אוקיי, אוקיי, אני יודעת מה אתן חושבות: נעלי המרי ג’יי הן לבטח לא הנעליים הכי סקסיות בעולם. יש בהן משהו גמלוני, ילדותי אפילו אבל היי, הן עושות קאמבק למרות המבנה החנוק והרצועה מסביב לקרסול. אני לגמרי בעדן כי הן נוחות וגם בעלות היסטוריה מעניינת: ידעתן שנעלי מרי ג’יין היו פופולאריות במועדוני ג’אז בשנות ה-20′ של המאה הקודמת? ידעתן שנעלי מארי ג’יין נחשבות גם כחלק בלתי נפרד מתלבושת הפלמנקו?

אזעקת טרנד: נעלי מרי ג’ייןבניינטיז הנעליים קיבלו קונטציות קצת אחרות היות והן התחברו לתרבות הפאנק רוק והתרבות הגותית. בהתאם לכך גם גודל העקב צמח, לעתים באופן משמעותי ואילו היום אנחנו מקבלים אותן בגרסה מחודשת כחלק בלתי נפרד מעולם האופנה. עדיין לא נתקלתן בפרשנות לנעלי מרי ג’יין שאהבתן? חכו קצת, כי בקרוב הן יהיו בכל מקום, אני מבטיחה (או מאיימת).

אז איך עושים סטיילינג לנעלי מרי ג’יין? האמת? בכל צורה שתרצו. אפשר לגמרי ללכת על לוק קלאסי ומאוד נשי ומתוקתק, מה שדי מתבקש לאור העובדה שאלה בדרך נעליים מאוד אלגנטיות –  אבל אפשר גם לבחור את האופציה המועדפת עליי שכוללת ג’ינס, טישירט ובלייזר, כאשר הנעליים הקוקטיות משדרגות את הלוק כולו.

אזעקת טרנד: נעלי מרי ג’יין