בואו נדבר על סלפרידג’ס, אתר שלא זוכה למספיק אהבה כאן בארץ וחבל. מדובר באחד מבתי הכלבו הכי יפים בעיניי בלונדון והיופי הוא שהאתר עושה משלוחים לישראל. הקאץ’ הוא (שזה לא בהכרח קאץ’ בכלל, תיכף ניגע בזה) שהמשלוח לארץ כרוך בלעשות מנוי לשנה בעלות חד פעמית של 40 פאונד. אך עוד לפני שנדבר על נתונים טכניים, בואו נדבר על המותגים שמחכים לכן במחלקת הביוטי באתר.

אם חשקה נפשכן במותגים שקשה מאוד להשיג בארץ ולמעשה אף אתר אחר לא שולח אותם לישראל, הגעתן למקום הנכון! סלפרידג’ס שולחים לארץ מותגים כמו טו פייסד, אורבן דיקיי ונטשה דנונה. לא רק זה, בסלפרידג’ס תמצאו גם מותגים שאמנם קיימים בארץ, אך קשה למצוא אותם בחו”ל עם משלוחים לישראל כמו למשל דיור, מאק, לנקום, איב סאן לורן. 

חוץ מההשקות הכי חדשות, באתר אפשר למצוא כרגע גם מחלקת סייל ובה יש הרבה מאוד תופינים של אורבן דיקיי, סיסלי ולנקום בהנחות מרשימות. החלק הכי טוב? במשלוחים מחוץ לבריטניה המע”מ יורד בקופה כך שאתן אוטומטית מקבלות הנחה על כל פריט שאתן מזמינות, בדומה לנעשה בקאלט ביוטי. אם כבר הזכרתי את קאלט, אז אני חושבת שמדובר באינדיקציה טובה כדי להחליט האם משתלם לכן לעשות מנוי. הייתי עושה מנוי לסלפרידג’ס אם מתקיימים שניים מהפרמטרים הבאים:

+ יש מוצר קונקרטי שאתן רוצות להזמין כרגע ואין להשיג אותו בשום מקום אחר או לחילופין הוא נמכר בסלפרידג’ס במחיר הרבה יותר משתלם בהשוואה לארץ

+ אתן נוהגות להזמין מקאלט בתדירות של פעמיים בשנה לפחות

אם עניתן על שני הסעיפים בחיוב, רוב הסיכויים שתחזירו לעצמכן את ההשקעה בדמי המנוי ממש מהר וגם אם לא – תמיד אפשר לחלוק עם חברה כדי שלא תרגישו שאתן מבזבזות כסף על דמי משלוח לחינם. 

המשלוחים מהאתר אמינים מאוד ומהירים, כך שבסך הכל מדובר באתר שהוא בגדר חובה לחובבות ביוטי יוקרתי, רק שצריך לקחת בחשבון שהוא פחות מתאים לקניות ספונטניות, לפחות בתור התחלה – אלא צריך להחליט עם עצמכן האם אתן מעוניינות במנוי למשלוחים או לא. אספתי לכן כמה תופינים מהאתר, כולל הסייל, שבטח יעשו לכן חשק.