מכירות את זה שאתן מנסות לקבוע פגישה עם חברה וזה הופך למשימה בלתי אפשרית עקב הלו”ז של שתיכן? אז הנה הצעת הגשה בסגנון קצת שונה: יום כיף עם עצמכן! אם כבר לקחתן יום חופש או יש לכן יום שישי פנוי, זה בהחלט לא אומר שצריך לתאם עכשיו לו”ז עם אנשים אחרים ובהחלט אפשר ליהנות מיום כזה לבד. בעיניי תל אביב היא עיר נהדרת להסתובב בה לבד מבלי שזה ירגיש בודד, במיוחד עכשיו כשיש לנו ימי חורף שמשיים.

התחנה הראשונה ביום הכיף שלי עם עצמי הייתה The Bakehouse Showroom בכיכר רבין, שם עצרתי לחטיף לפני היציאה לדרך. אני מודה שהמקום לא תמיד זוכה להצלחה מבחינתי והרבה קינוחים נראים פוטוגניים יותר מכפי שהם טעימים בפועל אבל המלצה אחת שתמיד מוכיחה את עצמה – עוגיות סמורז. סמכו על סיסטר ולא תתאכזבו.

משם צעדתי ברגל למוזיאון תל אביב. כרטיס כניסה עולה 50 ש”ח, מניחה שהוא עולה פחות לתושבות תל אביב ואולי יש הנחות או קופונים בחברות האשראי, בכל מקרה העלות מקנה כניסה לכל התערוכות אז זה עסק לא יקר. מצרפת לינק לרשימה של התערוכות המתחלפות שיהיו זמינות בפברואר, ביקרתי בין השאר בתערוכה של דניאל צאל והיא הייתה מוצלחת מאוד, מומלצת לחובבות צילום. 

מאוד נוח להסתובב במוזיאון לבד, זה היה פתרון מעולה כדי לנקות קצת את הראש שלא רק כפונקציה של גלילה חסרת פואנטה בנייד, מה שרובנו נוטות לעשות בדרך כלל. אפילו הארכיטקטורה והמבנה של המוזיאון נהדרים ויכולים לספק הרבה השראה. מומלץ במיוחד למי שמרגישה קצת תקועה וצריכה זריקה של יצירתיות. יכולה להעיד על עצמי שחזרתי משם עם אנרגיות מחודשות.

התחנה הבאה הייתה ארוחת צהריים! החלטתי ללכת על אופציית לואו-קוסט ואכלתי כריך עם מיץ תפוזים ב-35 ש”ח בתחנת לחם. זה היה מקום שקט שגם יכולתי לשבת ולקרוא שם, אז זה היה נחמד. אם אתן מחפשות אופציה יוקרתית וקצת כייפית יותר, אז שווה לבדוק את הדיינר של גוצ’ה שנמצא בהמשך הרחוב באבן גבירול או את העסקיות של מסעדת פסטל שצמודה למוזיאון.

תחנה שלישית ואחרונה: חנות פרחים “ירוקים” שצמודה לתחנת לחם ברחוב אבן גבירול 30. מקום שאפשר לקנות בו עציצים נהדרים (יש לי גם פיקוס גומי וגם פיקוס כינורי שקניתי שם) וגם פרחים יפים. שם קניתי זר של נוריות ב-20 ש”ח.

המטרה של הפוסט הזה היא בעיקר להראות שלא צריך אירוע ייחודי כדי ליהנות מזמן איכות, גם (ואולי בעיקר) אם הוא עם עצמכן! אם יש לכן זמן פנוי ואתן מתלבטות מה לעשות איתו – יום כזה שבו אתן מבלות עם עצמכן ועם המחשבות שלכן יכול להיות מאוד משחרר. כפי שראיתן זה גם ממש לא חייב להיות בתקציב גבוה וזו לא הפואנטה, המטרה היא באמת לבלות עם עצמכן ולא להוציא כסף על הסחות דעת מכך. לקחתכן את עצמכן לדייט בהשראת הפוסט? מוזמנות לתייג אותי בסטורי, ממש כאן.