אתן מכירות אותה כיוטיוברית, ובעלת אינסטגרם מסוגנן למופת. אני מכירה אותה כחברה טובה אבל גם כאשפית דיופים של פריטי אופנה אונליין. עופרי רבן אמנם מזוהה עם מותגי העל המשובחים שברשותה, אבל מי שמכיר אותה מאחורי הקלעים יודע שאחת ההתמחויות שלה הן להפציץ את קבוצת הוואטסאפ שלנו עם שמלות תחת הכיתוב המבטיח “תראו, זה נראה בול כמו זימרמן!”. הצעתי לעופרי לנתב את אנרגיות החיפוש הללו יחד עם טעמה המשובח לכדי פוסט אורח עבור מדור “קול גירל בתקציב”, כך שגם אנחנו נוכל ליהנות משמלות פרחוניות מתנפנפות שמאפיינות את הסטייל הנשי והמדויק שלה – בפחות.

כמה טיפים מעופרי לפני שנציג בפניכן את האפשרויות היקרות מול האופציות הזולות: “כשאני מחפשת תחלופה זולה יותר אני מנסה לזהות איזה מילות מפתח מאפיינות את הפריט שאני רוצה ומחפשת לפי זה באתרים נגישים יותר כמו אסוס. אם שמתי עין על שמלה של זימרמן (אחד המותגים החביבים על עופרי) לרוב אחפש אותה באסוס תחת הכיתוב Floral chiffon dress וסיכוי גבוה שאמצא את מבוקשי”.

באשר לשאלה מתי כדאי להשקיע אם בכלל ומתי להעדיף תחלופות נגישות יותר? “אני משתדלת להסתמך על האינטואיציה ועל ההיכרות עם הרגלי לבישת הפריטים שלי. אם זה פריט שיכול לשמש אותי לאורך זמן, יכול מאוד להיות שאעדיף להשקיע באופציה המקורית, אבל אם מדובר בפריט עונתי – ובטח אם אני רוצה לבדוק טרנד חדש, לרוב אחפש אופציה נגישה יותר. גם את הפריטים המקוריים אני משתדלת לצוד בסיילים (אגב, עכשיו זו תקופה נהדרת לסיילים יוקרתיים).” אז קדימה, המציאות והדיופים של עופרי רבן, מתחילים!

משקפי השמש של סאן לורן עולים 265 פאונד שהם 1210 ש”ח ממש כאן, הגרסה הזולה שלהם לעומת זאת, עולה פחות מ-50 ש”ח וניתן להזמין אותה כאן.

השמלה המקורית עולה 1150$ שהם 4100 ש”ח וניתן להזמין אותה כאן, הדיופ לעומת זאת, עולה 200 ש”ח בלבד וניתן להזמין אותו כאן.

תיק הבמבוק הכה מבוקש של Cult Gaia עולה 343$ שהם 1240 ש”ח וניתן להזמין אותו כאן, הדיופ עולה 181 ש”ח בלבד וניתן להזמין אותו כאן.

המכנסונים הלוהטים של זימרמן עולים 375$ שהם 1355 ש”ח וניתן להזמין אותם כאן, הדיופ שלהם עולה 140 ש”ח וניתן להזמין אותם כאן.

משקפי השמש של רייבאן עולים 153$ שהם 550 ש”ח וניתן להזמין אותם כאן, הדיופ שלהם עולה פחות מ-60 ש”ח וניתן להזמין אותם כאן.

השמלה של זימרמן עולה 2500 ש”ח וניתן להזמין אותה כאן, הדיופ שלה עולה 290 ש”ח וניתן להזמין אותו כאן.

העגילים של bauble Bar עולים 38$ שהם 140 ש”ח וניתן להזמין אותם כאן, הדיופ שלהם עולה 46 ש”ח וניתן להזמין אותו כאן.

הנעליים של קלואה עולים 435 פאונד שהם 2000 ש”ח וניתן להזמין אותן כאן, הדיופ שלהם עולה 170 יורו וניתן להזמין אותם כאן.

השמלה של זימרמן עולה 1002$ שהם 3600 ש”ח וניתן להזמין אותה כאן, הדיופ שלה עולה 250 ש”ח וניתן להזמין אותו כאן.

העגילים של Bauble Bar עולים 38$ שהם 140 ש”ח וניתן להזמין אותם כאן, הדיופ שלהם עולה 28 ש”ח בלבד וניתן להזמין אותו כאן.

השמלה של Self Portrait עולה 250 פאונד שהם 1150 ש”ח וניתן להזמין אותה כאן, הדיופ עולה 200 ש”ח וניתן להזמין אותו כאן.

המטפחת של פנדי עולה 140 פאונד שהם 640 ש”ח וניתן להזמין אותה כאן, הדיופ עולה 80 ש”ח וניתן להזמין אותו כאן.

השמלה של זימרמן עולה 1150$ שהם 4100 ש”ח וניתן להזמין אותה כאן, הדיופ שלה עולה 350 ש”ח וניתן להזמין אותו כאן.

תודה רבה לעופרי על הדיופים, מוזמנים לעקוב אחר הסטייל האישי שלה ביוטיוב ובאינסטגרם. רוצות עוד פוסטים בסגנון? כתבו לי בתגובות! פריטים נוספים בסטייל של עופרי מחכים לכן כבונוס בסיום הפוסט.