אם אתן פיינשמקריות חובבות עיצוב פנים, חובה עליכן להכיר את האתר המשובח TROUVA. מדובר באתר שמאגד בתוכו בוטיקים עצמאיים בעיקר מדנמרק, הולנד ובריטניה – ומחזיק במותגים כמו HAY, Bloomingvile, Ferm Living, Madam Stoltz ו- HK Living. מדובר במותגים שקשה לייבא בנסיבות אחרות לארץ ואילו כאן הם נשלחים ישירות לישראל בעלות של 12 פאונד עבור משלוחים קטנים יחסית וזה יכול לטפס עד ל-50 פאונד אם מדובר בריהוט של ממש (ממחיר של 200 פאונד משלוח בינלאומי חינם). רוצות ליהנות מ-15% הנחה בהזמנה? השתמשו בקוד Luba Shraga בצ’קאאוט או בלינק הזה

אגב, זו בשורה בפני עצמה: אפשר לייבא ריהוט מהאתר. נכון, זה עסק לא זול אבל אם בחרתן בפיס שנועד לייחד את עיצוב הבית וכזה שאין לאף אחת – זו אופציה מוצלחת. חוץ מרהיטים תוכלו למצוא באתר גם כריות ושאר מוצרי טקסטיל, כלים, שטיחים, אגרטלים, פרינטים וכל מוצר אחר העולה על הדעת עם הטאץ’ המיוחד של האתר, משמע הכל מעוצב ונבחר בקפידה – תענוג של ממש.

למעשה המגוון העצום באתר יכול להוות גם חיסרון כי למרות שהוא כולו מרשים גיליתי גם שזה עשוי להיות מבלבל והגלילה בעמודי הקניות מרגישה אינסופית. המשלוח מגיע לישראל תוך כשלושה ימי עסקים עטוף בקפידה באמצעות UPS או DHL, לגבי תשלום המיסים אינני יודעת כי לא ביצעתי משם הזמנות בסכומים גדולים אבל אני משערת שהן קיימות. באופן כללי הייתי אומרת שרף המחירים באתר הוא בינוני+ אבל זה מאוד תלוי במותגים, במוצרים ובבוטיקים שמהם מזמינים, אז יש ויש. כדי להקל קצת על חווית הקניה באתר, אספתי עבורכן את המציאות המועדפות עליי לעיצוב הבית.