הזוכות הן אורטל דלאל ועינב רוזובסקי

הקטע הזה של להעלות את הרף עם פרסים כל פעם הוא קצת טריקי, כי זה כנראה אומר שבפעם הבאה אצטרך להגריל בית או דירה בחולון או משהו כזה ואני לא אופרה. אבל אני כנראה בכל זאת מיני אופרה, כי הפעם אני מעניקה לכן ארנק של גוצ’י במתנה יחד עם עוד שלל תופינים שווים לא פחות. כן, כן, מדובר בפרס הכי גדול שהענקתי לקוראות שלי אי פעם וכמו תמיד, אני רוצה שהפעילות תהיה הכי קלה להרשמה, הכי כיפית והכי מפנקת.

הפרס הראשון כולל:

הפרס הראשון הוא ארנק חדש ומקורי לחלוטין של גוצ’י, או מיי גאד! מדובר בארנק קלאסי שחור עם הלוגו GG של גוצ’י, עם ארבעה תאים לכרטיסים, תא שאפשר להכניס בו כמה שטרות וללא תאים למטבעות. מדובר בארנק קומפקטי מהסוג שאני משתמשת בו כבר כמה שנים והוא עונה על כל הצרכים שלי מבלי שיהיה לי צורך בארנק גדול. הארנק של גוצ’י מגיע עם Dustbag, קופסה וניירת כדי ליהנות מהחוויה האמיתית והמלאה של המותג.

כדי להשתתף בפעילות, כל מה שצריך לעשות זה לעקוב אחריי באינסטגרם. אתן עוקבות באינסטגרם? זהו, אתן בפנים! 

למה גוצ’י? אתן יודעות שלסיסטר יש אהבה לפריטים של מעצבי על. תמיד רציתי לחלוק את האהבה הזו יחד איתכן ואני כל כך שמחה שהגעתי לנקודה שבה אני יכולה לגרום לזה לקרות! גוצ’י הוא אחד המותגים הכי נחשקים בסושיאל מדיה ובכלל, אז אני רוצה שבפעם הבאה שתשלפו את האשראי כדי לקנות חטיף, תוכלו לעשות את זה בסטייל!

אבל חכו כי זה לא הכל…

אם כבר לפנק לפנק לפנק, אז נראה לי ראוי שתהיה עוד זוכה! לכן גם לזוכה השנייה מחכים פרסים ממש שווים:

הפרס השני כולל:

+ לוח שנה של ערים בעולם מאת Rifle Paper

+ נר דקורטיבי ועצום מאנת’רופולוג’י

+ תחתית רוז קוורץ לכוסות מאנת’רופולוג’י

+ שני מוצרים של גלאם גלואו: Supertoner + Superserum

+ גולת הכותרת: פלטת החגים החדשה של האורגלס, ה- Ambient lumiere edit. מדובר בפלטה הכוללת שתי פודרות גימור, פודרת סטרוב שיכולה לשמש כהיילייטר, ברונזר ושני סמקים – כולם בטקסטורה החלומית של האורגלס. 

כל מה שצריך לעשות כדי להשתתף בפעילות זה להירשם בטופס הבא (כן, גם אם נרשמתן בעבר). ההרשמה לטופס מקנה לי את האפשרות לשמור איתכן על קשר ולשלוח לכן עוד פרטים על פעילויות שוות כאלה כדי שלא תפספסו!

    רוצות להגדיל את הסיכויים שלכן לזכות? מוזמנות להשתתף בשתי הפעילויות במקביל, כל אחת מהן כוללת סעיף הרשמה אחד ויחיד! אם תרצו לתמוך בעשייה שלי כאן במגזין, אתן יותר ממוזמנות לשתף את הפעילות בפייסבוק ובסטורי, אני ממש אעריך את זה!

    הפעילויות יימשכו עד ה- 7.11 בשעה 23:59 ועל הזוכות אכריז ביום ראשון שלמחרת, ה-10.11, בכל פלטפורמות הסושיאל מדיה שלי. הזוכות ייבחרו באופן אקראי מבין אלו שעמדו בסעיפי הפעילות והן ייתבקשו לאסוף את הפרסים ממני בחולון.

    בהצלחה!