אני לגמרי מאמינה בכך ששוק העבודה שלנו היום מכוון יותר מדי להיבטים שליליים. מה זה אומר? מעט מדי פידבקים חיוביים ושימת דגש על דברים שחסר וצריך לשפר. אמנם זו גישה מאוד פרקטית אבל אני גם לגמרי מאמינה שהיא יכולה לפגום באופן פוטנציאלי לא רק ביחסי עבודה אלא גם בערך העצמי שלנו. גם האדם שהכי בטוח בעבודה שלו, צריך מדי פעם לשמוע מילה טובה כדי לדעת שהבטחון שלו מוקרן גם כלפי חוץ ומתבטא במבחן התוצאה.

אני בטוחה שתוכן הדברים שכתבתי בסופו של דבר תלוי בגישת המעסיק ואין לי כוונה להכליל (ובטוחה שיש מעסיקים מפרגנים ומעולים), אבל תהיו בטוחות שבתור עצמאית אני מרגישה על בשרי את היעדר הפידבק הזה כל הזמן. ברוב המקרים אין תגובה מיידית לעבודה שלי ולפעמים גם כשהיה לי ברור שהעבודה שלי התבצעה על הצד הטוב ביותר, אני עדיין נדרשת לבקש את הפידבק הזה באופן יזום.

אמנות המחמאות

אז אם בתור מישהי שנותנת שירותים אני מרגישה היטב במחסור הזה, בתור מישהי שמקבלת שירותים אני משתדלת מאוד לספק את הפידבקים החיוביים והשליליים (אם צריך). אני גם לחלוטין חושבת שפידבקים חיצוניים, חשובים ככל שיהיו, לא צריכים לבוא על חשבון הקרדיט שאנחנו נותנות לעצמנו ולמעשה, הרבה פעמים אני מרגישה שחוסר ההערכה והתגמול של עבודה טובה, מחלחל גם לתודעה שלנו ולעתים אפילו אנחנו לא מעריכות מספיק את העבודה שאנחנו עושות.

עשיתי מעשה...

בדיוק מהסיבה הזו עשיתי מעשה ויצרתי טמפלטיים לאינסטגרם סטורי שכולנו יכולות למלא ולשתף. הסטוריז הללו נועדו לוודא שאנחנו מטפלות בעצמנו, תופסות מעצמנו וגם מעריכות את כל מה שאנחנו עושות. אני יודעת שכולנו אוהבות להתלונן על האינסטגרם אבל בעיניי זה כלי מדהים לייצר תוכן בר שיתוף שאנשים יכולים להזדהות איתו והכי מעניין אותי לקרוא את התשובות של נשים שיימלאו את הסטוריז. קחו בחשבון שלא כל יום תעשו הכל ולא כל יום תוכלו להרים לעצמכן בכל הסעיפים וזה בסדר, המטרה בטמפלייטים היא לעקוב אחר ההתקדמות שלכן ולחגוג את ההצלחות הקטנות כפונקציה של ריצה למרחקים ארוכים.

איך משתמשים בזה?

שמרו את התמונה שאהבתן באמצעות הקלקה על הכפתור הימני בעכבר ושתפו בסטורי. באמצעות העט של הסטורי או באמצעות גיפים סמנו את התכונות החזקות שלכן או את מה שעשיתן היום למען עצמכן. זה חשוב לא רק כדי לעשות פולואו אפ עם עצמכן, אלא גם כדי לשקף לאחרים את התכונות החזקות שלכן ואת העשייה היומיומית שלכן. אתן יכולות לשתף את זה פעם אחת, להפוך את זה לפינה שבועית או אפילו יומית. אני חושבת שיש מסר ממש חזק ומעצים בכך שאתן בוחרות לספר על עצמכן, לעקוב אחר ההישגים שלכן ולא לפחד לשתף אותם עם העולם.

הטמפלייטים ניתנים לכן באהבה, ללא הרשמה וללא תנאי מקדים. הבקשה היחידה היא שאם אתן משתפות את זה בסטוריז שלכן תייגו אותי כדי שאוכל לקבל קרדיט וגם כדי לקרוא את התשובות שלכן ולהכיר אתכן! את האינסטגרם שלי תוכלו למצוא כאן.