צהוב, הא? אני מודה שלא ממש ידעתי איך לגשת לפוסט הזה בהתחלה כי למרות שאין עוררין על כך שצהוב הוא צבע משמח, הוא גם לא ממש הצבע שלי. למעשה, אני לא יכולה לומר שיש לי אפילו פריט אחד צהוב במלתחה. גם הפעם טל אטרקצי נחלצה לעזרתי ואיך גמלתי לה על מעשה הצדקה? אמרתי לה שהיא נראית כמו שקית של איקאה, אופס.

בכל אופן אני מוכנה להישבע לכך שלא היו לי כוונות זדון, אלא בדיוק להיפך: הלוק הזה הוא שעורר בי את ההשראה לקחת את טל ליום צילומים + פאן באיקאה. טל התמזגה עם הלוקיישן בצורה מדויקת ואני חייבת לומר שנפעמתי כשגיליתי שלטל יש צעיף, סריג, מעיל, חצאית, נעליים ותיק בצבע צהוב קומפלט. אפילו טל אומרת שלרגע חששה שאולי אין לה נעליים צהובות באוסף עד שלבסוף גילתה שיש לה לא פחות משלושה זוגות שונים. אם יצא לכן להציץ במלתחה המפוארת של טל, כנראה שזה לא ממש יפתיע גם אתכן.

אם הלוק הורוד של טל היה האהוב עליי, אין ספק שהצילומים הפעם הם הפייבוריטים שלי מתוך הטרילוגיה. הפעם טל מספרת שכדי ליצור לוק שלא יגרום לה להיראות כמו דבורה, אלא יותר כמו שקית של איקאה (סליחה, סליחה!), היא החליטה הפעם לשלב בין גוונים שונים של צהוב על הסקאלה החרדלית, כך שיתמזגו היטב יחדיו אבל לא ייראו זהים.

כמובן שמגוון פריטים צהובים לוהטים מחכים גם לכן בפוסט הזה, בין אם תחליטו ללכת על טוטאל לוק צהוב כמו טל ובין אם תרצו לשלב נגיעות ממנו בלוקים שלכן. נראה לי שהכי בטוח שאתחיל מאופציה ב’, תודה.