אני לא יודעת איך לסכם את האאוטפיטים שאתן עומדות לפגוש כאן פרט לכך שאני מנסה לשרוד את הקיץ הזה, כמו כולנו. 

נתחיל משמלת הסליפ הקסומה הזו שהזמנתי מאנד אדר סטוריז דרך אסוס. המותג מצטיין בשמלות מהסגנון ולא בכדי: הגזרה נכונה, השסע לא עמוק מדי, הבטנה באזור החזה כפולה כך שניתן ללבוש אותה גם ללא חזיה ובאופן כללי היא מחמיאה ואורזת בכל המקומות הנכונים. המידה שלי היא 38 והיא הדוקה מכפי שציפיתי שתהיה אבל אני מניחה שלזה התכוון המשורר, כי כנראה ש-40 הייתה מונחת עליי בצורה משוחררת מדי. 

אני לובשת: שמלה – מכאן, נעליים – דומות מכאן, תיק – מכאן, שרשרת – מכאן, משקפי שמש – מכאן

שמלת סליפ נוספת, הפעם ממש עם תחושה של שמלת לינז’רי ולכן החלטתי לשלב אותה עם חזיה מבצבצת. מניחה שהשילוב הזה לא יהיה לטעמה של כל אחת אבל הרגשתי שזה מתאים באווירה לבילוי בשישי והאורך שלה ממילא מפצה על כך. שמלת בייסיק מושלמת של EVERLANE כמו שרק הם מסוגלים.

אני לובשת: שמלה – דומה מכאן, תיק – מכאן, נעליים – דומות מכאן, שרשרת – מכאן

האוברול (הראשון) והמדויק שלי. לפוסט המלא הקליקו כאן.

אני לובשת – אוברול מכאן, נעליים דומות מכאן

לא תכננתי להצטלם עם הלוק הזה והוא אכן תועד על הדרך בהכנות לפוסט אחר אבל היי, הוא די מייצג את מה שאני לובשת רוב הזמן. כשאני לא משתחלת לתוך שמלות סליפ, עדיין אפשר למצוא אותי בטישירט וג’ינס, המדים שלי גם בקיץ מסתבר. כן, אני יודעת, מזעזע.

אני לובשת – חולצה דומה מכאן, תיק מכאן, ג’ינס מכאן

כשאני לא לובשת ג’ינס אפשר למצוא אותי במכנסי פשתן אבל עדיין עם טישירט, עם הדפס פסים לרוב. כן, יחי ההבדלים הקטנים. 

אני לובשת – חולצה דומה מכאן, מכנסיים מכאן, נעליים דומות מכאן, תיק מכאן, משקפי שמש מכאן

עכשיו כשאני חושבת על זה, יש כאן הופעה חוזרת של חולצת הפסים אבל כזו אני – אני אוהבת ללבוש פריטים שוב ושוב. אני ממש לא מאלה שלובשות פריטים רק פעם אחת ולמעשה, לפריטים כאלה אין הצדקה במלתחה שלי. בכל מקרה, הפעם שילבתי אותם עם מכנסיים מחויטים של ממש וזה רק מדגים את הורסטיליות של חולצות הטישירט ומדוע אני אוהבת אותן כל כך.

אני לובשת: חולצת טישירט דומה מכאן, מכנסיים מכאן, נעליים דומות מכאן, תיק מכאן

יצאתי הפעם קצת (אבל ממש קצת) מאזור הנוחות שלי עם צבע בוהק ששובר קצת את פלטת הניטראליים אבל אני דווקא ממש מחבבת אותו – הצהוב. מדובר בחולצה שקניתי מאתר Madewell לפני כשנה והאמת היא שלבשתי אותה יותר מכפי שחשבתי שאלבש – היא מספיק נושמת כדי ללבוש גם ביום יום אבל יש בה מספיק ייחודיות כדי להפוך אותה ראויה גם לערב, כך שזו הייתה קנייה מוצלחת בהחלט.

אני לובשת: חולצה דומה מכאן, מכנסיים מכאן, נעליים דומות מכאן, תיק מכאן, משקפי שמש מכאן

לוק אחרון חביב כלל את הג’ינס שלי מ-Everlane שלטעמי דק מספיק לעבוד גם בקיץ וחולצת פשתן ממנגו. מרגישים שאני בקטע של פשתן לאחרונה? ייתכן.

אני לובשת: החולצה מכאן, הג’ינס מכאן, נעליים דומות מכאן, תיק דומה מכאן

אז מה היה לנו הפעם? הרבה פשתן, הרבה התחדשויות מוצלחות מ- Everlane, הרבה זיעה.