היא עובדת סוציאלית לשעבר (!) ורקדנית על עמוד בהווה (!), עם חיבה עזה לסטייל אלטרנטיבי. מדור הקול גירלז נוחת הפעם בהרצליה כדי לבקר את שרון כהן, מנהלת פרויקטים בחברת הייטק, אותה בהחלט אי אפשר לשבץ תחת שום קטגוריה וזה כל היופי במדור הזה (וגם בה).

קול גירל: שרון כהןשרון מספרת שתמיד הייתה בעניין של אופנה אלטרנטיבית ואיפשרה לאהבה הזו לעבור אבולוציה יחד איתה לאורך השנים. לא רק היא התפתחה עם הזמן אלא גם החברה לטענתה, שהפכה להיות הרבה יותר פתוחה – במיוחד באזור תל אביב כמובן – לקבלת השונה. היא עדיין מעידה על כך שאנחנו רחוקים שנות אור מהנעשה במקומות אחרים בעולם: “בחו”ל מאפר של NYX החמיא לי על האייליינר ואילו כאן דיילות יופי מרגישות צורך עד היום להעיר לי על כך שהאייליינר שלי צריך להיראות שונה. ברור שאני יודעת איך נראה אייליינר קלאסי אבל אפילו לא עלה בדעתן שאני משתמשת באייליינר הזה כביטוי עצמי”.

האייליינר הפך כבר לסימן ההיכר של שרון, עוד מהיום שבו הכרתי אותה לפני כמה שנים טובות וכנראה גם הרבה לפני. האייליינר מצטרף לשמלות טול, גרביונים בכל מיני צבעים ובכלליות לסגנון האלטרנטיבי הכי מתוק וצבעוני שנתקלתי בו. לאחרונה הצטרפה לעסקת החבילה גם לפריזורה ורדרדה- כתומה שאותה שרון מתחזקת באדיקות על בסיס שבועי כדי לשמור על הצבע הבוהק. אם זו לא מסירות לשמה אז אינני יודעת מה כן.

קול גירל: שרון כהן

קול גירל: שרון כהן

בדירה בהרצליה היא גרה כיום עם כל האוספים שלה ואליה היא מקווה להצליח להוסיף בקרוב כלבלב חמוד עם אוזניים גדולות, כפי שדאגה לציין בפניי. אני בעד, רק תזמיני אותי לסשן ליטופים כשזה יקרה, קול? קול.

קול גירל: שרון כהן

את אוסף הפריטים היפיפיים שלה שרון קונה בעיקר בארץ (אך לעתים גם בחו”ל) אצל מעצבים קטנים. היא מספרת שזה לגמרי אידיאולוגי מבחינתה אבל מוסיפה שהיא נהנית ממערכת היחסים המיוחדת שאפשר לבנות עם המעצב שאיננה קיימת בעולם האופנה המהירה. היא מספרת על מותג של ארנקי מפלצות בארה”ב ממנו היא הייתה מזמינה, ובכן, ארנק מפלצתי כל שנה. גם כשהם הפסיקו למכור את המוצר הזה ספציפית לקהל הרחב, במותג המשיכו לייצר עבור שרון ארנק מפלצתי לתפארת כי זכרו אותה היטב.

קול גירל: שרון כהן

מתלה יפיפה של שמלות טול ופייאטים נח באופן נונשלנטי במרכז הדירה ואם תהיתן האם שרון באמת לובשת אותן אז אני יכולה להעיד שכן. יש לנו כאן עסק עם בחורה מבינת עניין שלא בהכרח מחכה לאירועים יוצאי דופן כדי ללבוש טול אלא עבורה זה לגמרי סגנון חיים.

קול גירל: שרון כהןאת פינת האוכל שהגיעה יחד עם הדירה החליטה שרון שהיא לא אוהבת ולכן החליטה להפוך אותו למקדש קטן לספרים. הז’אנר האהוב עליי הוא ספרי שואה, שזה ניגוד קלאסי עבור בחורה שנראית כמו חד קרן קטן.

קול גירל: שרון כהן

קול גירל: שרון כהן

קול גירל: שרון כהן

אבל בואו נחזור לעסוק בפיל בחדר, או במקרה הזה: העמוד בחדר. שרון גילתה את עולם הריקוד על עמוד לפני כמה שנים ומאז עשתה בו חיל. היא מספרת שהתחום עצמו מאוד תומך ומכיל, אולי בגלל שכלפי חוץ הוא עדיין מקבל לא מעט צקצוקים והרמות גבה. שרון נמשכה אליו בגלל ההיבט הקברטי שבו ואפילו הוסיפה “מי לא הייתה רוצה לעוף באוויר מדי פעם?”. בעיקרון אני מסכימה, אלא שבמקרה שלי זה היה נגמר כנראה בנחיתה מאוד לא רכה.

“לפני שהתחלתי בריקוד על עמוד היו לי הרבה אישיוז עם דימוי גוף, עד לרמה שלא הייתי מוכנה ללכת לים אפילו בגלל שזה חייב אותי לעלות על בגד ים. מיותר לציין שלא דמיינתי אפילו שיום אחד יהיו לי כל מיני אאוטפיטים מינימליסטיים עבור ריקודים על עמוד. התחום הזה איפשר לי לעבור תהליך מדהים של קבלת הגוף שלי וזה גרם לי להבין שכל אחת יכולה למצוא את הספורט שבאמת ובתמים מסב לה הנאה.

“לפני שהגעתי לעמוד, עברתי במשך תקופה של כשנה בין כל מיני חוגים ולא מצאתי את עצמי עד שגיליתי כאמור את האהבה שלי לתחום. אני לא בהכרח אומרת שזה ז’אנר שמתאים לכל אחת אבל אני בהחלט מאמינה שכל אחת יכולה למצוא בסופו של דבר את הספורט שמדבר אליה ובאמת גורם לה להנאה”.

קול גירל: שרון כהן

קול גירל: שרון כהן

קול גירל: שרון כהן

קול גירל: שרון כהןלא רק שמלות טול יפות אוספת שרון אלא הבית שלה מלא באוספים מהפנטים, החל מכל מיני בובות ועד לאוסף מטורף של תכשיטים ומדבקות.

קול גירל: שרון כהן

קול גירל: שרון כהןוזה עוד לפני שהגענו לאוסף הקוסמטיקה, אבל חכו, גם לשם עוד נגיע.

קול גירל: שרון כהן

קול גירל: שרון כהן

ניסיתי לעשות לשרון אנליזה פסיכולוגית בשקל ותהיתי מנין נובע הצורך הזה לאסוף (שקיים גם אצלי), עד שלבסוף הגענו יחד למסקנה מתבקשת: כשהיא אוהבת משהו, היא פשוט הולכת עם זה עד הסוף בין אם מדובר בריקוד על עמוד או איסוף בובות פרווה של חיות מטופשות והאמת? לגמרי הזדהיתי עם זה.

קול גירל: שרון כהן

קול גירל: שרון כהן

החיה האהובה על שרון אגב? טפיר. כי למה לבחור רק בחתול או בכלב, זה הכי בייסיק. במזנון בסלון אפשר למצוא אוסף בובות זעירות של טפירים שרק השד יודע היכן הצליחה לאתר אותן ואת סיפור האהבה הזה תירצה ב”טפיר הוא לגמרי הג’פרי סטאר של ממלכת החיות”. נשמע לי לגיטימי.

קול גירל: שרון כהן

קול גירל: שרון כהן

קול גירל: שרון כהן

תרים יד מי שלא הייתה רוצה אוסף מפואר כזה של שפתונים בחדר השינה שלה! מאז שאני מכירה את שרון היא תמיד הייתה חסידה גדולה של ליים קריים, רק שהשנים חלפו, החברה הספיקה להחליף ידיים מאז ושרון קצת מאוכזבת מההשקות האחרונות שלהם. מזל שקולורפופ הגיעו במהרה להשלים את החסר ושרון מספרת שכיף לה לאסוף מוצרים שהם גם יפים ויזואלית כמו ליים קריים וגם זולים ובאיכות מעולה.


קול גירל: שרון כהן

המוצרים האהובים על שרון מתוך המותג הן פלטות הצלליות ופורמולת הסופר שוק שלהם בעיקר בתור טופרים מעל צלליות רגילות.

קול גירל: שרון כהן

קול גירל: שרון כהן

חדות העין בוודאי ישימו לב לאוסף ממש צנוע ונחבא אל הכלים של קשתות. כמעט תמיד אפשר לפגוש את שרון עם ערוגה מהפנטת על הראש ואלו שהיא אוספת פיס אחר פיס הן הקשתות של קולולוש.

קול גירל: שרון כהן

קול גירל: שרון כהן

קול גירל: שרון כהן

קול גירל: שרון כהן

קול גירל: שרון כהן

שרון היא בחורה מרתקת! ואני הכי שמחה על ההזדמנות להתארח אצלה וגם אצל יקירות המדור שלנו. אם גם לכן יש אוספים יפים ובית יפה, אתן מכורות אופנה, ביוטי והום סטיילינג עם קבלות – צרו קשר במייל עם תמונות ואולי אנחת גם אצלכן בסלון: luba@fashion-tails.com

מוזמנות לעקוב אחר האינסטגרם של שרון, ממש כאן

הקליקו להיכרות עם הקול גירל דר דימנט

הקליקו להיכרות עם הקול גירל טל אטרקצי

הקליקו להיכרות עם הקול גירל יעל רגב