בכל אירוע של הקול גירלז אנחנו חושבות איך לייצר חוויה ייחודית עבור המפגש כך שתעמוד בפני עצמה וגם תתכתב עם האווירה הכללית של המגזין. היות ומראש בחרנו בפורמט של כמות מצומצמת של אירועים – זה מאפשר לנו ליצור תחושה מעט שונה בכל אירוע ואירוע. בעוד שהמפגש האחרון היה בסימן מסיבת חנוכה, האירוע הבא יהיה כולו באווירת מסיבה לבנה, Winter Wonderland. 

למרות הימים הסוערים האחרונים, לא נראה שיהיה שלג במחזותינו ולכן רצינו להביא את תחושת החורף האמיתית הזו של חו”ל גם למפגש שלנו. כמובן שלא תתבקשו לדמיין הכל לבד, אלא יצרנו עבורכן גם לוח השראה שמייצג את האסתטיקה של המסיבה הלבנה – מהדורת הקול גירלז:

מקורות: כאן, כאן, כאן, כאן 

בתפריט “המסיבה הלבנה”:

+ קינוחים טעימים ומעוצבים מבית “נשיקות

+ קוקטיילים חגיגיים

+ שיחה על הקמת עסק בעולם החדש – אותה אני מעבירה

+ תרגיל היכרות מעשי שבו נציג את עצמנו בצורה הכי משמעותית שאפשר

+ גודי באג באווירת המגזין (עם תופינים מרגשים!)

מחיר – 270 ש”ח כולל מע”מ לשלוש שעות מפגש עם עשרים משתתפות באווירה אינטימית

גם הפעם האירוע ייערך ב”מול ביתא“, לוקיישן יפיפיה ונגיש בתל אביב עם חניה באזור.

במפגשים הקודמים נרקמו שיתופי פעולה עסקיים וגם חברויות של ממש, כל כך מרגש לדעת שנוצרו קשרים כאלה שילוו אתכן הלאה. בשני המפגשים הבאים הוספנו בונוס מיוחד: זמן איכות אחת על אחת יחד איתי בסיום המפגש למי שתרצה להישאר גם מעבר לשעות האירוע ולהעלות בפניי דילמות או להתייעץ. נותרו מקומות אחרונים באירוע הערב ב-14.1.20 בקונספט של המסיבה הלבנה ומפגש יום ב-11.2 (קונספט למפגש הזה ייחשף בהמשך), הקליקו כאן להרשמה כדי לשריין את מקומכן.

מצפה לפגוש אתכן!