תודות אחרונות

כמו תמיד אני רוצה לחלק כמה תודות לאנשים שאפשרו לאירוע להתקיים:

תודה למול ביתא על האירוח הנעים

תודה לטל אטרקצי על הליווי והעיצוב, כל פעם מחדש

תודה לגל מנשיקות שיצרה הפעם שוקטים ממכרים (אלו הן פחזניות קטנות וצרפתיות ללא מילוי, שלמות נימוחה ואוורירית!) ומילאה את הגודי באגז של המשתתפות בכל טוב

ושוב, תודה ענקית לכן, על ההיענות הזו שהיא כל כך לא מובנת מאליו בעיניי.

נתראה באירועים הבאים!