אחד המותגים היותר מעניינים שנמצאים ברדאר שלי בשנה האחרונה הוא המותג All Saints. אלה עלו לגדולה בזכות ליין מעילים וג’קטים שהם באיכות פרימיום אבל במחירים מתקבלים על הדעת (יחסית למעצבי על) – אך עם הזמן גיליתי בליין שלהם הרבה בגדים איכותיים ובייסיקיים, אבל עם טוויסט של רוק אנד רול, מה שמייחד אותם בעיניי מבגדי בייסיק אחרים.

אול סיינטס נמצאים על סקאלת הפרימיום הנגישה, כלומר יקרים יותר מרשתות כמו מנגו וזארה אך לא ברי השוואה למעצבי על. אפשר גם לתפוס שם סיילים נאים מאוד ולכן זו לא חייבת להיות חוויה כואבת מדי לארנק. כיום הם זמינים באסוס ולאחרונה גם נחתו במגוון מצומצם בטרמינל איקס, אך עדיין הדרך הכי טובה להיחשף למגוון הגדול ביותר של הפריטים – היא דרך האתר הרשמי של המותג, ממש כאן.

משלוח ישיר מהאתר הבריטי לישראל אמנם עולה 20 פאונד – תענוג לא זול לכל הדיעות, אך עם הסייל שרץ כרגע הכולל מגוון דגמים ב-50% הנחה, עדיין מדובר לרוב באופציה המשתלמת ביותר. כמו תמיד סיסטר אספה לכן מגוון פריטים שימושיים שמעניקים לדעתי תמורה טובה במחיר, בייחוד בעונת הסיילים הנוכחית. זו גם הזדמנות מעולה עבור מי שרוצה להשקיע בתיק שנראה כמו תיק מעצבים – אבל במחיר נוח משמעותית.