מעולם לא הייתי טובה בשיער, אני חושבת שכבר ציינתי את זה כמה וכמה פעמים בדפי המגזין. לא חשבתי שזו נקודה כואבת אבל לאור התדירות שבה אני מעלה את זה – אני מתחילה לחשוב אחרת. תלתלים תמיד היו מחוץ לתחום כי מעולם לא הצלחתי לייצר אותם עם מכשירי בייביליס סטנדרטיים, עד אשר תמר מור הצדיקה, גילתה לי מכשיר שבאמצעותו גם חסרת כל יכולת כמוני יכולה ליצור תלתלים משגעים.

אני מודה שהייתי סקפטית לגבי המכשיר אבל ברוך השם זה לא מנע ממני להזמין אותו בכל זאת ואז גיליתי פלא: כל מה שצריך לעשות זה להכניס כל פעם קצוות שיער בין הפלטות, להמתין כמה שניות ו-וואללה, יש תלתל מוכן! ממש כמו להכין טוסט, תחום שהרבה יותר מוכר לי מעיצוב שיער. לא צריך לדעת להחזיק את המכשיר כמו שצריך או ללפף אותו סביב השיער בצורה מסוימת ולא דרושה שום טכניקה להבדיל משימוש במסלסלים אחרים. מכניסים > ממתינים > מוציאים.

המכשיר הזה איפשר לי ליצור תלתלים לאירוע ערב תוך רבע שעה של עבודה ממש לא מאומצת. קיבעתי את הלוק עם ספריי טקסטורה כי השיער שלי דק במיוחד והייתי מוכנה לצאת לדרך. השיער החזיק מעמד כל הערב מבלי ליפול, מה שלא ניתן לומר לגבי מצב הפיכחות שלי אבל זה כבר נושא לשיחה אחרת לגמרי. זו לגמרי הפעם הראשונה בחיי הבוגרים שהצלחתי לעצב לעצמי גלים עמידים שמחזיקים מעמד בלי לרצות לגלח את כל הראש בסיום התהליך.

המכשיר מגיע עם כפתור ON/OFF ואופציה לשלוט על דרגת החום, כך שגם מבחינה לוגיסטית אין כאן יותר מדי התעסקות או צורך לפענח הוראות שימוש. המתח של המכשיר מתאים לשימוש בישראל אך מצריך שימוש במתאם (לי היה אחד זרוק בבית). אפשר לשלוט בסוג התלתלים שנרצה להשיג: החזקה קצרה יותר של השיער במכשיר ייצור מראה גלי וטקסטורה, בעוד שהחזקה ארוכה יותר תיצור תלתל מובחן. אפשר לבחור האם להכניס את רוב קבוצת השיער לתוך המכשיר או רק את הקצה שלה כדי ליהנות מגלים רק בקצוות ואפשר גם לבחור ליצור גלים רק בחלק מקבוצות השיער כדי ליצור מראה טבעי יותר – תלוי בהעדפות שלכן.

את המכשיר ניתן להזמין כאן והשוס הוא שמדובר בהשקעה של פחות מ-200 ש”ח במכשיר שבאמת עושה פלאים תוך כמה דקות בלבד.