כבר תקופה ארוכה אני טוענת שמחלקת הבית של אסוס שווה במיוחד על כל הפיצ’פקעס החמודים שיש לה, לכן זה היה כנראה רק עניין של זמן עד שאסוס ישיקו קולקציית בית בלעדית משלהם. נבחרת Asos Supply נחתה היום, ה-4.2.19, תחת מחלקת הליבינג של האתר והיא כוללת כל מיני פיצ’פקעס לעיצוב הסלון, חדר השינה, חדר העבודה ואפילו האמבטיה במחירים נוחים.

כמה נוחים? טווח המחירים של הקולקציה החדשה נע בין 32 ש”ח על חלק מכובד מהפריטים ועד 180 ש”ח לכל היותר. עם הנחת המע”מ בקנייה מעל 50 פאונד (עם הקוד IL17) זה בהחלט אומר שאפשר להתפרע בסכומים לא גדולים כדי להוסיף טאץ’ לבית. הפריטים עצמם? טרנדיים מאוד עם הרבה מחשבה על פתרונות אחסון מכל מיני סוגים. קצת מזכיר את האסתטיקה של H&M Home במחירים זולים מהמותג, אם כי דורש קצת שיוף לדעתי בהמשך כדי לספק מענה מדויק עוד יותר.

בכל מקרה הקולקציה החדשה שנחתה היום נראית מבטיחה ואני צופה שהיא תתרחב ותהפוך למשובחת עוד יותר בהמשך. כיף שיש אלטרנטיבה חדשה ונוספת לעיצוב הבית, במיוחד לאור העובדה שאין לנו גישה לכל אתרי הקניות השווים ביותר בתחום ההום סטיילינג כמו בחו”ל. כמו תמיד, סיסטר אספה לכן את הפריטים הכי שווים מתוך הקולקציה של Asos Supply אבל עוד לפני כן, הפתעה!

אחת מכן עומדת להיבחר באופן רנדומלי ולזכות בגיפט קארד ממני על סך 50 פאונד לקנייה באסוס במתנה, כך שתוכלו לקשט את הבית בסטייל ולהתפרע עם הקולקציה החדשה כאוות נפשכן. כל מה שצריך לעשות הוא למלא את טופס ההרשמה ואתן בפנים! שימו לב שבמילוי טופס ההרשמה אתן נותנת את הסכמתכן לכך שנשמור על קשר ואוכל לשלוח לכן עוד הפתעות כאלה מרגשות בהמשך!


הפעילות תימשך עד ה-14.2.19 ועל הזוכה אכריז ב-17.2.19 במדיות השונות שלי, אז כדאי לעקוב אחריי גם כאן וכאן. עכשיו לבחירות שלי מתוך הקולקציה החדשה Asos Supply:

אסוס משיקים קולקציה לעיצוב הבית Asos Supply

השמיכי היפה הזה חייב להיות שלי, ניתן להזמין כאן

אסוס משיקים קולקציה לעיצוב הבית Asos Supply

סוף סוף לסיסטר יהיה אגרטל נאה לכל הפרחים שלה, ניתן להזמין כאן.

אסוס משיקים קולקציה לעיצוב הבית Asos Supplyמוכנה להישבע שפריטים כאלה נמכרים באנת’רופולוג’י תמורת הון קטן, ניתן להזמין כאן.

אסוס משיקים קולקציה לעיצוב הבית Asos Supply

להתנגב אחרי המקלחת בסטייל, רררר! ניתן להזמין כאן.

אסוס משיקים קולקציה לעיצוב הבית Asos Supplyאסוס אני שמה עין עליכם! וברצינות, אין דרך לברוח מטרנד מראות העין, ניתן להזמין כאן.

אסוס משיקים קולקציה לעיצוב הבית Asos Supplyתמיד מחפשת דרכים יצירתיות לשדרג את פינת העבודה שלי, ניתן להזמין כאן.

אסוס משיקים קולקציה לעיצוב הבית Asos Supplyכיסוי למיטה עם עודף מ-160 ש”ח? לקחתי, תודה. ניתן להזמין כאן.

אסוס משיקים קולקציה לעיצוב הבית Asos Supply

צלוחית חביבה עליה אוכל להניח את שאר השמונצעס שלי, ניתן להזמין כאן.

אסוס משיקים קולקציה לעיצוב הבית Asos Supplyהשטיח הזה נראה פלאפי ומזמין במיוחד, ניתן להזמין כאן

אסוס משיקים קולקציה לעיצוב הבית Asos Supply

מקום אחסון ראוי לכל הבננות שלי, ניתן להזמין כאן