אני לובשת בעיקר אברליין וכשאני לא לובשת אברליין – אני לובשת יד שניה. זה הניתוח המרתק שלי מהאאוטפיטים שלבשתי לאחרונה, אני יודעת, חיכיתן לניתוח הזה בערך כמו לסיכומי העשור של כולן ברשת. על לא דבר.

נתחיל מהלוק האחרון שלבשתי כרונולוגית וכולל חצאית! אני לא ממש נוהגת ללבוש שמלות או חצאיות בחורף אלא אם כן מדובר באירוע מיוחד אבל כנראה שזה בדיוק מה שקרה כי פגשתי את שנטי לקפה ותופינים. לוק קז’ואל בלי הרבה רעש אבל עם הרבה דיטיילים נחמדים.

אני לובשת: ג’קט – ניתן להזמין דומה כאן, חצאית – ניתן להזמין דומה כאן, תיק – ניתן להזמין כאן, סריג – אורבן אאוטפיטרס (ישן), ניתן להזמין דומה כאן, גרביונים – מציאה מהסופר פארם ב-20 ש”ח, מגפיים – ישנים, ניתן להזמין דומים כאן

ובאופן אירוני נמשיך לשמלה נוספת, אבל הפעם היא נלבשה לאירוע המוצדק מכולם – הקול גירל קלאב והרגשתי בה יפה במיוחד. מדובר בשמלת יד שניה של Self Portrait שכבר לא נמכרת, אבל מצאתי דיופ ממש דומה לה כאן.

אני לובשת: שמלה – דומה מכאן, נעליים – ניתן להזמין כאן, גרביונים – 20 ש”ח בסופר פארם

רק רוצה לציין שהתלהבתי מהשילוב בין הסריג לטישירט שמבצבצת מתחת כאילו מדובר לא פחות מהברקה שראויה לפרסים. חוץ מזה נלבש גם מעיל הקאמל המושלם, מציאה מאנד אדר סטוריז שחטפתי גם אותה יד שניה מלפני כמה שנים.

בעיקרון אם לא ראיתן אותי נועלת מגפיים שחורים, רוב הסיכויים שאני נועלת סניקרס לבנות. שניהם אגב, מתאימים באופן קוסמי לכל לוק.

אני לובשת: סריג – דומה מכאן, מכנסיים – דומים מכאן, נעליים – דומות מכאן, תיק – ניתן להזמין כאן

אין לי הסבר לשילוב הצבעים המשונה הזה ולמשיכה שלי לצבע של הסריג, אבל יש להכיר בעובדה שהמשיכה הזו קיימת. 

אני לובשת: סריג – ניתן להזמין כאן, מכנסיים – ניתן להזמין כאן, נעליים – ניתן להזמין כאן, תיק – ניתן להזמין כאן

אני חשה שמבלי לשים לב, קצת הורדתי את מינון הג’ינס הכחול העונה – צמרמורת. בכל מקרה, כשאני לובשת ג’ינס כחול תהיו בטוחות שזה עדיין הוודג’י הנהדרים של ליווייס. כאן שילבתי אותו עם הקרדיגן המושלם מאברליין ומגפונים של We Shoes. 

 אני לובשת: קרדיגן – ניתן להזמין כאן, ג’ינס – ניתן להזמין כאן, מגפונים – מכאן, תיק – ניתן להזמין כאן

לא יודעת אם אפשר להגדיר את מה שקורה כאן כצילום אאוטפיט אבל נניח שכן, כי התלבשתי ממש מחויט לכנס והרגשתי מוכרחה לתעד את זה באותה מידה שבה פרי הרגישה צורך להידחף לתמונה. הכוכב של הלוק הזה הוא הבלייזר של אברליין, הבלייזר השחור המושלם והמדויק.

אני לובשת: בלייזר – ניתן להזמין כאן, חולצה מכופתרת – ניתן להזמין כאן, מכנסי ג’ינס – ניתן להזמין כאן, נעליים – דומות, ניתן להזמין כאן

עוד סלפי מראה הכרחי כלל הפעם לוק מונוכרומטי שממש אהבתי ומעיל של אברליין שזכיתי ללבוש בפעם הראשונה בארץ מאז פריז (ועליו אני חורשת מאז).

אני לובשת: סריג – אורבן אאוטפיטרס ישן (דומה מכאן), מעיל – ניתן להזמין כאן, מכנסיים – דומים מכאן, תיק – ניתן להזמין כאן, מגפיים – דומים מכאן

לוק שלבשתי לפרימיירה של סטאר וורז עם מעיל שנראה באופן מחשיד כמו צ’ובקה. כמו כן: חזרתו של הג’ינס הכחול והסניקרס הלבנות, זו תופעה, כבר אמרתי?

אני לובשת: מעיל – דומה מכאן, סריג – ניתן להזמין כאן, תיק – ניתן להזמין כאן, ג’ינס – ניתן להזמין כאן, סניקרס – ניתן להזמין כאן

עוד אחד הלוקים האהובים עליי לאחרונה ומתבסס הפעם על מעיל קימונו/ מעטפת נהדר, גם הוא מציאה של אנד אדר סטוריז יד שניה מלפני כמה שנים (מאיביי).

אני לובשת: מעיל – דומה מכאן, סריג – דומה מכאן, מכנסי ג’ינס – מכאן, מגפיים – דומים מכאן, תיק – מכאן, צעיף – דומה מכאן

מה הלוק המועדף עליכן החודש?