אוקיי, פיקסי. בואו נדבר על זה. את הפוסט האחרון על המותג כתבתי אי שם ב-2017 ותוכלו למצוא אותו כאן. על אף שאני חושבת שהוא עדיין רלוונטי לימינו אנו, אין ספק שהרבה מים עברו בנהר מאז: פיקסי השיקו כמות נאה של מוצרים חדשים והספיקו לנחות בסופר פארם! המחירים בסופר פארם מצוינים אך המבחר נכון לרגע זה מצומצם, בתקווה שיתרחב בהמשך. בסוף הסקירה תחכה לכן גם פעילות מטורפת, אז בהחלט שווה לחכות!

Rose Cream Cleanser

כנראה מדובר במוצר החביב עליי מבין כל ההשקות החדשות של פיקסי כי סוף סוף מצאתי ניקוי פנים משובח ועוד מדובר במוצר מהדראגסטור. מדובר בניקוי פנים קרמי ועדין מאוד, המשאיר את העור מאוזן ומלא בלחות. הוא אינו מייבש את העור ולטעמי יתאים גם לבעלות עור רגיש במיוחד. ניקוי הפנים של פיקסי מבוסס על שמן אבוקדו, Squalane, תמצית קמומיל וכמובן שמן ורדים. את המוצר ניתן להזמין כאן וגם בארץ, ממש כאן.

T-zone Peel Off Mask

הפעם אנחנו ממשיכות למוצר שלא אהבתי כלל וכלל – וזו המסיכה המתקלפת של פיקסי המיועדת לטיהור נקבוביות. אמורים להניח אותה למשך עשר דקות על אזור ה-T, הוא מועשרת בתמציות אצות, שמן אבוקדו ותמציות עץ ירוק. היא אמורה להתקשות לאחר ההנחה וכעבור עשר דקות ניתן לקלף אותה בשלמותה מהפנים. מסיכה יקרה יחסית למה שהיא וגימיקית מאוד, לדעתי היא אמורה לספק תחלופה קצת זולה יותר למסיכות של גלאם גלואו שגם את רובן אני לא אוהבת. היא אינה מועילה  בשום צורה וגם הפורמולה שלה בעייתית: אם מניחים שכבה דקה מדי היא לחלוטין בלתי מורגשת ואם מניחים שכבה עבה מדי היא מסרבת להתייבש ולהתקשות. בקיצור – לדעתי לדלג. ניתן להזמין אותה כאן.

Rose Ceramide Cream

נחזור למוצר שאהבתי והוא קרם הסרמידים של פיקסי. קרם בעל טקסטורה מספקת מאוד המבוססת על רכיבים פרוביוטיים, סרמידים ושמן ורדים, במרקם שלו מזכיר לי מאוד קרמי לחות של בתי מרקחת צרפתיים. קרם שמרגיע ומזין מאוד את העור, כך שיתאים לדעתי גם לבעלות עור רגיש. לקרם מרקם עשיר אם כי לא כבד מדי או שמנוני ונספג במהרה, כך שיכול לטעמי להתאים גם לבעלות עור מעורב ורגיל. ניתן להזמין כאן.

Rose Flash Balm

בחזרה למוצר שלא אהבתי והוא הפלאש באלם. בפיקסי מבטיחים שמדובר במוצר שאמור להילחם באופן מיידי בסימני עייפות ומדובר למעשה במוצר רב תכליתי אשר אפשר להשתמש בו כבאלם טיפולי או כמסיכה למשך חמש דקות פעמיים שלוש בשבוע. אני יכולה להשתמש בו כמסיכה בלבד משום שאם אני משאירה אותו על העור – הוא מעורר אצלי ריאקציה לא נעימה בכלל, אז מבחינתי? שלום ולא להתראות. אני לא רואה בזה כמוצר הכרחי בליין לעומת קרם הסרמידים שמוצלח ממנו ולכן לטעמי זו תוספת מיותרת עם רשימת רכיבים שנופל משאר המוצרים בליין. ניתן להזמין כאן.

DetoxifEYE

עד עכשיו פיקסי נותרו מאחור בכל מה שנוגע לטיפוח העיניים ולכן המענה שלהם הוא באמצעות פאצ’ים לעיניים, זה שאני סוקרת כאן הוא נגד נפיחות – סוג של מוצר מאוד טרנדי בימינו. מדובר בצמד רפידות ג’ל המיועדות לאזור שמתחת לעיניים בחבילה המכילה 60 רפידות ל-30 שימושים. יש להשאיר אותן שם במשך עשר דקות ולאחר השימוש ניתן לסחוט את הסרום שנשאר במוצר ולטפוח מתחת לעיניים גם כן. למוצר רשימה ארוכה של תמציות בוטאניות עשירות בלחות כמו גם קפאין אך גם תוספות מיותרות כמו צבעי פיגמנט. האם הן מרגישות קרירות ונעימות מתחת לעיניים, בייחוד בסיום יום ארוך? בהחלט ואם זה מה שאתן מחפשות, תקבלו את מבוקשכן ותהנו מהחוויה. האם יש להן יכולת ממשית לסייע בהורדת נפיחות מראה העיניים? אני סקפטית מאוד. בסך הכל מוצר חביב ונחמד לשימוש אך לא הכרחי בעליל. ניתן להזמין כאן.

Pixi Retinol Tonic

אני מעריצה גדולה של הגלואו טוניק של פיקסי וחושבת שזה סיפתח נהדר לעולם החומצות המיועד למי שרוצה להתנסות בהן בצורה קלילה מאוד ועדיין לשמור על רוטינת טיפוח מאוזנת וטובה. לכן זה היה רק מתבקש שפיקסי ירחיבו את הליין ואחת התוספות היותר מעניינות הן מי הפנים עם הרטינול. המוצר יושב על משבצת דומה מאוד כמו הגלואו טוניק ומיועד לשימוש על עור נקי לאחר הניקוי הכפול. האם תהנו בצורה מלאה מתועלות הרטינול כמו של מוצר במרשם רופא או אפילו של מוצרים ממותגי טיפוח מתקדמים? ממש לא, אבל זו דרך נחמדה ליהנות מפילינג כימיקלי עדין מאוד וחידוש עדין ביותר לתאי העור. מוצר שניתן לעשות בו שימוש יומיומי מבלי לחוש בשום גירוי ושוב – סיפתח מעולה לטובת היכרות עם תותחים כבדים יותר בהמשך. מי הפנים עם הרטינול. המוצר מכיל בנוסף גם תמציות לבנדר, יסמין ומי ורדים – והוא נוח מאוד על העור, גם בשימוש קבוע. ניתן להזמין כאן

Phenomenal Gel

אם אתן לא יכולות לסבול תחושה של שום קרם על העור ואפילו קרם הסרמידים שסקרתי בתחילת הפוסט נשמע לכן מחניק מדי – הג’ל החדש של פיקסי הוא המוצר עבורכן. מדובר בג’ל המכיל חומצה ציטרית ואסקורבית, המסייע לנטרל את ה-PH של העור, הנוטה להגיע לרמת PH אלקליני בעקבות ניקוי הפנים. אמורים להניח אותו אחרי טונר, שממילא מאזן את ה-PH של העור, אז אני לא מתרשמת יותר מדי מכל יחסי הציבור סביבו. הדבר היחידי שמרשים בג’ל הזה הוא שמדובר במוצר קליל מאוד שיכול להתאים כלחות יומיומית במיוחד בימי הקיץ. האם הוא מוצר הכרחי? לא, האם הוא מוצר עם תועלות מיוחדות? לא, ג’ל בסיסי שבעלות עור שמן ייהנו ממנו. אגב, גם הפעם אני חושבת שזה מוצר ממש יקר יחסית לתמורה שמקבלים ממנו. ניתן להזמין כאן. 

Peel & Polish

ברכות, הגענו למוצר השנוא עליי בחבורה. אם יש משהו שאני לא יכולה לסבול זו התחושה של פילינג גרגירים ששורט לי את העור ויש בשפע ממנו במוצר הזה. ייאמר להגנתו שיחסית למוצרי פילינג אחרים – הוא לא עד כדי כך קשוח וזה בעיקר אישיו שלי שאני לא יכולה לשאת בכלל את התחושה הזו על העור. אני משערת שיש ביניכן חובבות פילינג פיזיקלי שיצליחו ליהנות ממנו בכל זאת ויש לציין שהוא מכיל בתוכו גם אנזימים וגם חומצה לקטית כך שהוא למעשה מבצע פילינג כימיקלי ופילינג פיזיקלי בפעם אחת, יחד עם זאת, אני לא יכולה להמליץ עליו ואם אתן בכל זאת משתמשות בו, לא הייתי עושה בו שימוש יותר מפעם בשבוע. ניתן להזמין כאן.

GLow Tonic Cleansing Gel

מדובר במוצר שאני משתמשת בו בשלב רחצת הגוף ונהנית מהתוצאות שלו, שכן הוא מעניק לי מראה עור חלק יותר. מדובר בג’ל ניקוי משולב בפילינג המיועד לעור הפנים והסיבה שאני לא משתמשת בו למטרה הזו היא כי אין לי צורך להכניס פילינג גם לשלב הזה בניקוי הפנים כך שאצלי בשגרת הטיפוח אין לו מקום. מדובר במוצר המכיל רכיבים אנזימתיים יחד עם תמציות בוטאניות ורכיבים פרוביוטיים בפורמולה קלילה מאוד. אני משתמשת בו בממוצע פעם בשבוע ועל אף שהוא מיועד לשימוש יומיומי ואף פעמיים ביום, יש לי תחושה שהוא עלול להיות מייבש מדי ולכן בשימוש יומיומי בכל מקרה הייתי מעדיפה את ניקוי הורדים במקומו. ניתן להזמין כאן.

Rose tonic

טונר חדש בליין, העדין ביותר מבין חבורת הטונרים העדינים ממילא. אני עושה בו שימוש בבוקר ולדעתי בעיקר למטרה הזו הוא נועד, אידיאלי עבור מי שאינה רוצה לעשות שימוש בטונר החומצה הגליקולית או הרטינול במהלך היום אך עדיין רוצה להכין את העור לשגרת הטיפוחשל הבוקר. המוצר מבוסס על מי ורדים וחומצה היאולורונית – והוא בהחלט מצליח לרענן וגם להזין את העור, כך שבסך הכל זה יופי של מוצר שיכול להתאים לכל אחת לדעתי. ניתן להזמין כאן.

Pixi Glycolic Boost

אני עומדת לסקור שני סוגי מוצרים שבעיקרון אני מאמינה שכל מוצר שתשתמשו בו ישיג לכן אותן התוצאות. הראשון הוא מסיכות בד, כאשר היתרון במוצר של פיקסי זה שמדובר במסיכה ידידותית לסביבה. היא מתלבשת בצורה מאוד נוחה על העור ומכילה בתוכה חומצה גליקולית יחד עם תמציות קמומיל ומלפפונים. המסיכה מעניקה בוסט של לחות לעור וזו הדרך האהובה עליי להשיג מראה זוהר לקראת אירוע, האם היא יוצאת דופן מכל מסיכת בד אחרת? לטעמי לא, אבל היא נחמדה בפני עצמה. ניתן להזמין אותה כאן. אם יש לכן דרך להשיג מסיכות בד זולות ממנה אז בהחלט לא הייתי שוללת גם אותן במקום, ניתן להזמין אותה כאן.

Glow Mist + Makeup Fixing Mist

גם התרסיסים של פיקסי הם בסופו של דבר זהים אחד לשני ולטעמי זה בכלל לא משנה אם מדובר בגלואו מיסט, במיסט הויטמינים, במיסט קיבוע האיפור או בכל מוצר אחר שלהם המגיע בצורת תרסיס. לצורך העניין הם גם דומים מאוד לאינספור התרסיסים האחרים שיש בשוק: מרעננים מאוד את העור, עוזרים להסיר את המראה המקומח של האיפור בסיום ההתארגנות, מעניקים שכבה דקה נוספת של לחות לעור ונעימים מאוד בימי הקיץ. אין צורך בכמה תרסיסים מהסדרה, כל תרסיס שתבחרו בו יעשה את העבודה והם ללא ספק מוצרים מוצלחים שכיף להחזיק על שידת האיפור/ טיפוח. ניתן להזמין כאן וכאן

הגרלה!

אחת מכן עומדת לזכות בשגרת טיפוח שלמה וענקית של פיקסי במתנה! השגרה כוללת את המוצרים הבאים:

+ Glow Glycolic Mask

+ Rose Caviar Essence

+ Glow Mud Mask

+ Rose Oil Blend

+ Glow Mist

+ Makeup Fixing Mist

+ Glow Tonic בגודל ידידותי לנסיעות

+ Glow Serum – סרום החומצה הגליקולית של פיקסי

+ Rose Cream Cleanser

+ Rose Tonic

+ Rose Flash Balm

+ המון דוגמיות כיפיות שלא ניתן להשיג בארץ – במתנה

כדי להשתתף בפעילות עליכן להירשם עם מייל פעיל שלכן בתיבת ההרשמה, שימו לב שהרשמה במייל והשתתפות בפעילות מעניקה את אישורכן לכך שאשלח לכן הפתעות באמצעות דיוור אחת לשבועיים. הפרטים שלכן נשארים חסויים כמובן ואין ספאם! הפעילות תימשך עד ה-19.6, הזוכה תיבחר באופן רנדומלי ואכריז ביום למחרת בפוסט שיעלה במגזין ובאמצעות המייל.  התחרות פתוחה לתושבות ישראל בלבד והפרס יישלח לזוכה באמצעות דואר רשום. שלב בונוס יינתן למי שתעשה לייק לעמוד הפייסבוק של המגזין, ממש כאן