מצחיק לומר שלפעמים אני מוצאת קושי להגדיר בדיוק את מה שקורה במפגשי הקול גירל קלאב. אני, שיש לה את אוצר המילים הדרוש כדי לתאר כל תחושה וכל סיטואציה – לפעמים מוצאת את עצמי חסרת מילים אל מול המפגש כשמבקשים ממני הגדרה מדויקת. זה מפגש מקצועי? מפגש קהילה? הרצאה? סדנה? מה זה בעצם? הדרך הכי טובה עבורי לתאר את זה היא “נשים שיש להן מכנה משותף והן רוצות לחקור אותו לעומק במפגש”. 

המכנה המשותף הוא לכאורה אני, הקריאה במגזין – אבל בעיניי יש כאן הרבה מעבר לכך. אנחנו נשים שמנווטות את דרכנו בעולם החדש הזה ומנסות למצוא בו הגיון. ההיכרות והשיח שאנחנו עורכות במפגש הקול גירל קלאב הוא שונה מכל דבר שהורגלנו אליו: זו לא שיחה עם חברה שיש לה היסטוריה מוקדמת עלינו ואיתנו, זו לא היכרות שבה אנחנו צריכות לתמצת את הקיום שלנו לכדי “קצת עליי” כדי לסיים ולעבור הלאה לבאה בתור. זה מפגש שבו אנחנו חולקות את הלבטים, את הדילמות, את נקודות החוזק וגם החולשה – בכנות שכמותה מזמן לא פגשתי, בטח שלא במרחב הוירטואלי אבל גם לא פנים מול פנים.

קול גירל קלאב לנפש

הייתי גם אומרת שכל אחת יכולה לקחת את המפגש למקום שלה ולתועלת שהיא מצפה לקבל ממנו: חלק מצפות לשמוע נשים אחרות, חלק מצפות להכיר ולפתח חברויות, חלק מצפות לרקום קשרים עסקיים. אני שמחה לומר שכל אלה קרו בנוכחותי במפגשים הקודמים וזה כל כך מרגש לדעת שעל אף שאני עצמי מתקשה לפעמים לתקשר במילים את מהות המפגש – הנשים המשתתפות בו מבינות את הערך שיש בו ומוכנות גם להעניק מעצמן בפתיחות וברגישות.

לא קל להיפתח בפני נשים זרות ולכן כל מפגש הוא בעיניי ישות בפני עצמה, כי אין לדעת איזו דינאמיקה תתקיים בה. אמנם אני בוחרת את המשתתפות של המפגש ואת חלקן אני מכירה ברמת השם והאינטרקציה שיש לי איתן בסושיאל מדיה – אבל אין לי באמת דרך לשלוט בנעשה במפגש ובדברים שנאמרים, על כן אני גם לא מנסה. בעיניי הדבר הכי חשוב הוא לייצר אווירה שתקל על נשים לשוחח בה, להכיר ולהיפתח, גם תוך כדי השיחה האישית שלי על הניסיון בהקמת עסק ומציאת הדרך שלי בעולם החדש, אך גם ביצירת התחושה שזה מרחב בטוח לדבר בו על הכל.

המשתתפות במפגש

כמה תודות על ארגון “המסיבה הלבנה” של הקול גירלז שהתקיימה לפני כשבועיים:

בראש ובראשונה, טל אטרקצי שהפיקה ועיצבה את המפגש הנוכחי. כל פעם אנחנו מצליחות לחשוב על קונספט חדש וזה תמיד מרגש איך היא מצליחה ליצור אווירה מדויקת, לנצח על גודי באג כייפי ולדאוג שהכל יתקתק.

“נשיקות” על קינוחים גדולים מהחיים, לפעמים תרתי משמע. גם הפעם כיבד אותנו בנוכחותו מגדל פחמימות שהיה מורכב מעשרות כדורי שוקולד וקוקוס, לצד טארטלטים וניל ופוטיפורים מוס וניל. כל המשתתפות קיבלו בגודי באג גם שתי עוגיות מעשה ידיה של גל מ”נשיקות” שנוצרו בהשראת עוגיית Van Stapele המפורסמת מאמסטרדם וזה היה נהדר. מגל תוכלו להזמין קינוחים בהשראת האירוע או את תפריט הקינוחים המושחתים שלה כאן. יכולה לומר שאני טועמת מהקינוחים שלה כבר משהו כמו שלוש שנים ואוכל להעיד ממקור ראשון שהם טעימים בדיוק כמו שהם יפים ופוטוגניים.  תוכלו לעקוב אחר המותג כאן וכאן.

תודה רבה ל”מול ביתא” המארחים שלנו גם הפעם, על לוקיישן נעים, אינטימי ומתאים בדיוק לקונספט, הוא מיועד לאירוח אירועים פרטיים ועסקיים, מומלץ בחום מבחינת הארגון והאווירה.  תוכלו לעקוב אחר המקום לאירועים כאן וכאן.

מה הלאה?

המפגש הבא של הקול גירלז יהיה בהשראת הולנטיינז דיי אבל עם טוויסט – הפעם אנחנו נחגוג מסיבת גלנטיין, כלומר מסיבה שלנו משתתפות האירוע. מדובר בקונספט שמסביבו פורסמה הפקה יפיפייה במגזין לפני כשנה והחלטתי להביא אותה גם למציאות בחברתכן. האירוע יתקיים ב-11.2 בשעות הבוקר ואת לוח ההשראה של האירוע כבר יצרנו, כך שאנחנו מחכות להוציא אותו לפועל כמו תמיד:

מדובר במפגש האחרון של הקול גירל קלאב במתכונת הנוכחית שלו. החל ממרץ המפגשים שלנו יעסקו בהתנהלות כלכלית ובכסף – וייתנהלו בפורמט שונה לחלוטין מהמתכונת הנוכחית והאהובה שלי, שנפרדת מאיתנו בשלב הזה. עקב שני ביטולים נותרו שני כרטיסים אחרונים לאירוע, ניתן להירשם ממש כאן.

נתראה במפגשים הבאים!