כשזה נוגע למעצבים ישראלים, אחד התחומים שאני הכי נהנית לתמוך בהם הוא בכל הנוגע לעיצוב הבית! אני חושבת שיש לנו כאן בארץ מאיירים ויוצרים נפלאים – ולכן לכבוד יום העצמאות החלטתי לאגד כמה מהם לתוך פוסט נוצץ עם קורטוב של פטריוטיות.

טושטוש

את טושטוש אני מכירה כבר שנים רבות ויש לי כמה יצירות שלה אצלי בבית. אני מוצאת שכל אחת מהעבודות שלה מדברת אליי ישירות ללב: יש בהן חמימות נוסטלגית שאמנם קשה להסביר במילים אבל מציפה בתחושה מוכרת של בית עם אלמנט של פולקלור.

My Pixel friends

את גוסטבו הכרתי ממש לאחרונה, דרך קבוצת הקול גירלז שהרי הוא בן זוגה של אחת המשתתפות בקהילה המעולה שלנו (קליק ואתן שם). הוא יוצר עיבוד בפיקסלים לקלאסיקות קולנועיות וטלוויזיוניות כמו משחקי הכס, בלייד ראנר, הנסיכה הקסומה, חברים, נשואים פלוס, הנסיך המדליק ועוד ועוד. בעיניי זה מאסט לגיקים של קולנוע וטלוויזיה.

עדי אלקין

גם את עדי אלקין אני מכירה כבר כמה שנים טובות ויש לי יצירה שלה בבית, כנראה בגלל שאני מאוד מתחברת לקונספט של נוסטלגיה ישראלית. אלקין משחזרת סצינות מתל אביב של האייטיז באמצעות האיורים הכובשים שלה ויש בהם משהו כל כך נכון ושובה לב.

מאיה איש שלום

את מאיה איש שלום הכרתי דרך עבודת המחקר שעשיתי לטובת הפוסט הזה וכמה אני שמחה שזה קרה: סגנון העבודות הצבעוני שלה לגמרי מדבר אליי וגם את אחת היצירות שלה אני לגמרי מצפה להוסיף אליי לאוסף בקרוב.

ג'ני מייליכוב

גם ג’ני היא אחת היוצרות החביבות עליי בארץ ואני כל כך שמחה שיותר ויותר אנשים מגלים אותה. הדמויות והצבעוניות שבהם היא משתמשת כדי ליצור את העולם שלה בעיניי הן מרתקות.

קרין סטאר

על קרין כבר המלצתי בעבר וזו הזדמנות מעולה לחזק אותה שוב. מעבר לכך שהיא יוצרת בחסד, היא גם אדם חביב להפליא ואני שמחה לחלוק איתה את המרחב הוירטואלי.  הכי אני אוהבת את היכולת הקסומה שלה לייצר פטרנים מלאי פרטים ואישיות.

לובה שרגא

היי, זו אני! אז כן, גם אני לאחרונה פתחתי חנות עם העבודות שלי ב-Society6 והתרגשתי לבשר לכן על כך ממש לאחרונה. היום Society6 מציעים 25% הנחה על כל האתר והכי אשמח שתתמכו בעבודות שלי או ביוצרים האחרים שהזכרתי בפוסט.