האביב כבר כאן, פסח מעבר לפינה וגם אני הרגשתי שהאתר שלי זקוק לריענון קל. חוץ משינוי קוסמטי, היה בי רצון אמיתי להתאים את האתר לשימושים שלכן, קול גירלז אהובות, כך שתהנו מחוויית המשתמש שלכן במקסימום האפשרי. 

אחד הדברים שהיה לי חשוב ליצור, הוא אזור שמיועד לכל המדריכים. תהליך העבודה על האתר כלל הרבה עבודת חקר סביב צורת השימוש שלכן בו ואחד הדברים ששמתי לב הוא שאתן אוהבות לחפש בו תכנים! היו כמה וכמה מדריכים שחזרו על עצמם בתוצאות החיפוש ועשה רושם שהצליחו לשמור על רלוונטיות לאורך חודשים ואפילו כבר כמה שנים. בדיוק למטרה הזו הקמתי את מתחם ה- “Cool Girl School”:

מעוניינות במדריך שלא מופיע כרגע ב-Cool Girl School? בתחתית העמוד תוכלו למצוא טופס ובו תוכלו לשלוח לי “שליף” – הצעות למדריכים שתרצו שיופיעו. ה”שליף” נוצר מהצורך לרכז במקום אחד פניות שגם ככה הייתי מקבלת מכן למדריכים מסוימים והיו מתפזרים על פני כל המדיות שלי. כעת אוכל לשבת מול הבקשות שלכן בצורה מסודרת ולבנות תכנים שייענו על כל השאלות שלכן! המטרה הייתה לייצר עבורכן חוויה אינטרקטיבית (וחינמית) שתאפשר גם לכן לקחת חלק פעיל באתר כי מבחינתי אתן חלק בלתי נפרד ממנו!

מדור נוסף שהצטרף למגזין הוא ה”אינסטה-שופ”! ראיתן באינסטגרם שלי פריטים שממש אהבתן? במדור שמתעדכן על בסיס יומיומי, תוכלו לקבל את כל הלינקים הכי שווים לפריטים שאני לובשת, משתמשת בהם ומציגה בתמונות שלי. לחיצה על תמונה שאהבתן תפתח בפניכן חלונית עם כל הפרטים אודות המוצרים שיצרו יחד את התמונה:

מטרת המגזין, עוד לפני הקניות והדיונים בנושאי הטיפוח והאופנה – היא להגיש לכן חוויה כייפית שעטופה באסתטיקה שעושה חשק. אסקפיזם מהיום שלכן שנועד לעסוק אך ורק בדברים יפים. אני והצוות שלי עושות את המקסימום כדי לשמר את החוויה הזו ולמקסם אותה אפילו יותר, ולכן כולי תקווה שאתן נהנות מהמגזין כפי שאני נהנית לכתוב לכן בו יום יום.