רפורמיישן הוא מותג שעליו שמתי עין כבר מזמן: מותג שדוגל בשיטות ייצור אתיות עם מחלקת פטיט, מחלקת פלאס סייז, משלוח חינמי ואפשרות לשלם מיסים כבר במעמד הקופה. כאילו שזה לא מקנה לחברה מספיק נקודות בונוס גם ככה, אז שימו לב לנקודה הבאה: בחנות הפיזית של רפורמיישן בארה”ב יש מסכים ממוחשבים המאפשרים לכן לבחור בפריטים ובמידות שאתן מעוניינות בהם ואלו מפציעים בתא המדידה שלכן כעבור שתי דקות, כך שאין צורך להיטלטל עם ערימה של בגדים לתא. העתיד כבר כאן!

לרפורמיישן התמחות מיוחדת בקטגוריית השמלות לאירועים אלא שאלו נוטות להיות יקרות למדי בשגרה. הסייל שהתחיל עכשיו שווה ביותר וכולל מגוון ענק של פריטים מתוך האתר, כאשר כל המחירים מוצרים בשקלים מה שמקל על חוויית הרכישה עוד יותר. הפריטים שתבחרו מגיעים עד הארץ עם משלוח אקספרס תוך כמה ימים בודדים אז כיף לדעת שרפורמיישן מצליחים לשחזר את חוויית האונליין שופינג המשובחת שלהם גם במשלוחים בינלאומיים.

כמו תמיד סיסטר בחרה לכן כמה פריטים שאסור לפספס מתוך הסייל לטעמי, כולל במחלקת הג’ינס היפה שלהם ואפילו בגד ים שלם שמצא את דרכו לתמהיל. אם אתן מזמינות משם, תייגו אותי באינסטגרם כדי שאאחל לכן להתחדש!