עם קביעת שלושה תאריכים נוספים למפגשי הקול גירל בדצמבר, ינואר ופברואר – ידעתי שהם יהיו בסימן מסיבות חורף אך אין ספק שזה התחדד והועצם ככל שהתחלנו לגבש את הקונספט לכל אירוע בנפרד. האירוע הקרוב בפרט, יום שישי ה-20.12, זה שהיה סביבו את הביקוש הגדול ביותר (ובהתאם לכך נותרו בו רק מקומות אחרונים) יהיה בסימן מסיבת חנוכה מנצנצת.

האירוע הקרוב יהיה מבוסס על חוויה קולינרית מרהיבה עליה תנצח גל בעלת מותג הבוטיק “נשיקות”. בואו נדבר שניה על הקונספט של סופגניות מוגזמות לחנוכה: פייר? נמאס. סיסטר אוהבת פחמימות ואוהבת פחמימות מלאות בכל טוב, אבל מרגיש לי שבכל שנה יש תחרות של מי הסופגניה הכי מוגזמת אך לא בהכרח הכי טעימה. גל החליטה לחזור לשורשים עם סופגניות קלאסיות נימוחות וטריות שיוצרות יחדיו מגדל קרוקומבוש מרשים המורכב מכ-20 סופגניות מצופות בסוכר עם מזרק מילוי אחד לבחירתכן.

במפגש הקול גירל קלאב מגדל קרוקומבוש ענק ייפגוש את האורחות אך אם אתן מחפשות מתנת חנוכה ייחודית גם אליכן הביתה, דעו שגל מציעה למכירה כל מגדל כזה ב-120 ש”ח בלבד כאשר הקוראות של המגזין מקבלות הטבה נוספת: מזרק מילוי בטעם נוסף לבחירה במתנה! הטעמים הקיימים לבחירה עבור המילוי: קרם פטיסייר וניל/ ריבת תות/ שוקולד אגוזים/ ריבת חלב/ קרם לימון.

מגדל הקרוקומבוש זמין לאיסוף מגבעתיים וניתן לשנע אותו למקומות נוספים בארץ בתוספת של דמי משלוח בסך 30 ש”ח. לפרטים נוספים:
טלפון >> 052-3077773 // מייל >> gal.neshikot@gmail.com. מוזמנות לעקוב אחר גל גם בפייסבוק ובאינסטגרם.

פינוקים נוספים וטעימים ייעטפו את אירוע הקול גירל קלאב הקרוב כאשר גם הגודי באג עובר מתיחת פנים וייחכו לכן בו תופינים חדשים. ממליצה בחום לשריין את מקומכן ממש כאן

צילום: טל אלקבס

גם בעיצוב חשוב לי ליצור חוויה שתשלים את אווירת מסיבת החנוכה. “מול ביתא” המארחים שלנו גם הפעם, יביאו עמם את הסגנון הנקי והשיקי שמאפיין את החלל ועליו אנחנו נלביש את בגדי החג בסטייל המגזין. “מול ביתא” הוא מקום משובח לאירוח מודרני ונעים, גם לאירועים פרטיים וגם לאירועים עסקיים. אני יכולה להעיד ממקור ראשון ועל סמך החוויות שלנו מהאירוע הראשון, שהכל היה מתוקתק ונעים להפליא. לפרטים נוספים מוזמנות לעקוב אחר עמוד הפייסבוק שלהם, ממש כאן.

גם “מול ביתא” מציעים הטבה מיוחדת לקוראות המגזין שיירצו לחגוג אירוע פרטי או עסקי: פינוקי התכנסות במתנה הכוללים פתיח מסתובב וקוקטייל חגיגי בשווי 900 ש”ח לסוגרות אירוע במהלך שנת 2020.

אם באירוע הקודם הכוכבים של העיצוב היו הפרחים, הפעם נלך על כיוון שונה לגמרי ולשם כך, אין ספק שקיבלתי השראה מהממת מהטיול שלי בפריז בו ראיתי איך קושטו הרחובות לכבוד הכריסמס והכל היה כל כך מנצנץ ומרהיב:

תודו שאם כבר לוח השראה לאירוע, אז מוטב שיהיה מפריז.

אז חוץ מתופינים, קוקטיילים, גודי באג מפנק ועיצוב יפה – גם הפעם האירוע יעסוק במציאת זהות והקמת עסק בעולם החדש, שיחה שאותה אעביר אני בשיתוף עם המוזמנות כדי ליצור דו שיח אמיתי על האתגרים והחוזקות שלנו. המפגש לא מיועד אך ורק לעצמאיות, למעשה, בפעם הקודמת לקחו בו חלק כמה וכמה שכירות וזה היה מרתק לא פחות. העלות להשתתפות במפגש היא 270 ש”ח כולל מע”מ.

חשוב לציין, המפגשים הקרובים הם המפגשים האחרונים שאני מתכוונת לקיים בפורמט הזה ולכן אם חיכיתן לתאריך שמסתדר לכן עם הלו”ז ממליצה בחום לשריין את מקומכן באירועים כבר מעכשיו כי אחריהם לא יהיו עוד. אני כל כך מצפה לפגוש אתכן בכל אחד ואחד מהאירועים האלה ובטוחה שזו תהיה חוויה מדהימה גם עבורי וגם עבורכן! מוזמנות להירשם כאן.

אז מי מגיעה לחגוג יחד איתי את חנוכה באירוע מנצנץ במיוחד?