באשר לשאלה עתיקת היומין האם אני יותר טיפוס של נעליים או תיקים, אשיב מבלי למצמץ שברוך השם לא חסר לי כאן וכאן – ואני אוהבת הכל. לא תראו אותי מפלה בין תיק לנעליים חדשות ונוצצות אבל היות ואנחנו כאן כדי לדון בעיקר בקטגוריה השנייה, אנסה לגייס את מירב החשקים שלי לטובתה. אז סנדלים, בואו נדבר על זה ובואו נדבר ליתר דיוק על שלושה טרנדים ליתר דיוק כי הם החביבים עליי מכל:

כפכפים עם אמירה

כפכפים זה לרוב עסק נוח, אני משערת שלא תחלקו עליי כאן. יחד עם זאת, כשאנחנו נותנות דרור לתאוות הנעליים שלנו, כפכפים זה לא בדיוק הדגם הראשון שקופץ לראש. אז תופעו, אבל אפשר לגמרי לשלב אופנה ונוחות עם כפכפים נוחים שיש בהם גם מידה לא מבוטלת של אמירה אופנתית, מישהו אמר “את הכי יפה כשנוח לך”? ובכן, זה נכון! כאן לא תמצאו עקבים מפלציים עם שיפועים לא הגיוניים בעליל.

כפכפי Mule

זו הקטגוריה הכי פרקטית בעיניי, כי עם האקלים אצלנו לגמרי אפשר לנעול נעלי mule ברוב עונות השנה. יש שיגידו שאולי הוריאציה הסגורה מקדימה אפילו חמה מדי לימי הקיץ הלוהטים אבל אני לרוב מסתדרת עם זה כי כל עוד הקרסוליים שלי חופשיים גם אני אישה חופשייה. מעבר לכך אני מוצאת שמדובר בפריט הנעלה ורסטילי שמתאים את עצמו למגוון רחב של אאוטפיטים.

סנדלי רצועות

אני מודה שמעולם לא הייתי הטיפוס של סנדלי רצועות אבל אין מנוס מלהודות שהטרנד השפיע גם עליי. לרצועות הדקיקות יש אפקט מינימליסטי שמאריך את הרגליים וגם גורם להן להיראות מאוד קוקטיות וסקסיות. בנוסף, אני מוצאת שאלה נעליים שיכולות לשדרג כל לוק לכזה המתאים לערב כי למרות המינימליזם שבהן, בלתי נמנע כמעט מלשייך אותן לקטגוריית נעלי הערב. 

יש סנדלים שקניתן העונה ואתן חורשות עליהן? כתבו לי בתגובות!