עד היום הלוק המועדף עליי הוא של חולצת טישירט וג’ינס. תקראו לי בייסיק ביץ’ אבל זה הלוק שאני מרגישה בו הכי בנוח ומכאן שגם הכי בטוחה בעצמי. זה גורם לכך שאני קצת סנובית או לכל הפחות מאוד ספציפית בכל הנוגע לחולצות המועדפות עליי ולכן החלטתי להגיש בפניכן את החולצות הכי טובות ברשת לטעמי: אלה מהבד הכי נושם, שעוברות כביסות מבלי לדהות ולאבד צורה, אלה שמונחות בצורה הכי מחמיאה.

חולצות הטישירט האהובות עליי הן חולצות קצת קשיחות יותר ועם גזרה מרובעת, כמו של פעם, עם אלמנט חזק של אוברסייז. יחד עם זאת, אני גם אוהבת חולצות טישירט רכות יותר ובמקרה כזה אני אוהבת אותן ממש רכות. מאוד רכות. סיריאסלי, הן צריכות להרגיש כמו ענן.

האופציה שזמינה לכולן - אסוס

חולצות הטישירט של אסוס מוצלחות בעיניי, החביבות עליי במיוחד הן חולצות ה-Crew neck בעלות הצווארון העגול (לצווארוני V אני לא ממש מתחברת). אני מוצאת שהן רכות ונעימות מאוד. אגב, לא רק החולצות של מותג הבית של אסוס הן החביבות עליי אלא אני גם ממש אוהבת את החולצות של מאנקי ו-Weekday. הרבה פעמים החולצות מהליין של שני המותגים שהזכרתי עשויות מכותנה אורגנית ולחובבות הפרינטים והסלוגנים, אפשר גם למצוא חולצות שהן לא בייסיק לגמרי.

האופציה שצריך לייבא - יוניקלו

יוניקלו הם אלופי הבייסיקים ולכן זה לא ממש מפתיע שהם טובים גם בטישירטים, רק מתי הם סוף סוף יינחתו בארץ? עד אז צריך לחכות לביקורים בחו”ל ואם אתן חסרות סבלנות כמוני: לתפוס מבצע שילוח חינמי של האתר בארה”ב ולייבא לארץ עם חברת שילוח. אני אוהבת את העובדה שגם להן יש צווארון Crew Neck וקיימת גם אופציה לחולצות טישירט עבות במיוחד שהן קלאסיות לחורף הישראלי עם ג’קט מעל. אפילו עם התוספת של עלויות השילוח לארץ, אלה מחירים שקשה להתחרות בהם.

האופציה הקולית - אורבן אאוטפיטרס

החולצות של אורבן אאוטפיטרס כי הן בדיוק הזן שאני אוהבת: קשיחות, לא מתקמטות ובעלות ווייב וינטג’. חביבות עליי במיוחד החולצות של המותג Junk Food אבל לא רק. אורבן אאוטפיטרס זה בעיניי גם המקום האולטימטיבי מבין הרשתות להתחדש בחולצה של להקת הרוק האהובה עליכן ובאמת שאין דבר אהוב יותר עליי מהשילוב בין החולצות של המותג עם בלייזר מעל. אגב, למרבה האירוניה אני מוצאת שאת חולצות הטישירט המוצלחות ביותר של אורבן אאוטפיטרס אני מזמינה מטרמינל X ולא מהאתרים של המותגים עצמם (ששולחים גם כן לישראל). ממש כאן.

האופציה הסביבתית: Everlane

אם חשקה נפשכן בטישירט העשויה בשיטת ייצור מתחשבת בסביבה, הגעתן למקום הנכון. האתר התחיל לשלוח יחסית לאחרונה לארץ במחיר לא צנוע בכלל (25$) אבל אם אתן גם ככה מוציאות משם הזמנה ומחפשות מוצר נוסף לזרוק לסל הקניות, אני ממליצה בחום על חולצות הטישירט של המותג. אמנם אנחנו מדברות על מחיר גבוה פי שניים בהשוואה לאסוס ויוניקלו שפתחו את הרשימה, אבל אם אתן יודעות להעריך חולצת טישירט טובה מהי – כנראה שתתחברו מאוד להיצע הנוכחי.

האופציה הישראלת: TRES

מדובר בחולצות הטישירט הטובות ביותר בארץ, לפחות על סמך הניסיון שלי בתחום. האופציה הזו מיועדת לנשים שלא יתנגדו להוציא 150 ש”ח על חולצה אבל יישמחו לתמוך בתוצרת ישראלית ובהוספת פיס יפה במיוחד במלתחה שלהן. יחסית להיצע הקיים בארץ שבו חולצות טישירט שיכולות לטפס כאן בקלות לרף ה-250-300 ש”ח, אני מוצאת שהחולצות של TRES מתומחרות בצורה סבירה, לא זולה, אבל סבירה ולטעמי מצדיקות את המחיר. את החולצות ניתן להזמין כאן.

האופציה היוקרתית - Anine Bing

יהיה הוגן להניח שרובכן לא תרצו להוציא 100$ ולפעמים אף יותר מכך על חולצת טישירט אבל למקרה שכן, לא תטעו בבחירה בחולצות של Anine Bing. על אף שאני לא אוהבת לוגו גלוי בדרך כלל ואילו את החולצות של המותג מקשט לוגו עצום – משהו בהן עובד והן מספקות לי ווייב של פעם בדיוק כמו שאני אוהבת. 

איפה אתן אוהבות לקנות את חולצות הטישירט שלכן?