בואו נדבר על קייט ספייד: כולנו שמענו על מקרה ההתאבדות הטראגי שלה שנעשה באמצעות אחד הצעיפים של המותג שלה. אין ספק שהמקרה המצער הזה עומד בניגוד עז וטראגי לצבעוניות ולאסתטיקה הכללית של המותג. בכל אופן, אנחנו לא כאן לעסוק בטרגדיות אלא באוסף התיקים של חברת המערכת טל אטרקצי. אני מודה שאני אמנם מחבבת מאוד את הליין הכללי של קייט ספייד אבל טל? היא ממש באובבסיה לגבי המוצרים של המעצבת בשנתיים האחרונות בהן טיפחה אוסף מרשים למדי.

“את קייט ספייד גיליתי לראשונה באמצעות אחד הספרים שלה. עד אז הכרתי אותה במעורפל אבל בעקבות ספר ההשראה נחשפתי לעולם אסתטי שמאוד מדבר בשפה שלי: מונוכרומטיות משולבת בגוונים עזים, סגנון מאוד מובחן שלא מצאתי קודם אצל מעצבות בסדר הגודל שלה. אי אפשר לומר שהמחירים של קייט ספייד מתאימים לכל כיס אמנם, אבל עם הזמן מצאתי את הטקטיקות שלי לתפוס את הפריטים שלה במחירים נגישים יותר ואני מרגישה שזו דרך מעולה להתנסות ביוקרה אבל לא ברף המחירים של מעצבי העל”.

אז היכן קונים קייט ספייד? פיזית, טל ממליצה על חנות העודפים בניו ג’רזי mills at jersey gardens outlets ובחנות של קייט ספייד בלונדון בקובנט גארדן. פרטים נוספים לגבי אאוטלטים של המותג בארה”ב תוכלו למצוא כאן וכאן.

אונליין אפשר לקנות את התיקים באתר הרשמי עם חברת שילוח (מעריכה שמשלוח לארץ באמצעות חברת שילוח יעלה כ-20$), באתר Shopbop ולאחרונה אפילו התחילו לצוץ תופינים של המותג באסוס. האופציה הכי משתלמת לדעת טל היא עדיין באתר הרשמי: “בעיקרון זה חוק ידוע שאין סיבה לקנות קייט ספייד במחיר מלא מהאתר הרשמי. תמיד יש שם הנחות ולפעמים גם הנחות על גבי הנחות – ושווה במיוחד להירשם לניוזלטר כי כמעט כל יום יש מייל על תיק ספציפי שנמכר בהנחת ענק. כדאי להשוות מחירים אבל לדעתי גם עם חברת שילוח, משתלם יותר להזמין בתקופות הסיילים מהאתר הרשמי”.

אז למה דווקא תיקים של קייט ספייד? “אני אוהבת מאוד את המבנה הקשיח שלהם, שזה בדרך כלל הסגנון שאני הכי נמשכת אליו. אני לא מאוד זהירה עם התיקים שלי ולגמרי מאמינה בכך שצריך באמת להשתמש בהם ובכל זאת הם מחזיקים מעמד מעולה. רוב התיקים שקניתי ממנה הם בעלי טקסטורה כלשהי ואני מוצאת שזה ממש מגן על התיקים מפני שריטות ומאריך את החיים שלהם. כאמור – זו דרך ליהנות ממוצר שהוא בעיניי פרימיום בלי לשלם מחירי פרימיום”.

הספר שהתחיל הכל, גם לי יש אותו והוא בהחלט ספר השראה הורס ביופיו, ניתן להזמין כאן.

מלא ארנקים של קייט ספייד! לקטגוריית הארנקים הקליקו כאן.

“עוד דבר נחמד בתיקים הוא שבחלק מהדגמים אפשר להטביע ראשי תיבות ולהוסיף טאץ’ אישי”. תיק דומה ניתן להזמין כאן.

“אני מוצאת שגם התיקים הקטנים יותר שלה פרקטיים ומגיעים באורך מושלם כתיקי קרוסבודי”. תיק דומה ניתן להזמין כאן.

אבל חכו! זה לא מתחיל ונגמר בתיקים. לקייט ספייד יש גם ליין שלם של תכשיטים. אלה תכשיטי אופנה נגישים מאוד אז להבדיל מהתיקים, לא הייתי בונה הפעם על משהו שיאריך ימים ובכל זאת, הם נראים שיקיים במיוחד וגם טל מתקשטת בכמה מהם. אגב, ההתאהבות של טל במוצרי קייט ספייד הדביקה גם את שאר בנות המשפחה ועכשיו זו מסורת שבכל פעם שאחת מבנות אטרקצי טסה לחו”ל, היא חוזרת עם תופינים של קייט ספייד לשאר חברות המשפחה. המחירים הנגישים יחסית בהחלט מאפשרים גם להעניק מתנות מהמותג.

“הרכישה האחרונה שלי מקייט ספייד היא השמלה הזו שהתלבטתי כל כך הרבה לגביה. לבסוף חטפתי את מידה 4 והיא התאימה לי בול, רגע לפני שאזלה מהמלאי. חוץ מהפרינט המשמח וגזרת הרטרו המדויקת, כשבוחנים את השמלה אפשר להבחין בכל הדיטיילים שלגמרי מצדיקים את ההשקעה בעיניי, כמו העובדה שהפרחים מקשטים חצאית בד עם משחק שקיפות מכוון וזה כל כך מיוחד בעיניי. השמלה הוזמנה מהאתר הרשמי עם חברת שילוח”. שמלה דומה לזו ניתן למצוא כאן וכאן.

תודה רבה לטל הפוסט, מזמינות מקייט ספייד? כתבו לי בתגובות!