אני מבקשת מכן, אל תגידו לי שהסתיו הגיע. כפי שאתן רואות, המלבושים שלי החודש כללו שלל גופיות ובגד ים, אז אנא. אל תאמרו לי שהסתיו מעבר לפינה, אל תבטיחו הבטחות שווא, אל תנפצו לי את הלב. כי למודת מלחמות אני ויודעת שאת הגופיות שלי אמשיך ללבוש עד סוף אוקטובר לפחות ובנימה זו – ועם דקת דומיה, הבה ניגש למלבושים שלי החודש.

הלוק הראשון הוא הלוק המונוכרומטי והחביב עליי, כשעוד ניסיתי להשקיע ולפני שברחתי הישר לזרועות של המדים שלי (ועל כך בהמשך). אפילו הצלחתי לא להתלכלך לאחר אכילה מרובה של פסטה, אז נא להוסיף לי שתי נקודות נוספות על כך! אגב, לא יכולה להמליץ מספיק על המכנסיים האלה, למעשה, הזמנתי אותם בצבע נוסף מרוב שהם נהדרים!

אני לובשת: גופיה – אריציה (דומה מכאן), מכנסיים – מכאן, סנדלים  – מכאן, תיק – מכאן, שרשרת – Edge Of Amber (קוד הנחה 10LUBA לקבלת 10% הנחה) מכאן, משקפי שמש – מכאן

בזכות הגופיה מאנת’רופולוג’י שחטפתי דרך טרמינל איקס גיליתי את חדוות המדבקות לפטמות. אמנם אני נהנית מדי פעם ללבוש גופיות עם חזיות מבצבצות אבל לפעמים זה גם נעים, בייחוד בקיץ, להרגיש בלי וכאן המדבקות נכנסות לפעולה. את שלי קניתי באיביי ובהמשך חברה קנתה לי סטוק נוסף באינטימה כך שאני מסודרת לעתיד הקרוב נטול החזיות. 

אני לובשת: גופיה – אנת’רופולוג’י (דומה מכאן), מכנסיים – ישנים מנקסט (דומים מכאן), תיק – אקנה (מכאן), נעליים – By Far (דומות מכאן)

האם אי פעם יימאס לי מחצאיות מנומרות מושלמות? שואלת עבור חברה.

אני לובשת: חצאית – דומה מכאן, חולצה – מכאן, סנדלים – מכאן, תיק – מכאן, שרשרת – דומה מכאן

אם יש משהו שאני אוהבת בחיים האלה, זה את שמלות הסליפ המושלמות של אריציה. אהבה כואבת מאוד, לכיס בעיקר.

השמלה – מכאן (אפשר למצוא דומה כאן), התיק – מכאן, סנדלים – דומים מכאן

יש לי בגד ים אחד ויחיד באוסף, שוקינג בהתחשב בעובדה שאני מבקרת בים פעם באף פעם – והוא מנקסט, למעשה, הוא תמיד מנקסט כי בכל פעם שאני צריכה בגד ים, אני תמיד ניגשת קודם כל לאתר. כאחת שלא נוהגת ללבוש בגדי ים, אני לא רואה פואנטה להשקיע הון קטן באחד כזה ואלה של נקסט תמיד סוגרים לי את הפינה: איכותיים, אורזים ועולים פחות מ-100 ש”ח. ניתן להזמין את שלי כאן.

לא אוכל לתאר לכן אפילו כמה אני אוהבת את חצאית הג’ינס מאברליין וכמה אני חושבת שהיא מוצלחת פי כמה מחצאיות ג’ינס אחרות שמדדתי והתאכזבתי מהן! לקחתי את מידה 27 במקום 28 הרגילה שלי והיא באורך המושלם, מונחת מעולה ונוחה להפליא. דוז פואה!

אני לובשת: חולצה – אנד אדר סטוריז ישנה (דומה מכאן), חצאית – מכאן, תיק – מכאן, נעליים – מכאן, שרשרת – מכאן

אנחנו נוחתות בחזרה הישר לאזור הנוחות שלי עם ג’ינס (הפעם שחור מיינד יו) וחולצת טישירט. 

אני לובשת: חולצה – דומה מכאן, מכנסיים – מכאן, נעליים  – מנגו (דומות מכאן), תיק – מכאן

נמשיך עם גולת הכותרת של האאוטפיט הזה וזו החולצה של אלמביקה שקיבלתי במסגרת עבודה שעשיתי איתם. אני כבר מחכה להזדמנות לשלב אותה גם עם חצאית הג’ינס שלי כי לדעתי זה יהיה שילוב נפלא! החולצה נעימה, גזרת אוברסייז והחיתוך שלה מבדיל אותה מכל חולצה מכופתרת אחרת שיש לי באוסף. 

אני לובשת: חולצה – אלמביקה, ג’ינס – אברליין (מכאן), נעליים – קונברס (מכאן), חגורה – דומה מכאן, תיק – דומה מכאן

לוק אחרון וחביב מבוסס על נעלי החרישה החדשות שלי: האספדריל מ- We Shoes שהפכו את הלוק שלי לקצת קייצי יותר ופחות בייסיק.

אני לובשת: חולצה – אנד אדר סטוריז ישנה (דומה מכאן), ג’ינס – Weekday (מכאן), נעליים – WeShoes (מכאן), תיק – דומה מכאן, חגורה – דומה מכאן

מה היה הלוק המועדף עליכן החודש?