אחד הטרנדים החמים שזיהיתי לאחרונה בעולם השפתונים הוא בולטים בעלי טקסטורה שנראית ממש כמו נצנצים או קטיפה. זה התחיל עם ליסה אלדרידג’ ששיגעה את העולם לפני כמה חודשים כשהוציאה לאור שלישיית שפתונים בגימור מאט, כשהבולט של השפתון עצמו נראה כמו קטיפה אמיתית. לא הצלחתי למרבה הצער להניח את ידיי על אחד השפתונים אבל זכיתי לראות אותם בלייב והם מרהיבים במבט מקרוב. השמועה אומרת שהשפתונים של ליסה אמורים לחזור למלאי בחודשים הקרובים, נחכה ונראה.

נדמה לי שסיאטה היו הראשונים להוציא לאור שפתוני גליטר. אם אתן תוהות האם מדובר בגימיק שנשאר באריזה אז דעו שממש לא! מנסיוני, הבולט הגליטרי מעניק גם לשפתיים מראה רפלקטיבי, כמעט מטאלי אבל לא בדיוק, כזה שלא נתקלתי בו בשפתונים קלאסיים רגילים.

את שפתוני הגליטר של סיאטה ניתן להזמין כאן וכאן.

כמובן שזה היה רק עניין של זמן עד שגם המלכה האם, פאט מגראת’, תשיק גרסה שלה לשפתונים המנצנצים שנראית מרהיבה במיוחד:

את השפתונים של פאט ניתן להזמין כאן.

גם הודא ביוטי הצטרפה למסיבת הנצנוצים באופן מאוד הולם, בסוף השנה האזרחית והבולטים הגיאומטריים שלה נראים מרשימים במיוחד. ניתן להזמין אותם כאן.

אחרון חביב הוא שפתון הליפ קריסטל מתוך קולקציית החורף המהממת של Chantecaille, אני בחרתי לי בגוון האדום הקלאסי Carnelian ואני ממש שמחה על הבחירה שלי! עשיתי מאמץ לצלם את השפתון בצורה הכי מנצנצת שאפשר ואני מרגישה שמלוא האפקט של הבולט עובר בתמונה, הוא כל כך יפה! את השפתונים ניתן להזמין כאן (אזלו בכל מקום אחר ברשת).

לסיכום, אני אוהבת איך גם בעידן שבו נדמה שכבר ראינו הכל: עדיין יש מקום לחידושים וטכנולוגיות מפתיעות. כיף לשחק עם שפתונים בגימורים חדשים לצד בחירות קלאסיות יותר. מה דעתכן?