מטורף לחשוב על זה אבל אני וגאל בשיתוף פעולה כבר שנה שלמה, מה שאומר שכבר שנה היא היחידה שנוגעת לי בעור. היו לי הזדמנויות דומות כאלה בעבר, אבל על כולן ויתרתי מהסיבה הפשוטה: טיפולי פנים בחינם זה נחמד, אבל היה ונפלת על מטפלת לא טובה שתעשה לך נזק לעור – זו תהיה בעיה שלך ושלך בלבד. לכן אני מאוד נזהרת בשיתופי פעולה כאלה, לכן אני לא מפקידה את הוודג’ שלי אצל כל אחת (טיפ מנצח לכולן אגב) אבל על גאל אני סומכת בעיניים עצומות.

כשהתחלנו את השת”פ שלנו זו כאמור הייתה התקופה הזו מלפני שנה והעור שלי עדיין היה זקוק לאיפוס כדי להרגיל אותו לאט לאט לטיפולים של גאל. למען הסר ספק – הטיפולים של גאל כואבים מאוד. בסיומו של כל טיפול אני אומרת לה כמה אני שונאת אותה כרגע אבל אוהבת אותה באופן כללי ושתינו צוחקות על זה (אני בצורה מאופקת, כי בכל זאת שורף לי הפרצוף). כמה שזה שורף – ככה זה גם אפקטיבי ולאט לאט גאל בנתה את העור שלי לעונה הזו בדיוק, שבה נתחיל לטפל בפיגמנטציה בצורה אגרסיבית יותר.

לא הכל היה חלק (ליטרלי)

אתן בוודאי יודעות שכחצי שנה אחרי שהפסקתי עם הגלולות האקנה ההורמונלי חזר לחיי. גאל טוענת שזה לא היה אקנה במלוא העוצמה אלא יותר כמו התפרצות – אבל כך או כך זו הייתה חוויה לא נעימה עבורי כמי שחוותה את זה כבר פעמיים בעבר. כל כמה שבועות מצאתי את עצמי שולחת את הסלפיז הכי איומים בתבל, שלי מכוסה בפצעונים חדשים, כואבים וזועמים בקו הלסת ושואלת מה לעשות. גאל הצילו!

אני שמחה לומר שאחרי שלושה חודשים שבהם הרגשתי שאני צועדת כמה צעדים אחורה עם מצב העור שלי (כי גאל אמנם מעולה אבל ההורמונים שלי חזקים אפילו יותר) – אין לי יותר התפרצויות, לפחות נכון לרגע זה. הכל הסתדר בטיימינג מושלם כדי להתחיל בטיפול בפיגמנטציה: העור הלא אחיד, כתמי השמש ושאר הסימנים שאני סוחבת איתי משנים של חשיפה לא מבוקרת לשמש, הורמונים ומה לא. 

הקליניקה החדשה של גאל

את גאל הכרתי עוד בימים בהם הייתה לה קליניקה מקצועית משלה בבית והיא תמיד סיפרה לי על השאיפה שלה לעבור לקליניקה גדולה יותר כפונקציה של מציאת המקום הנכון. הקליניקה הזו נמצאה לפני כמה חודשים ואני שמחה שהמראה המודרני שלה מתכתב ומשקף בצורה מדויקת את הטיפולים והגישה המודרנית של גאל בכל הנוגע לסקין קייר.

למעשה, גאל שינתה לחלוטין את מה שחשבתי על קוסמטיקאיות עד לשלב הזה. לא עוד גישה “דוחפת” אלא להיפך, גישה שמעודדת לקנות בהתחלה גדלים מוקטנים כדי לוודא שהכל עובד וכדי להשקיע את הכסף במדויק במוצרים שעובדים. לא עוד גישה אגרסיבית לגבי מכירה, אלא להיפך – גישה שמאמינה לחלוטין באיכות המוצרים . הקליניקה החדשה יפיפייה ובעוד שזה לא הקריטריון הכי משמעותי בתהליך, אין ספק שנעים לעבור אותו במקום כזה.

לצד הקליניקה החדשה, נחתה אצל גאל גם קולקציית מוצרים חורפית של ביולוג’יק רישרש. השילוב של הריכוזים החזקים עם המכשור המתקדם מבטיחים פעולה מאוד אפקטיבית אך לא פולשנית. אני יכולה לומר שתפריט הטיפוח שגאל התאימה לי כולל כרגע כל סוג אפשרי של חומצה ורטינול בריכוז מקצועי של 1%, הכל תחת הביקורת שלה, תחת מעקב צמוד ומשלוח קבוע של סלפיז וטיפולים כדי לוודא שהכל מתנהל כשורה. מאז הטיפול האחרון, העור שלי מתקלף כבר כמה ימים ועם זאת אני מרגישה שהוא גם בעל טקסטורה נעימה יותר ונראה בהיר יותר, על אף הקילופים. כנראה שגאל הצליחה באופן ליטרלי לקלף ממני את כל תופעות הלוואי של האקנה האחרון ושל הקיץ.

אחת השאלות שחוזרות על עצמן הכי הרבה בסטוריז שלי בהקשר של טיפולים קוסמטיים, היא לגבי “חליפת החלל” המשונה שגאל מלבישה עליי בשני הטיפולים האחרונים. החליפה הזו מעניקה עיסוי לימפטי, שהוא בגדול טיפול רפואי הנועד לנקז נוזלים ממערכת הלימפה בין התאים והרקמות אשר יוצרים בצקות. בעולם הפיזיותרפיה העיסוי הלימפטי מיועד לשימוש במצבים כמו פציעות ספורט, חבלות, שברים, תופעות לוואי מניתוחים ועוד.

בחו”ל עשו אדפטציה לטיפול גם לעולם הקוסמטי ופתאום אייטמים על העיסוי הלימפטי של כוכבות כמו קים קרדשיאן, סלינה גומז וקנדל ג’נר התחילו לצוץ בכל מגזין אפשרי. ברמה הקוסמטית הטיפול הזה נועד לחטב את הגוף ולמצק אותו – ודרושה סדרה של כמה טיפולים על בסיס פעם בשבוע כדי להבחין בתוצאות. אישית, זו הפעם הראשונה ששמעתי על עיסוי לימפטי שנעשה בו שימוש למטרות קוסמטיות בארץ ואני יכולה להעיד משני שימושים במכשיר שהטיפול לא כואב אלא מרגיש כאילו מודדים לך לחץ דם, כל פעם באזורים אחרים בגוף. זה אפילו די מגניב.

יחד עם זאת, להבדיל מטיפולי הפנים בהם התנסיתי כבר שנה ואני יכולה להעיד על טיבם בכל היבט אפשרי – בעיסוי הלימפטי כאמור התנסיתי רק פעמיים ולא נעשה שימוש לאורך מספיק זמן כדי שאוכל להעיד על תוצאות. אני מודה שטיפולי גוף בהגדרה פחות מעסיקים אותי אבל לפי ההתלהבות והעניין שהתיעוד מהעיסוי עורר בסטורי שלי, אני משערת שלא מעט נשים מתעניינות בהיבט הזה, לכן אני כאן כדי לדווח.

לסיכום, אני נרגשת מאוד מהתהליך שהעור שלי עובר בחורף ואספתי כבר תמונות שלו בכל שלבי האקנה המחודשים שלו כדי לשתף איתכן בסיום הטיפולים העונה. אני גם כל כך שמחה לקבל פידבקים מעוקבות שגילו את גאל בעקבות התהליך האישי שלי וגם הן מתמידות עם הטיפולים כבר חודשים ארוכים כי התוצאות מדברות בעד עצמן. לפרטים נוספים הקליקו כאן, לקביעת תור מומלץ להתקשר או לשלוח וואטסאפ: 0545393522

הקליניקה החדשה של גאל ממוקמת ברמת השרון

לפוסטים שלי על תהליך הטיפוח שלי בשנה האחרונה הקליקו כאן, כאן וכאן