שיחקתי עם הרעיון להזמין אוברול כבר זמן מה. הייתה לי משיכה מוזרה לפריט הלבוש הזה שהיה במשך שנים בגדר אניגמה בעיניי אבל נמנעתי מטעמים פרקטיים הכוללים הטלת שתן במקומות ציבוריים. לא מזמן העליתי סקר בסטורי כדי לבדוק מה עמדתכן לגבי אוברולים (קליק ואתן שם) והיה נראה שמרבית הציבור דווקא בעד למעט כמה מסתייגות כמוני.

אלא שאז קרה דבר ואחד האתרים האהובים עליי, Everlane, שלחו לי אוברול וכשאברליין שולחים לך אוברול, את לפתע מוצאת את עצמך בוחנת מקרוב את עמדתך לגבי פריט הלבוש הזה. מסקנה? איי לאב איט. אסייג ואומר שבפעם היחידה שבה לבשתי את פריט הלבוש הזה לתקופה של כשלוש שעות לא חשתי צורך להטיל את מימיי וכך בעצם דילגתי על הסוגיה של התפשטות במרחבים ציבורים ומלאי חיידקים. אני צופה שזה אכן יירשם כנקודה לרעת האוברול בעתיד כשאצטרך להתעמת עם הפקטור הזה אבל אוי לי, אני כבר מאוהבת ולמען האהבה הזו אעשה הכל, כולל לכרוע חצי עירומה מעל אסלה (אשמח שתשמרו את האימג’ הזה בראש שלכן, תודה).

את האוברול ניתן להזמין ממש כאן. 

האוברול מגיע בשלושה צבעים: שחור, חאקי וכחול, ממידות 00 עד 16. אני לקחתי את המידה הרגילה שלי שהיא מידה 6, לרפרנס: אני מידה 36-38 בגובה 1.64. אני מוצאת שאזור החזה במידה שלי היה יכול להתאים עד מידה D בלבד, אם אתן נמוכות משמעותית ממני ייתכן שתצטרכו לעשות מכפלת ואם אתן במידה שלי אך גבוהות משמעותית הוא יהיה עליכן קרופ מגניב למדי.

האוברול עשוי מבד שאברליין מגדירים כ- Japanese GoWeave, שזה בד שלא דורש גיהוץ (תודה לאל) אבל יש בו גם אפקט מבריק קלות שגורם לו להיראות חגיגי. לדעתי זה אוברול שאפשר בקלות ללבוש לעונת החתונות בקיץ אבל גם בעונות אחרות עם ג’קט מעל. מצד שני, אפשר גם ללבוש אותו בסטייל קז’ואל יותר עם סניקרס לבנות וחולצת טישירט מתחת.

זה כנראה מה שגרם לי לאהוב אוברולים מלכתחילה: על אף שמדובר בוואן פיס בדומה לשמלה, אני מוצאת שזה פריט לבוש ורסטילי ממנה ברוב המקרים, כזה שאפשר להתאים לסיטואציה ולהפיק את המיטב מתוך הקנייה. לוח השראה שמכיל כל מיני רעיונות לסטיילינג של אוברולים תוכלו למצוא כאן וכמובן שאספתי לכן את האוברולים הכי יפים לדעתי ברשת.