אם נתעלם לרגע מבדיחת הקרש הגרוטסקית בכותרת, אז כן, התאספנו כאן כדי לדבר על שעונים. אני לא חושבת שאי פעם בתולדות המגזין היה פוסט שמוקדש בלעדית לשעונים ואינני יודעת מדוע: אני אוהבת את הז’אנר. נכון, היו לי תקופות שבהן לא ענדתי שעון כלל אבל רוב הזמן תמצאו אותי באופן קבוע עם שעון על מפרק כף היד. 

ההעדפה שלי בשעונים היא בדרך כלל שילוב של כסף וזהב, פעם הנטייה שלי הייתה לזהב בלבד כמו בכל התכשיטים שלי אבל אז הרגשתי שיש בהם משהו “עשוי” מדי לסטייל שלי ולכן העדפתי את השילוב. אם גם יש אופציה לשעון בעל לוק קצת “גברי” יותר מה טוב. בענייני שעונים אני לא נוטה לגוון: יש לי את השעון שלי ואני לא ממש אוהבת רוטציה בין שעונים. היות והבחירה בשעון היא כה גורלית עבורי היות ואני דובקת רק באחד, החלטתי לבדוק מה קורה בהיצע השעונים באתרי הקניות השונים.

האמת? הופתעתי לטובה! הרבה מאוד מותגי ביניים שמציעים שעונים יפים ואיכותיים למדי למראה מבלי לקרוע את הכיס. אני מוצאת ששעון עשוי להיות השקעה קצת גדולה מהרגיל אם רוצים שהוא יהיה מדויק ואמין לאורך זמן, מצד שני, זו לא צריכה להיות השקעה מטורפת. לכן אספתי עבורכן מגוון שעונים שלטעמי שווים את ההשקעה והייתי בהחלט משקיעה בהם אילו היה נדרש לי שעון חדש.