את פולי אני מכירה כבר כמה שנים טובות כי אני הייתי זו שכתבה על החתונה שלה עם גיל במקום העבודה הקודם שלי במגזין חתונות. כשהיא פנתה אליי לפני כמה שבועות ותהתה האם חתול הוא אקססורי חובה לקול גירלז שמתארחות אצלי במדור, עניתי לה שגם תינוקות חמודות ייתקבלו בברכה וכך זכיתי לפגוש לראשונה את פולי ואת המשפחה המתוקה שלה IRL ועל הדרך לספק לכן שפע השראה לעיצוב חדרי ילדים ועיצוב פנים בכלל.

פולי חולקת את דירתה היפה בגבעתיים יחד עם בן זוגה גיל והפעוטה המתוקה נעמי. על אף שפולי היא זו שעובדת בהוצאת ספרים, בביתם גיל הוא זה שנחשב לתולעת הספרים בעוד שאת פולי אני מכירה בעיקר הודות לאהבתה לסדרות טלוויזיה. היא מנהלת בלוג בשם Polka Dot העוסק בצורה נרחבת באהבתה למסך הקטן וגם כאן על גבי דפי המגזין היא הגיבה לא פעם עם המלצות משובחות במיוחד.

שאלתי את פולי מהי הסדרה האולטימטיבית עבורה והיא השיבה “The Killing” – סדרת מתח משובחת בכיכובו של ג’ואל קינמן. היא גם ממליצה על צפייה ב- The Good Place (קומדיה ממש חביבה שהעונה השנייה שלה עלתה לא מזמן לנטפליקס) וג’יין הבתולה שבה למרבה הבושה עוד לא צפיתי אך הוספתי מיד לרשימה!

משפחתו של גיל עוסקת בעבודת יד מחומרי גלם שונים, מבדים ועד זכוכית ולכן השטיח שיצרה אמו של גיל הפך למוקד העיצוב בסלון, אשר אליו התאימה פולי את הרהיטים השונים – כשהצבעוניות השולטת היא ניטראלית עם נגיעות כחול וסגול ונוכחות בולטת של טקסטורת עץ. גם עבודות האמנות התלויות ברחבי הבית הן בחלקן מתנות מהמשפחה ובחלקן פריטים שהשניים, חובבי מוזיאונים ותרבות, ליקטו עם הזמן בגלריות שונות.

חדר השינה של פולי וגיל כאילו נלקח מהאינסטגרם הודות לפינה הקסומה שארגנה לעצמה עם הפריטים שהיא לובשת לעתים הקרובות ביותר. המתלה מאיקאה חבר לשטיח מגולף אנד קו שמצאה להפתעה באחד הסניפים והדיטיילים הקטנים יצרו פינה פוטוגנית בחלל שמרגיש מרגיע במיוחד.

פולי מגדירה את עצמה כאוהבת מושבעת של בייסיקים, אפילו יותר מאז שנעמי נולדה לפני קצת יותר משנה. בדומה לדירה שבה כל החללים מתחברים בצורה הרמונית זה עם זה, עושה רושם שעל אותו עיקרון בנויים גם אבני היסוד במלתחה שלה.

פולי סיפרה שהיה צורך לבצע שינויים קטנים ככל שנעמי גדלה כמו למשל פינוי המשטחים אליהם היא יכולה להגיע, כך שהבית לא מסודר בדיוק לשביעות רצונה – אך לדעתי זה כל היופי בבית שבאמת נהנים בו ומתפתחים בו חיים חדשים.

אין ספק שחדר השינה של השניים היה החדר האהוב עליי בחלל ואני אוהבת את האופן שבו ערימות של ספרים פזורות ברחבי הבית ומעידות בדיוק על אישיותם של הדיירים בו.

נדלג לחדר של נעמי הקטנה, שהסיור בו עלה במקביל לשאלה האלמותית “איך האמהות שינתה אותך?”. פולי מספרת שהתהליך נתן לה פרספקטיבה שונה, גם כלפי אמהות אחרות וגם כלפי אנשים באופן כללי. היא מספרת שיש לה הרבה יותר הכלה לטעויות של אנשים , הרבה יותר הבנה כלפי המעשים של אחרים ובאופן כללי פחות שיפוטיות, אולי כי השיפוטיות המופנית כלפי אמהות היא כל כך משמעותית.

שטיח מלבני: זארה הום
שטיח עגול: איקאה
ארון: של גיל מהילדות
מיטת תינוק: איקאה
מדף אפור: פולי וגיל הכינו יחד בסדנת מולט (עוד לפני שנעמי נולדה)
כסא קטן לילדים: איקאה
ספונת: מתנה מחברה משילב
מדפי תבלינים ומדף ספרים עומד: איקאה
כורסא אפורה ושולחן צד: אורבן
וילונות: איקאה
המדפים המחומשים ושרשרת הנורות: עדיקה
שעון קיר: Society6

ממליצה בחום לעקוב אחר הבלוג האינטליגנטי של פולי, בו תקבלו המלצות על ספרים וסדרות משובחות. כמו כן, תוכלו לעקוב אחר פולי גם באינסטגרם שלה, ממש כאן.