האינבוקס שלי התפוצץ ואני באמת מתכוונת לזה – פיצוץ! כששיתפתי תמונות שלי בוודג’י החדש של ליווייס שהזמנתי באותו שבוע. אני רואה את זה ואתן רואות את זה: מדובר בג’ינס שאורז את התוכעס בצורה הכי מחמיאה שיש, אז לא פלא שהתלהבתן ממנו כמוני.

אז למה דווקא וודג’י של ליווייס ולא כל דגם אחר? אני מאשימה באופן ישיר את דר המדרדרת שבמשך תקופה ארוכה סיפרה לי שאני חייבת לנסות את הג’ינס הזה בעצמי ומשום מה סירבתי. “יש לי מספיק זוגות ג’ינס מחמיאים, כמה כבר שונה יכול להיות הג’ינס הזה?” כך חשבתי לעצמי. במרחק סייל אחד גיליתי את האמת: שונה מאוד, זה ביי פאר הג’ינס הכי מחמיא שיש לי באוסף!

הדגם הנבחר הוא Levis Wedgie Straight, לא לבלבל אותו עם האייקון או כל דגם אחר. אפשר להזמין אותם משופבופ, חלק מהדגמים אפילו נמצאים כעת בסייל. למה שופבופ ולא מהאתר הרשמי של ליווייס? כי לא רק שהם לא שולחים ישירות לארץ, למיטב ידיעתי הם גם ביטלו את האופציה לקבל כרטיסי אשראי מישראל – אנטישמיים!

בכל אופן: שופבופ. שולחים לארץ בעלות של עשרה דולרים, את המיסים משלמים מראש בקופה במידה ויש, כך שאין כאן דילמה האם החבילה תיתפס או לא. ג’ינסים שעלותם מתחת ל-75$ בסייל – לא יחוייבו בעלות מיסים נוספים. החבילה נשלחת באמצעות DHL ונוחתת תוך כמה ימי עסקים ספורים עם שליח עד הבית – מאוד נוח ומהיר. אני יודעת, זה לא זול, אבל לטעמי לגמרי שווה את זמן ההמתנה הנמוך והשירות המצוין.

הג’ינס הבהיר שאני לובשת הוא זה, הג’ינס הכהה כאן.

שניהם תואמים למידה הרגילה שלי: 28 (או 38 ברגיל). ממליצה להיעזר בטבלת המרת המידות או לפנות לשירות הלקוחות של שופבופ אם אתן לא בטוחות לגבי ההתאמה. הגי’נסים בעלי גזרה ישרה ומכופתרים בחזית במקום ברוכסן, לכן יתאימו לחובבות הז’אנר בלבד (לדעתי הכפתורים מחמיאים יותר מרוכסן). 

בתיאור הפריטים כתוב שזה ג’ינס סטרץ’ אבל אני מוצאת אותו קשיח למדי ולכן ממליצה לקחת בשני הדגמים את המידה הרגילה שלכן: הם לא צמודים אך גם לא LOOSE, כפתרתי אותם בקלות במדידה ראשונה ואני לא מוצאת שהם דורשים התרחבות או נוטים להתרחב ככל שלובשים אותם במהלך היום, עוד לא כיבסתי אותם אבל אני מניחה שאחרי כביסה יהיו צמודים בצורה מספקת. מצאתן את המידה שלכן? מצאתן ג’ינס לתפארת הישבן ומדינת ישראל, באחריות.