אני לא יודעת אפילו לתאר כמה התרגשתי כשהמותג הקוריאני Etude House חבר לאחד ממותגי החטיפים האהובים עליי קיט-קט כדי לייצר פלטת איפור! הרי אם יש משהו שאני אוהבת בעולם הזה, מדובר בחטיפים וכן, אפשר להודות שגם איפור מדורג במקום גבוה למדי אז השילוב ביניהם? ברצינות, Shut up and take my money.

הייתי מהראשונות להזמין את הפלטה לפני שהאייטם לגביה התפוצץ בכל מקום אפשרי (והמחירים עלו בהתאם) – אבל לרוע המזלי בדיוק נפלתי על ראש השנה הסיני ולכן ההמתנה לחבילה הייתה מורטת עצבים ונדרשו חטיפים רבים אחרים כדי להרגיע אותי עד שהפלטה החביבה הזו נחתה אצלי סוף סוף. 

כשאספתי את החבילה לבסוף תארו לעצמכן כמה הופתעתי לגלות פלטה קטנטנה בגודל של עשרה ס”מ בלבד ובתוכה מראה לא רעה בכלל ולא מפחות משש צלליות בגוונים חמים שנראים כמו חטיפים בעצמם עם ההטבעה הרשמית של קיט-קט על כל אחד מהם. בחרתי בגרסה הקלאסית אך יחד איתה נמכרת גם האופציה לפלטת סטרוברי טירמיסו, במחיר זהה. המחירים סוף סוף ירדו באופן משמעותי ולכן ניתן להזמין את כל אחת מהפלטות כאן.

ההפתעה השניה הייתה לגלות שהפלטה הגיעה עם פאוץ’ ממש חמוד במיתוג של קיט-קט ועם חטיף קיט-קט! אנשים! פלטת האיפור הזו נשלחה עם חטיף! אודה ולא אכחיש, החטיף גם כן סבל מההמתנה הארוכה ומראש השנה הסיני יחד איתי, אז הוא הגיע במצב צבירה אהמ, לא בדיוק מוצק ובכל זאת, זה לא פגם בהתרגשות שלי אפילו במעט.

אם ראיתן את הסקירה של ג’פרי סטאר, בוודאי ראיתן שהוא די קטל את הפלטות האלה, בייחוד את הבהירה מביניהן (אותה לא הזמנתי לבסוף). זה הוריד את מפלס הציפיות שלי עוד יותר ובוודאי לא עזרה העובדה שזו פלטה זעירה בגודלה שלגמרי נראית כמו איפור ילדים. יחד עם זאת, ציפתה לי הפתעה נעימה! אז נכון, מרגישים שהאיכות של הפלטה היא לא בדיוק של נטשה דנונה אבל אתן יודעות מה? לא הייתי מצפה למשהו אחר מפלטה פחות מ-60 ש”ח. למרות זאת, המוצר שהתקבל הוא בהחלט פיגמנטי וחמאתי, לא נתקלתי בקושי לעבוד עם אף אחד מהגוונים ולגמרי אפשר ליצור איתה לפחות לוק או שניים בגוונים חמימים ליום יום. 

האם זו הפלטה הכי טובה שנתקלתי בה? פחות, האם זו פלטה שלגמרי אפשר לעבוד וליהנות איתה? בהחלט! אני מוצאת את עצמי שולפת אליה יד (ויד שניה אל חטיף כמובן) ולגמרי נהנית ממנה. אילו הייתן צריכות הוכחה חותכת נוספת לכך שאני לא ג’פרי סטאר – קיבלתן אותה כאן ועכשיו. אגב, אקססורי חשוב לא פחות שליווה את הצילומים האלו הוא חטיף קיט-קט חדש שהושק בארץ (בסופר פארם אם להיות ספציפית) והוא בטעם שוקולד רובי. בכל פעם שהחטיף הזה מככב במדיות שלי אני מקבלת מבול של שאלות וזה הזמן לענות באופן חד משמעי: זה טעים, זה מיוחד ואתן חייבות לטעום אותו אם לא טעמתן כבר בביקורכן הבא בפארם.

את הפלטה ניתן להזמין כאן.