אני לא רוצה לומר שמצאתי שוב חלופה זולה במיוחד למכשיר החדש מבית דייסון, ה- Air Wrap של דייסון, אבל יש מצב שזה בדיוק מה שקרה כאן. בואו נדייק בעובדות: ה-Air Wrap החדש מבוסס על טכנולוגיה חדישה מבית דייסון שגם מגנה על השיער וגם מסלסלת מעצמה את קצוות השיער, המכשיר מגיעה עם כמה ראשים שונים להחלפה ופן בעל עוצמה חלשה יותר בהשוואה למכשיר הפן הרגיל שלהם. כל הטוב הזה עולה בארץ 2490 ש”ח. כן, לא טעיתי בספרות, זה המחיר, הלם.

עכשיו, ברור שלא הייתי מתנגדת שהמכשיר הזה ינחת באופן קסום בפתח ביתי אבל סיסטר לא מוציאה 2490 ש”ח על מכשיר לעיצוב שיער בדומה לכך שלא הוצאתי את ה-2000 ש”ח שביקשו על הפן למרות שכאמור ממש חשקתי בו. אמנם ברור לי שלא אמצא דיופים לטכנולוגיה של דייסון אבל בהחלט מצאתי דיופ לפיצ’ר של מברשת הפן מעניקת הנפח שהיא אחת המברשות המובילות שמגיעות עם המכשיר.

מסתבר שמברשות פן שכאלה הפכו לסוג של טרנד בעולם השיער: בייביליס השיקו מכשיר דומה זה עתה בארץ בעלות של 500 ש”ח וגם רבלון יצרו דיופ די דומה לתכולה הזו בדיוק. מה עשתה סיסטר? פנתה לאלי אקספרס כמובן ומצאה דיופ לדיופ של הדבר האמיתי במחיר פעוט של 30$ בלבד עם תקע תואם לישראל ללא צורך בשום מתאמים. את המברשת ניתן להזמין כאן.

המברשת לא מגיעה עם ראשים מתחלפים אלא עם ראש קבוע אחד שנראה כמו מברשת אובלית. למכשיר שלוש דרגות חום כאשר אני בדרך כלל משתמשת בגבוהה שבהן ובתור בעלת שיער גלי ודק מאוד, אני מוצאת שגם ללא שום כישורים מיוחדים ושום תקופת הסתגלות למכשיר אני מצליחה לעשות לעצמי פן של מספרות תוך חמש דקות וגם זה בהגזמה. במכשיר יש גם אופציה לאוויר קר כדי לנעול את העיצוב אבל אני מוצאת שאני עצלנית מדי מכדי להשתמש אפילו בזה.

במברשת אני עושה שימוש על שיער לח שיובש במגבת או יבש לגמרי במידה ואני רוצה לעצב אותו קצת לפני היציאה מהבית. זו הדרך המהירה ביותר לדעתי לסדר את השיער לכדי מראה ייצוגי ואני משיגה איתו שיער קטיפתי, פלאפי וכזה שמסתדר בדיוק כמו שאני רוצה בלא מאמץ בכלל. אם יש לכן יכולות קצת יותר מורכבות משלי, אתן יכולות להשתמש במברשת גם כדי לעצב גלים כמו במספרה. אני מצליחה לעשות עם המברשת גימורים שונים בקצוות של הפן אבל לא עיצוב תלתלים של ממש, אבל כאמור זה עניין של מיומנות ויכולת שליטה בשיער.

אני משתמשת במברשת כבר כמה חודשים ומרוצה מאוד מהביצועים. היא אמנם לא שומרת על השיער כמו המכשירים של דייסון אבל לתחושתי היא גם לא שורפת אותו ואני לא מרגישה שיש לי שיער קש סטייל אחרי השימוש במחליקים למיניהם אלא להיפך, היא מעניקה לו לוק ממש מלא חיים. הדרך שבה אני מקבלת את התוצאות הכי יפות איתה היא כשאני חופפת במהלך היום, נותנת לשיער להתייבש קצת מעצמו ואז מייבשת ומעצבת אותו עם המברשת. 

לדעתי זה מכשיר מהמם וכל אחת תהנה להשתמש בו ותדע לתפעל אותו כבר מהשימוש הראשון. אם יש לכן שיער עבה ועקשן יותר משלי ייתכן שתצטרכו פרק זמן ארוך יותר כדי לקבל את התוצאה שאתן רוצות אבל כך או כך, אני מוצאת שהשימוש במכשיר אינטואיטיבי, קל ומהיר. צריך לבחור את תקע ה-EU להתאמה לשקעים בבית. ניתן להזמין כאן.