הקיץ הזה הוא כולו ניאון וזה ממש לא מיועד לבעלות לב חלש.

אבל היי, אפילו המלכה אליזבת הלכה על טוטאל לוק ירוק ניאוני זרחני לכבוד מסיבת יום הולדתה ה-90 אז מה נגיד אנחנו פשוטות העם?

כמובן שאין חובה ללכת על טוטאל לוק אמיץ כל כך, בכל זאת, מלכות אנגליה אנחנו לא אבל אפשר לשלב את הניאון בקטנה באמצעות נגיעות צבע בסניקרס או אפילו בחולצת הטישירט. הנועזות שבחבורה יכולות ללכת על שמלה בצבע מרקר שתבטיח שכל הראשים יהיו מסובבים אליכן (וייתכן שגם מסונוורים קלות).

גם לאיפור הניאון חלחל חזק באמצעות פלטות הניאון הקטנות של הודה ביוטי וקולקציית ה- Jawbreaker של ג’פרי סטאר. הפתעתי את עצמי כשהזמנתי את פלטת ה- Pink Obsessions של הודה. אני? שקונה רק דברים פרקטיים פתאום מתפרעת עם פלטת ניאון? כן, זו הייתה בחירה לא ממש שגרתית אבל אני ממש שמחה על היציאה מאזור הנוחות שלי! 

אין לי שמץ של מושג באיזה כישוף נעזרה הודה כדי לרקוח צלליות ניאון על בסיס ורוד וסגול בעלות פיגמנט כל כך פלולס, אבל זו אכן התוצאה. תשע צלליות וכולן מתפקדות עם ציון מושלם.

מה עושים עם צלליות ניאון? טוב ששאלתן! אז חוץ מהצעת ההגשה הצנועה שלי, מצרפת גם את חשבון האינסטגרם המופלא של המאפרת מיה קונור שמרבה להשתעשע עם גוונים זרחניים, ממש כאן.

מה איתכן? מתחברות לטרנד הניאוני באופנה או באיפור?