אתן לבטח כבר יודעות כמה אני אוהבת איפור קוריאני (אגב, פוסט ענק על איפור קוריאני בדרך!) ולכן הכי משמח אותי לראות מוטיבים ממנו מחלחלים גם לעולם הביוטי המערבי. אחד הטרנדים האהובים עליי מתוך הז’אנר הוא טרנד שפתוני הפודרה. מדובר במרקם שיכול להגיע גם באבקה אבל גם בבולט רגיל, כאשר המטרה היא להעניק גימור מאט אך לא כבד, מראה אטום אך מבלי להדגיש את החריצים בשפתיים ומבלי לייבש אותם.

השפתונים נועדו להעניק טינט יפה לשפתיים כך שגם ההנחה שלהם וגם הדהייה שלהם קלילה ואינה דורשת התעסקות כמו שפתונים רגילים ובוודאי שלא כמו שפתוני מאט (ומצד שני הם גם אינם עמידים כמו שפתוני מאט, הייתי מגדירה את עמידותם כבינונית). ההתנסות הראשונה שלי עם הז’אנר הייתה דווקא עם דואו של שאנל שסקרתי כאן ואני עדיין משתמשת ונהנית ממנו, לכן שמחתי לגלות מוצרים נוספים בקטגוריה שהושקו מאז.

נחתו אצלי לאחרונה לסקירה שפתוני ה- Powder Kiss של מאק, השקה שאני מודה שחיכיתי לה כבר זמן מה. הגוונים שהתקבלו הפעם הם Werk Werk Werk שהוא אדום דובדבני יפיפה עם תת גוון כחול וה- Sultry Move שהוא ניוד חמים. 

הפורמולה החדשה לא מזכירה את השפתונים הקלאסיים של מאק כלל: המרקם קליל, אוורירי ולא מורגש. הגוונים לא אטומים לחלוטין בהנחה ראשונה אך ניתנים לבנייה ואפילו הריח המפורסם של שפתוני מאק לא קיים הפעם. 

בצד הנגיש יותר מחכים לנו שפתוני ה- Velvet Blur של קולור פופ וההבדל כאן במחירים אכן משמעותי. קולורפופ לצורך השוואה עולים 7.5$ לשפתון שהם כמעט 27 ש”ח ואילו שפתון של מאק עולה 93 ש”ח. יחד עם זאת, הופתעתי לגלות שהפורמולה של קולורפופ ומאק מאוד שונה: בעוד הפורמולה של מאק קלילה וכמעט בלתי מורגשת, השפתונים של קולורפופ קרמיים יותר, אטומים יותר ומורגשים יותר על השפתיים. זה לא בהכרח דבר חיובי או שלילי, אבל זה בהחלט שונה: הייתי אומרת שהפורמולה של מאק דומה יותר לפורמולה קלאסית של שפתוני פודרה קוריאניים ואילו הפורמולה של קולורפופ היא בין שפתוני פודרה לבין שפתונים רגילים.

הגוונים של קולורפופ משמאל לימין: Foolish, Superbloom, K bop, SOLO, Thriving, Spring Roll

כמו כן ראוי לציין שמגוון הגוונים בשפתוני קולורפופ מאוד נאים וזו למעשה פורמולת השפתונים הכי מוצלחת שלהם לדעתי וגם במאק, זו כאמור אחת ההשקות האהובות עליי יותר בתקופה האחרונה. אז במה כדאי לבחור? זו בעיקר פונקציה של מחיר והעדפה אישית. אני מעדיפה את הפורמולה של מאק יותר ומרגישה שהיא אלגנטית יותר, אבל גם אני מאוד נהנית מהפורמולה של קולורפופ וחושבת שגם היא מצוינת. לא משנה מה תבחרו – לדעתי תהיו מרוצות.

את השפתונים של מאק ניתן להזמין בסניפי הארץ ובאתר.
את השפתונים של קולורפופ ניתן להזמין מהאתר, משלוח חינם מעל 50$. ניתן להזמין כאן.