פודקאסטים, בואו נדבר על זה. מאז שגיליתי אותם, חזרה בי חדוות הנקיונות. סליחה, תנו לי לתקן את עצמי: גיליתי לפתע את חדוות הנקיונות. פתאום אני מוצאת את עצמי מצפה לנקיונות כי הפודקאסטים פשוט מעבירים לי את הזמן בכיף. הצילו, מי את ומה עשית ללובה? בכל אופן, אני לא מאזינה להם רק בשעת הספונג’ה אלא גם בנסיעות ובכל סיטואציה שבה נוח לי שהתוכניות יעבירו לי את הזמן. אני מוצאת שלפעמים זה מפרה יותר את החשיבה מאשר סתם האזנה למוסיקה או צפייה בסרטונים וזה לגמרי הפך לסוג של תחביב שלי לאחרונה.

הדרך המועדפת עליי להאזין לפודקאסטים היא באמצעות אפליקציה של אייפון שנקראת, חכו לזה, “פודקאסטים”, אבל במכשירים שונים אפשר להאזין בספוטיפיי וב- Anchor.

Couples Therapy

אני מודה ומתוודה שהתוכן של קייסי נייסטאט הוא לא האהוב עליי ביוטיוב, שוקינג, אני יודעת. למרות שהוא בנה את האימפריה שלו כאמן וולוגים ויזואלי, אני דווקא מעדיפה בעיקר להאזין לו ולבת זוגו קנדיס. הפודקאסט המשותף שלהם מאוד מרענן, אישי, חצוף ומפתיע. הם פותחים שם הכל ומדברים בצורה פתוחה גם על הקשיים שלהם הן כזוג וכל אחד עם עצמו. התוצאה היא תמיד משעשעת ולפעמים גם מספקת חומר למחשבה.

Second life

כנראה הפודקאסט האהוב עליי ברשימה. בכל פרק מתארחת יזמית שהגיע לעסק שלה מתחום אחר לגמרי (על כן הוא נקרא Second Life) וכל פרק מתחיל בכך ששואלים את האורחת מה היא למדה ולמה היא חשבה שתהפוך כשתהיה גדולה, משם גוללים בפנינו את קורות חייה המקצועית וכמה מעט קשר יש לפעמים בין נקודת המוצא לבין ההישגים אליהן הגיעה בסופו של דבר.

Ctrl Alt Delete

כנראה הפודקאסט המפורסם ביותר ברשימה, שמבוסס גם על ספר בשם זהה של אמה גאנון. הספר, בדומה לפודקאסט מארח נשים במגוון נושאים כמו יצירתיות, קריירה, פמיניזם, זהות, בריאות נפשית ועוד ועוד. מדי פעם אפשר למצוא שמות ממש נוצצים ברשימת האורחים אבל מה שמעניין אותי באמת זה הנושאים הלא שגרתיים שהפודקסט נוגע בהם כמו כללי התנהגות נכונים בזירה הוירטואלית ואיך להתמודד עם מחסור בהשראה.

The Ikkons

עוד מקרה קלאסי שבו אני מעדיפה את היוטיוברים בגרסת הפודקאסט. אני לא מעריצה גדולה של שאר המדיות של מימי איקון אבל הפודקאסט שלה עם בן זוגה אלכס מעולה! הפודקאסט חוקר באמצעות האורחים בכל מיני נושאים הקשורים בגדילה אישית ומקצועית – ומעורר שאלות שונות הקשורות במודעות שלנו לאופן שבו אנו חיות את חיינו. פודקאסט מעניין מאוד שמציג את גישת החיים המרעננת של מימי ואלכס, שלא תמיד עוברת מסך, לטעמי, בשאר המדיות שלהם.

On The Line

אני מודה שאני לא יודעת לומר האם הפודקאסט של אסתי ללונד הוא טוב באופן אובייקטיבי או שאני זוכרת לה חסד נעורים, אבל בשורה התחתונה, כרגע זה הערוץ הכי טוב *שלה* כרגע. בפודקאסט היא מארחת אורחות שאמנם לא יוצאות מאזור הנוחות שלה ובכל זאת היא מצליחה לפתח איתן שיחות מעניינות שמעבירות את הזמן בכיף.

Glow Journal

הופתעתי לגלות כמה פודקאסטים המוקדשים לביוטי קיימים בסצינה והאמת? אני לגמרי בעד. ה-Glow Journal מארח יזמיות מעניינות מעולם הביוטי, חלקן מוכרות לי היטב, כמו למשל הפרק עם מייסדות המותג Summer Friday וחלקן בעלות מותגים שלא נחשפתי אליהם בעבר, כך שזו הזדמנות מעולה להאזין לפרקטיקות מקצועיות של נשים ממגוון סטטוסים של הצלחה.

Breaking Beauty

עוד פודקאסט שעוסק בתעשיית הביוטי העולמית מפרפסקטיבה של מאחורי הקלעים או ליתר דיוק: איך לפרוץ לתוך תעשיית הביוטי הרוויה של ימינו. בשורה התחתונה, כל הפודקאסטים האלה בסופו של דבר דומים מאוד מבחינה עקרונית אחד לשני ונגזרים בעיקר מהכריזמה והסיפור של האורחות שלהם ובכל זאת: אני מאזינה לכולם בהנאה גדולה, היות ואני תמיד נהנית להאזין לסיפורים של אנשים שהצליחו לבנות את עצמם.

The Glossy Podcast

עוד פודקאסט מעניין העוסק בשיווק, יזמות וכל הקשור בזה. פלטפורמה מעולה ללמוד בה ממותגים מעניינים כיצד לשווק מוצרים, כיצד בונים עסק אונליין, כיצד עובדים עם משפיענים ברשת ובאופן כללי איזה מהפך יצרה הטכנולוגיה בתעשיות הלייף סטייל מאופנה ועד ביוטי. פודקאסט חובה לכל מי שעובדת בתחום ופודקאסט חביב מאוד לכל מי שרוצה להאזין לשיחות עם נשים מעניינות באופן כללי.

מהם הפודקאסטים האהובים עליכן?