אני מתנהלת בסטורי שלי בצורה מאוד מסוימת: אני לא מדברת מול המצלמה, אני לא כל כך משתמשת בסטורי כמו וולוג. אני מראה בסטורי גרסה אמיתית אך ערוכה של היום שלי לצד המגזין שאותו אני מקדמת באופן פעילה גם שם. לכן חשוב שיהיו לי עזרים ויזואליים כדי להעביר את הפוסטים, מצבי הרוח ואת התיעוד היומיומי שלי בצורה שמרגישה לי מעניינת ותואמת לשאר המדיות שלי. אספתי עבורכן את האפליקציות האהובות עליי שמאפשרות להשיג את המטרה הזו בדיוק.

StoriesEdit

אפליקציית בת חדשה טריה מבית היוצר של Planoly, (המיועדת לתכנון ותזמון תכניםבפיד). מי שמשלמת תשלום חודשי לפלאנולי מקבלת גם אופציה לטמלפייטים מורחבים אבל אני לא משתמשת בה ולכן אני מסתפקת רק באפשרויות הבסיסיות שמציעים לנו בסטוריז אדיט. מדובר באפליקציה המציעה אסתטיקה פסטלית עם כל מיני אופציות לתבניות כמו Look of the day או New on the blog והיא הפכה במהרה לאחת האהובות עליי.

Canva

הרבה לא מודעות לכך אבל אפשר ליצור יופי של תבניות לסטוריז גם בקנבה. יש המון אופציות, רקעים ותבניות ללא תשלום – ולמעשה, את תבנית השופינג הקבועה שלי יצרתי באמצעות משחקים בקנבה שהביאו אותי לתוצאה שנראית לדעתי נקיה, אסתטית ומניעה לפעולה. לפרטים נוספים הקליקו כאן (אפשר לתפעל אותה גם מהמחשב).

Story Art

עוד אפליקציה מאוד מגוונת עם המון תבניות, חלקן בתשלום, חלקן מונפשות. אפשר לבחור תבניות מינימליסטיות ומודרניות, אפשר לבחור תבניות בסגנון רטרו. יש פה המון אפשרויות משחק וזו ללא ספק גם כן אחת האפליקציות האהובות עליי לעיצוב הסטורי.

Story Luxe

כתבתי פוסט שלם על האפליקציה אז הפעם לא אכביר במילים, זו עדיין האפליקציה האהובה עליי לסגנון סטייל פולארויד. החיסרון העיקרי שלה זה שהאפליקציה עדיין זמינה בינתיים רק למכשירי אפל ואין לי דרך לדעת מתי (או האם) תהיה זמינה גם לאנדרואיד. את הפוסט המלא תוכלו לקרוא כאן.

Tezza

זו אפליקציה שעיצבה משפיענית גדולה (בעלת חשבון אינסטגרם בשם תואם) ויש בה גם פילטרים יפים לעריכת תמונות לאינסטגרם וגם טמפליטיים יפים לסטורי. כמעט כל האפשרויות נפתחות לשימוש רק בתשלום אז כדאי לקחת את זה בחשבון. אני לא חושבת שהיא מאסט לאור שאר האופציות שהעליתי כאן אבל היא כנראה פחות מוכרת מהשאר, אז אם אתן מעוניינות בתבניות שלא תראו בכל מקום אחר – זו אופציה טובה.

Inshot

האפליקציה האהובה עליי לוידאו. אפשר לערוך בה אופציות בסיסיות כמו לגזור קטעי וידאו אבל אפשר גם להוסיף כל מיני פילטרים בעריכה שנותנים לסרטונים מראה של סרטונים מפעם ואפשר גם להוסיף לה קטעי מוסיקה שמאושרים לשימוש מבחינת זכויות יוצרים גם באינסטגרם.

Prequel

אם אתן חזקות בסטוריז בתצורת וידאו שווה לכן לבדוק גם את האופציה הזו. כדי לפתוח את כל האפשרויות תצטרכו לשלם 9.90 ש”ח לשבוע, שזה קצת קשוח, אבל יש גם הרבה אופציות שפתוחות לקהל הרחב. האפליקציה הזו מאפשרת להטמיע כל מיני פריסטים ואפקטים על הסרטונים, כך שאפשר להגיע לתוצאות ממש יפות גם עם קטעי וידאו שמצולמים בנייד.

טיפ כללי

אני כמובן לא אומרת שאתן צריכות לקנות את המנויים לכל האפליקציות שהצעתי, אבל בהחלט הייתי בודקת אופציה לקניית מנוי מורחב באפליקציה האהובה שלכן. היות ורוב האנשים לא עושים את זה, זה ייאפשר לכן גישה לתבניות שלא זמינות לקהל הרחב ובכך להעניק ייחוד וטביעת אצבע אישית לסטוריז שלכן.

לביקור באינסטגרם שלי הקליקו כאן.