כשחושבים על הפופולאריות של בית האופנה גוצ’י בשלוש השנים האחרונות, קצת מפתיע לחשוב שליין הביוטי שלהם לא ממש מוכר: הוא אינו נמצא פיזית בחנויות גוצ’י ואין סביבו כמעט הייפ בכלל. בחו”ל אפשר להשיג אותו דרך בתי כלבו כמו מייסיז ובלומינגדיילז ואילו כאן בארץ אפשר להזמין אותו דרך סטרוברינט. נשאלת השאלה: האם יש כאן פנינה אמיתית שאנחנו מפספסות או שמוטב שיישאר בבוידעם? יצאתי לגלות ולבדוק. ב”יצאתי” הכוונה שהזמנתי כמה מוצרים הביתה, כמובן.

אז נעים להכיר, ליין הביוטי של גוצ’י. הליין הושק לראשונה ב-2014 ונראה שעבר מתחת לרדאר של רוב חובבות האיפור. למרות זאת, מדובר בליין לא מצומצם כלל וכלל הכולל בין היתר מייקאפ, ברונזר, אייליינרים, עפרונות גבות, מסקרה וכמובן גם צלליות, רביעיות ושפתונים – בגדול, כל מה שהייתן מצפות ממותג איפור קלאסי. 

רק שאם גוצ’י כבית אופנה עלה לתהילה בשנים האחרונות כמותג מוגזם עם אלמנטיים אייקוניים, ליין האיפור דווקא מאופק להפליא ולא תמצאו כאן נגיעה בטרנדים או מרקמים יוצאי דופן. מה תמצאו כאן בכל זאת? אריזה מוקפדת: כבדה ויוקרתית, החל מאריזות הקרטון עם ההטבעה של הלוגו ועד לאריזות של המוצרים עצמן בשחור מבריק אלגנטי.

תמצאו כאן גם ליין איפור סולידי ובסיסי, מהסוג שניתן לסמוך עליו בכל מצב. בחרתי בשניים מהמוצרים: Oxydus שזו צללית יחידה בגוון ברונזה, מהסוג שראינו אינספור פעמים ובכל זאת, בפורמולה מאוד מספקת ושפתון בגוון Spring Rose, שפתון ורדרד מעושן – אפרסקי שדווקא מושך עליי לכיוון בז’ יותר ובכל זאת, שפתון קלאסי מאוד, עם ריח ניחוח סטנדרטי של שפתונים מהסוג ופורמולה קרמית לא מייבשת ונוחה על השפתיים.

המחירים של המותג לא כל כך קלים לעיכול, החל מ-100 ש”ח ועד 235 ש”ח למייקא, 259 ש”ח לרביעיית צלליות ו-157 ש”ח לשפתון. ייאמר לזכותם שהופתעתי מאיכות הגימור של המוצרים: בכל מקום אפשרי מוטבע הלוגו של גוצ’י ואי אפשר להתבלבל, אלה מוצרי יוקרה שגם נראים ומרגישים כמו מוצרי יוקרה. אך האם זה מצדיק את תג המחיר שלהם? לשיקולכן.

בשורה התחתונה? אין כאן בשורה מפילה ואולי בגלל זה לא שומעים כל כך על הליין, אבל אוהבות יוקרה לבטח יישמחו להתנסות באחד המוצרים מהמותג ובכל מקרה, נעים להכיר!

את מוצרי האיפור של גוצ’י ניתן להזמין בהנחות נאמנות שונות באתר סטרוברינט, ממש כאן.