את מירב אני מכירה דרך בן זוגה נועם, שאימץ מאיתנו לפני שנים את אדי הפודל, כלב האומנה שלנו. על אף שלא הכרתי ביניהם בעצמי, אני לוקחת קרדיט מלא על הזוגיות הזו. אתן מבינות, הכרתי את נועם עוד כשהיה רווק ובאחד הביקורים שלו אצלנו עם אדי – הוא קיבל ממני עוגית מזל. בואו נשים רגע בצד את העובדה שחילקתי עוגיות מזל כמו סבא עם סוכריות וורטרס אוריגינל שמחלק לכל דורש, מה שחשוב הוא שבעוגיית המזל הזו היה כתוב בצורה מיסתורית שאת נועם תפגוש אהבה ממש בקרוב. כמה שבועות חלפו, השניים הכירו והנה, על לא דבר. צריכות שידוך? אשמח להרעיל גם אתכן עם עוגיות מזל בעלות מסרים מפוקפקים.

הדירה של מירב ונועם היא דירה שביקרתי בה עוד לפני ובכלל לא קישרתי בינה לבין מדור הקול גירלז, עד שלפתע נפל האסימון. ברור שמירב היא קול גירל! ודי במבט בדירה כדי להבין עד כמה. את החלל המעוצב למופת חולקים מירב ונועם עם אדי הפודל עם האישיות הגבולית (אך המקסימה להפליא) ועם כרמי, הפעוט בעל השם היפה ביקום.

כיף להתענג על התוצאה הסופית, אך מה שאתן רואות כאן זו בעצם תוצאה של ביקור בלמעלה מ-100 דירות (!) על פני טווח של שלוש שנים. השניים חיפשו בנרות את הדירה שתהיה אידיאלית עבורם עד שלבסוף מצאו את הפנינה הזו בתל אביב אך גם היא דרשה הרבה מאוד שינויים, כל זה כשמירב כבר הייתה בהריון מתקדם עם כרמי. בסוף הפוסט הזה תוכלו למצוא את הספקים המומלצים של מירב ונועם שליוו אותם במשימה הזו, בעיצוב מחדש של דירה שלא שופצה כמה עשורים כך שתתאים לאורח חייהם כזוג הורים צעירים ודינמיים.

מירב לא נמנית על חובבות איקאה ולכן חוץ מהמראה העגולה (אותה יש גם לי כמובן), היא מעדיפה חנויות כמו זארה הום ו”חדרים”. הגישה הזו לקנות פחות אבל באיכות גבוהה יותר, מלווה אותה גם בבחירותיה באופנה ובביוטי כפי שתראו ממש בקרוב.

אהבתי את העובדה שהדירה, על אף שהיא נקייה ועדינה בעיצוב שלה ברובה, מכילה גם פיסים עם אמירה כמו ספת טורקיז מקטיפה או גוף תאורה מרשים במטבח.

מירב מספרת שלמדה על הדרך הרבה שיעורים בעיצוב פרקטי עבור דירה שיש בה פעוט, גם בחלל המרכזי של הבית וגם עבור חדר הילדים. היא אומרת שהיום בדיעבד הייתה בוחרת לוותר על נגיעות של טרנדים בחדר של כרמי ולבחור בעיצוב כמה שיותר שמיש וקלאסי, אך בסך הכל מרוצה מהתוצאה.

מירב היא פטיט, מה שאומר שלמצוא בגדים ונעליים בארץ זה לא עניין של מה בכך. את הבגדים שלה היא מזמינה בעיקר מחו”ל, מאתרים כמו Everlane ו- Aritzia. היא גם אוהבת את ליין הפטיט של בננה רפבליק ואן טיילור. מירב ממליצה בחום על הג’ינסים של Everlane הן בגזרה הישרה והן בגזרת הסקיני – ומספרת שג’ינסים של ליווייס לדוגמא, ממש לא מחמיאים לבעלות מבנה גוף כמו שלה.

בתחום האקססוריז מירב בחורה של בחירות משובחות ולכן אפשר למצוא אצלה במלתחה כל מיני פיסים כמו נעליים של ג’ימי צ’ו, לובוטן (שהיו גם נעלי החתונה שלה) ו- Aquazzura. ליום יום מירב מעדיפה את הנעליים של סאם אדלמן.

בתחום הביוטי אפשר למצוא אצלה קולקציית קפסולה נאה של בובי בראון עם כמה תופינים של לורה מרסייר להשגת הלוק הטבעי החביב עליה.

שתי המלצות רותחות שלה הן ה-Diorskin Concealer והספר שנמצא אצלה בצד המיטה: מלכוד 67 של הסופר מיכה גודמן.

רשימת הספקים של מירב:

– קבלן: גרג עיצובים

– נגר: נזאם (0544665088), הכוכב של השיפוץ כולו

– וילונות: דוד עובדיה

– ספה, מיטה, שידות ליד המיטות, סלון, ארונות בחדרים: פשוט ריהוט

– טפט בחדר של כרמי: גולדשטיין גלרי טפט

– פרקט למינציה: רמי (0545500444)

– קרמיקות ושירותים: הכוח בתחנה המרכזית תל אביב

– אריחים לרצפה: סטודיו ורדי

– האלבום של כרמי: אטסי, ממש כאן