על אף שיש לא מעט מאפרים שנשבעים שפריימרים הם לא יותר מפיקציה ומסחטת כספים מיותרת – לא יעזור כלום, אני אוהבת אותם ומרגישה שזה חלק חיוני מרוטינת האיפור שלי. אני אוהבת את הרעיון להכין את העור לקראת הנחת האיפור. סקרתי את הסוגים השונים של הפריימרים בפוסט היכרות גדול אותו תוכלו למצוא כאן וכעת, נערוך היכרות עם חמישה פריימרים הקולעים לקטגוריות השונות וכל אחד מהם נפלא בדרכו.

Milk Hydro Grip

למרבה הצער קאלט לא שולחים את מילק לארץ ולכן ניתן להשיג אותם דרך ספורה או באמצעות האתר הרשמי עם חברת שילוח, שזה מה שעשיתי בעצמי כשהוצאתי משם הזמנה. הפריימר שלהם הוא מוצר מעניין שעושה קצת מהכל: הוא מעניק לחות מבלי להיות עבה יתר על המידה, הוא דביק בצורה ש”מדביקה” אליו את המייקאפ מבלי להיות דביק או שמנוני מדי, אפשר להניח אותו אפילו על עור נטול מייקאפ כדי להעניק לעצמכן מראה בהיר ומואר יותר. מוצר שייקלע לצרכים של משתמשות שונות, מהצורך בלחות ועד הצורך להאריך את האיפור על העור.

VDL Lumilayer

אחד הפריימרים האהובים עליי להענקת מראה לחותי וזוהר, בצורה ממש יפה שנראית קורנת מבפנים. בדרך כלל דין פריימר מאיר אחד הוא כדין האחר אבל יש משהו באפקט של המוצר הזה שבכל זאת מרגיש לי שונה מפריימרים אחרים בשוק ובתוספת המחיר הנגיש, מדובר ביופי של פריימר. סקרתי אותו בפוסט הפייבוריטים הקוריאניים שלי ואני מודה ומתוודה שלמרות עונת הקיץ הקשוחה אני לא מוותרת עליו גם עכשיו.

Kevyn Aucoin Glass Glow

חלפה תקופה ארוכה מאז שסקרתי כאן את טרנד ה-Glass Skin ואילו בקווין אקווין החליטו להשיק בחודשים האחרונים מוצר שמיועד לזה בדיוק: השגת עור מבריק וחלק. מדובר במוצר בעל גימור יפיפה אשר ניתן להשתמש בו כפריימר, לערבב עם קרם הלחות בבוקר ואפילו להניח על הגוף. לעשות שימוש בפריימר הזה בימים אלו עלול להיות קצת הארדקור אבל בשאר עונות השנה? מומלץ בחום. גם לגלאס גלואו יש גימור פנינתי אבל כזה שנראה כמעט רטוב על העור וזה פשוט מרהיב ביופיו. החיסרון היחידי שלו עבור מי שלא אוהבות את הז’אנר – הוא דביק ונשארת התחושה הדביקה על העור.

Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter

הרבה תוהות לגבי הפלולס פילטר של שרלוט טילבורי עוד מאז שהושק לראשונה: זה מייקאפ? זה פריימר? זה היילייטר? למען השם תגידו לנו מה זה?? ובכן, בגדול זה פריימר מאיר עם יחסי ציבור ממש טובים אבל אני מוכרחה להסכים שזה המוצר הורסטילי ביותר בחבורה כי ניתן להניח אותו מתחת לאיפור, בשילוב עם המייקאפ, כבסיס לבדו אם אתן לא רוצות להניח מייקאפ (הוא מעניק כיסוי מינימלי ביותר כתוצאה מהאפקט הזוהר שלו) או כהיילייטר. 

Cover FX Gripping Primer

אחר הפריימר הזה צריך לנהל מעקב כדי לתפוס במלאי כי הוא כל כך מבוקש. הרשו לי לומר לכן: ההייפ מוצדק! הפריימר הזה הוא טיח שמדביק את המייקאפ לפנים גם אם יש לכן עור שמנוני, מבלי להרגיש כבד או מייבש. פריימרים כאלה נוטים להיות דביקים מאוד ולכן הדרך הכי טובה להניח אותם היא באמצעות טפיחות על העור ואני מזהירה מראש – תצטרכו להתרגל לתחושה הזו. ברגע שתעשו זאת תגלו פריימר שמשפר להפליא את עמידות המייקאפ וגורם לו גם להיות מונח טוב יותר על העור.

מהם הפריימרים האהובים עליכן? כתבו לי בתגובות!