ביוטיליש הוא אתר שמעולם לא היה נמצא בראדר שלי. כשזה נוגע לאונליין שופינג אני מעדיפה בדרך כלל לבצע קניות יחסית קטנות ולכן תמיד הרגשתי שלהזמין מביוטיליש זה פרויקט. הסיבה לכך? דמי המשלוח באתר עולים 20$ והמשלוח הבינלאומי הוא בחינם רק בהזמנה מעל 100$ אבל מה קורה במקרה כזה עם המיסים? אז ממש לאחרונה החלטתי לקחת את הסיכון והזמנתי מהאתר. החבילה הגיעה לארץ באמצעות פדקס תוך שלושה ימי עסקים בלבד ונחשו מה? לא שילמתי מע”מ בכל אחת מההזמנות שהוצאתי.

אז חוץ מהתגלית הנעימה הזו, גיליתי אתר שאוצר בתוכו את המוצרים והמותגים ברמה הכי גבוהה שיש. הרבה מהמוצרים הם יפניים או מיוצרים ביפן (בייחוד המברשות), הרבה מהמותגים שייכים למאפרים האייקוניים ביותר בעולם כמו למשל טרוי סוראט, Rae Morris, קווין אקווין ו-Kajar Weis. כמו כן, יש ייצוג מכובד ליוטיוברים שהוציאו ליין איפור או מברשות משלהם כמו וויין גוס, Sonia G וכמובן – ג’פרי סטאר. 

מדובר באתר אידיאלי עבור פיינשמקרים שמחפשים את הטוב ביותר: רוב המוצרים באתר יקרים וחלקם אפילו יקרים מאוד. לטובת האיזון יש גם כמה מוצרים עם תג מחיר בינוני כמו למשל בקה שהפסיקו להישלח מקאלט ואומורוביצה שמשום מה הפסיקו להישלח מקאלט גם כן –  ויש גם מוצרים בעלות נמוכה כמו למשל דה אורדינרי עבור מי שרוצה לסגור הזמנה ולהגיע ל-100$.

אם אתן מתעניינות במברשות טובות, אבל ממש טובות – ביוטיליש זה המקום עבורכן (פוסט מברשות בקרוב!). לטעמי, אין כל כך טעם להזמין בביוטליש בפחות מ-100$ כי אז דמי המשלוח גבוהים יחסית ולכן האתר מבחינתי שמור להזמנות גדולות בלבד. החדשות הטובות והרעות כאחד הן שקל, קל מאוד אפילו להגיע לרף של ה-100$ לאור היוקרה של המוצרים באתר. סיסטר אספה עבורכן מוצרים שאני מאמינה לחלוטין שהם שווים את הכסף בין אם מניסיון אישי או כי הם מככבים חזק בווישליסט שלי.