לאתר The Daily Edited אני עושה סטוקינג כבר משהו כמו שנה, מביך להודות. מה לעשות שזה אתר שתואם את האסתטיקה שלי במדויק וגם עונה על הצורך הבלתי נשלט שלי בהתאמה אישית, מה שהאתר האוסטרלי מתמחה בו. ליין המוצרים בהתאמה אישית הולך ומתרחב כל הזמן ובינתיים אפשר למצוא בו שלל נרתיקים, תיקי אופנה, כיסויים לנייד, מחזיקי טלפון ולאחרונה אפילו מזוודות (!).

יצא לי להזמין כבר כמה פעמים מהאתר: פעמיים כיסויים לטלפון, פעם אחת נרתיק ופעם נוספת את תיק האיפור השקוף והמרהיב שאתן רואות כאן לפניכן. תמיד הייתי מרוצה מהתוצאה: משלוח מהיר עם DHL, עם תהליך התאמה אישית ומשלוח שאורכים שבעה ימי עסקים בסך הכל. התוצרים של האתר סופר איכותיים ולאחרונה הצטרפה גם קולקציית קפסולה טבעונית שנראית מוצלחת במיוחד.  כמו כן, באתר אפשר להתאים את הפונט, את צבע הכיתוב ולהוסיף גם כרטיס ברכה, כך שזו גם יכולה להיות מתנה שכל אחת תשמח לקבל.

המשלוח מהאתר עולה 8$ ובהזמנה מעל 100$ הוא חינמי. אני מודה ומתוודה שמעולם לא חרגתי מה-75$ אז לא התבקשתי לשלם מיסים נוספים, אך היות והמשלוח הוא באמצעות DHL אני משערת שיהיו (מי שהזמינה והיה לה ניסיון בכך, מוזמנת להאיר את עינינו בתגובות). שווה להצטרף לניוזלטר של TDE כי מדי פעם שולחים קודים של הנחה ויש הטבות גורפות על האתר. כמו תמיד, אספתי לכן כמה פריטים שכדאי להוסיף לסל הקניות אם אתן מוציאות הזמנה מהאתר.