אחת השאלות הכי נפוצות שאני מקבלת היא לגבי סדר פעולות הטיפוח ואני יכולה להבין בדיוק מדוע: זה מבלבל! נדמה שיש שיח גדול סביב בחירת מוצרים והתאמתם אבל אין כל כך התייחסות לגבי איזה מוצר להניח אחרי איזה מוצר ואיך בפועל צריכה להיראות שגרת טיפוח. מה קורה בבוקר? מה קורה בערב? פשוט תגידו לנו מהם שלבי הנחת המוצרים!

לכן החלטתי להרים את הכפפה ולייצר גלויית פרינטבל שאתן יכולות להוריד בחינם לדסקטופ ולנייד שלכן,  או אפילו להדפיס ולהחזיק בעותק פיזי משלכן – כדי שתדעו בדיוק מה להניח אחרי מה ותוכלו למקסם את השימוש במוצרים שברשותכן.

גלוית שלבי הטיפוח להורדה במתנה Fashion Tails

אני תמיד אומרת ששגרת הטיפוח לא אמורה להיות מורכבת, מסובכת או לגרום לכן ללכת לאיבוד. אחרי שקראתי את כל הבקשות שלכן, החלטתי שזה יהיה הכלי שייאפשר לכן להתייחס לרוטינת הטיפוח בצורה אחרת – הרבה יותר פשוטה, ברורה ונוחה ליישום. את סדר פעולות הטיפוח בניתי בתור גיידליין והוא לוקח בחשבון את כלל המוצרים שאפשר לכלול בשגרת הטיפוח בבקרים ובערבים, בהתאם לאג’נדת הטיפוח שלי.

גלוית שלבי הטיפוח להורדה במתנה Fashion Tails

לקבלת גלוית שלבי הטיפוח אנא  מלאו את הטופס המצורף, הגלויה תישלח אליכן במייל והיא כבר מותאמת להדפסה או להורדה, לבחירתכן. ההרשמה לקבלת הגלויה גם מקנה לכן כניסה לפעילות טיפוח ענקית עליה אספר מיד, אז למה אתן מחכות?

גלוית שלבי הטיפוח להורדה במתנה Fashion Tails

  ההרשמה במייל לקבלת העיצוב מקנה לכן גם כניסה לפעילות המכילה את המוצרים הבאים:

  + Pixi Double Cleanse – מוצר שני שלבים בשיתוף פעולה עם קרולין היירונס, הכולל את כל מה שאתן צריכות לניקוי הכפול שלכן: ניקוי על בסיס שמן וניקוי על בסיס מים.

  גלוית שלבי הטיפוח להורדה במתנה Fashion Tails

  + Pixi Glow Tonic – בגודל מיוחד אך מכובד, שיכול בכיף להתאים גם לנסיעות. פילינג כימיקלי עדין ביותר שמתאים גם לשימוש יומיומי.

  + קיהל’ס Calendula Herbal Extract Toner – אני לא יודעת האם המוצר הזה כבר נחת בארץ, אני הזמנתי אותו מהאתר של ברניז. מדובר בטונר לחותי נטול אלכוהול שמסייע לאזן את הפנים לאחר הניקוי והפילינג הכימיקלי.

  + אהבה Age Control Even Tone Essence – מדובר באחת ההשקות המרגשות ביותר של אהבה, אסנס בפורמולת סרום מימית המזינה את העור.

  גלוית שלבי הטיפוח להורדה במתנה Fashion Tails

  + Drunk Elephant B-Hydra Intense Hydration Serum –מדובר בסרום הלחות של המותג האהוב דראנק אלפנט, המבוסס על הפורמולה המצוינת שלו, בגודל 8 מ”ל שמותאם גם לנסיעות.

  גלוית שלבי הטיפוח להורדה במתנה Fashion Tails+ Thank You Farmer- Sun Protect Water Sun Cream – מדובר במקדם ההגנה האהוב עליי בכל הזמנים, בפורמולה שלא מכבידה על העור ולא מרגישה כמו מקדם הגנה סטנדרטי.

  גלוית שלבי הטיפוח להורדה במתנה Fashion Tails+ Klairs Rich Moist Shooting Tencel Sheet Mask – מדובר באחד המותגים הקוריאניים החביבים עליי ומסיכת בד להרגעה והזנת העור.

  גלוית שלבי הטיפוח להורדה במתנה Fashion Tails

  + Lancome Energie De Vie – מדובר בקרם עיניים על בסיס ג’ל עם אפליקטור נוח לשימוש, המלחח את האזור שמסביב לעיניים

  + Patchology Rejuvenating Eye Gels – אחרי טיסה? עייפות במיוחד? מרגישות נפוחות? נסו את רפידות הג’ל מתחת לעיניים להורדת נפיחות והרגעת העור.

  גלוית שלבי הטיפוח להורדה במתנה Fashion Tails

  + Klairs Freshly Juiced Vitamic Drop – אחד הסרומים האהובים עליי בז’אנר מוצרי ויטמין C והמוצר הקבוע שבו אני משתמשת כעת.

  + Acure Seriously Soothing Blue Tansy Night Oil –שמן לילה המבוסס על אחד רכיב יוקרתי ובעל תכונות מרגיעות ואנטי בקטריאליות, ה- Blue Tansy.

  גלוית שלבי הטיפוח להורדה במתנה Fashion Tails

  + Glamglow Waterburst – קרם לחות של המותג הכייפי גלאם גלואו המיועד להנחה בבוקר על הפנים והצוואר לפני מקדם ההגנה

  + עותק מודפס של הגלויה

  גלוית שלבי הטיפוח להורדה במתנה Fashion Tailsהזוכה תקבל גם דוגמיות והפתעות נוספות בקיט הטיפוח והיא תיבחר אקראית מבין המשתתפות שנרשמו למייל. הפעילות תימשך עד ה-14.2.19 ועל הזוכה אכריז ביום ראשון, ה-17.2.19 בעמוד הפייסבוק שלי. שימו לב שניתן יהיה להירשם במייל לקבלת גלוית שלבי הטיפוח ללא הגבלת זמן.

  שימי לב: בעצם הירשמותך להגרלה את מאשרת לקבל ממני עוד הפתעות בהמשך במייל 🙂

  משתמשות בגלויה? אשמח שתתייגו אותי באינסטגרם!
  בהצלחה!