נכון, אסור להתבונן על הקנקן אלא רק מה שיש בו אבל כשיש קנקן שדולף לכן בתיק או נראה ג’יפה על שידת האיפור – הו אז מבינים עד כמה גדולה חשיבותו. ארבעת המוצרים הבאים טובים לדעתי מכל הבחינות, אבל אין ספק שהקריטריון שמייחד אותם זו האריזה שלהם שהיא לא רק אסתטית לעין אלא גם פרקטית במיוחד.

Chanrl La creme Main

יש שיגידו שלהוציא סכום עתק על קרם ידיים זו לא החכמה שבהוצאות וכנראה שלגמרי אצדיק אותם בכך, אבל מי אם לא שאנל יכולים לעצב אריזה גאונית שיכולה לעורר בי חשקים שמעולם לא ידעתי שיכולים להיות לי עבור קרם ידיים? מדובר באריזה אלגנטית דמויית ביצה עם מרקם מספק וריח נפלא, אבל מה שהכי נהדר בה זה שהיא לחיצה והחומר יוצא ממנה מנקודה קטנה שמונעת בזבוז חומר או תאונות בתיק. גאוני, כבר אמרתי? את המוצר ניתן להזמין כאן (עם חברת שילוח).

Supergoop Time To Glow

אני תמיד מחפשת את הבשורה הבאה בכל הנוגע למוצרי SPF ונדמה לי שמצאתי: סטיק על בסיס שמן עם SPF 50 המיועד להנחה על הפנים, כבסיס לאיפור (ואולי אפילו כהיילייטר גלוסי) ועל הכתפיים. הוא אכן מעניק מראה עור קורן מבלי להיות שמנוני, קל מאוד להשתמש בו והנה טיפ לבעלות קעקועים: הוא אידיאלי להנחה על קעקועים כדי להעניק להם את הגלואו היפה הזה שרק מדגיש אותם אפילו יותר ותוך כדי מגן עליהם מפני השמש – בנות עם עור יבש, אתן תהנו מהמוצר הזה במיוחד. ניתן להזמין אותו כאן.

Pixi On the glow

בכוונה לא כללתי את המוצר הזה בפוסט הסקירה הענק שלי מפיקסי (אם עדיין לא השתתפתן בהגרלה של מוצרי הטיפוח מהמותג, הקליקו כאן), כי בעיניי זה מוצר שמצדיק קטגוריה משלו. מדובר בבאלם לחותי בסטיק רב שימושי המיועד לפנים, לגוף, לשפתיים ואפילו לשיער (טרם פיענחתי מה הטעם להשתמש בו לשיער) ולטעמי זה מוצר מאסט לארוז לטיסות ונסיעות כשהעור צריך משהו אקסטרה. לי אישית הוא כבד מדי לפנים בשימוש יומיומי שכן יש לו מרקם חמאתי מאוד אבל לשפתיים ואפילו לגוף הוא לא פחות מפלולס. ניתן להזמין כאן.

My Sol Stick SPF 50

נסיים עם עוד מוצר SPF שכבר סקרתי לאחרונה אבל שווה להקדיש לו תשומת לב פעם נוספת. בעיניי הסטיק SPF הזה לגמרי מייצג את המקום שאליו הולכים מקדמי ההגנה היום: נוחים לשימוש, לא משאירים שכבה לבנה על הפנים ולא מרגישים כמו מקדמי הגנה קלאסיים של פעם. מוצר אידיאלי גם לחידוש מעל האיפור (הייתי ממליצה לחדש עם האצבעות במצב כזה ולא ישירות מהסטיק) וגם לשמור בתיק לימים בהם אתן מסתובבות בשמש. ניתן להזמין כאן.

מהי האריזה הכי מוצלחת שאתן נתקלתן בה? כתבו לי בתגובות!