עברתי כל מיני פאזות עם השיער שלי בשנים האחרונות: למרות שהוא נראה יחסית קל לתחזוקה (מה שבעצם די נכון), היו פה ושם קונצים שהוא עשה לי, כמו קשרים לא סימפטיים או נשירה. השיער שלי דק מאוד, חלק אם אני מקרבת אליו אפילו למעט את מייבש השיער או אפילו קצת גלי אם אני מאפשרת לו להתייבש מעצמו. הוא עבר בזמנו כל מיני טיפולי צבע והיום אני עם גוון השיער הטבעי ומקפידה לתחזק אותו באורך שלא חורג בהרבה מאזור הכתפיים.

מוצרים שחוללו מהפך בשיער שלי Fashion Tailsעם הזמן סיגלתי לעצמי שתי שגרות טיפוח: האחת היא לימים בהם אני משתמשת במייבש שיער והשנייה היא לימים בהם אני מניחה לו להתייבש באופן טבעי. אני מוצאת שהמוצרים הללו גרמו לשיער שלי להיראות בריא יותר, בעל נפח וגם הנשירה היא כבר לא באותו ווליום כפי שהיה בעבר, לכן החלטתי לחלוק איתכן את המוצרים שהם בעיניי הטופ של הטופ:

מוצרים שחוללו מהפך בשיער שלי Fashion Tails

מוצרים שחוללו מהפך בשיער שלי Fashion Tails

השמפו: Briogeo Don’t Despair Repair ההזמנה האחרונה שלי מהמותג שמאיים להפוך לאחד המועדפים שלי בתחום השיער, אם כי מצפה לו בהחלט תחרות קשה עם כמה כוכבים עליהם אפרט בהמשך. מדובר בשמפו ללא מלחים, ללא סיליקונים וללא פראבנים, כך שהוא גם יתאים לשיער שעבר החלקה (אני יודעת שהרבה מכן מחפשות שמפו שקולע לקטגוריה הזו). הוא מנקה את השיער מבלי לייבש אותו, מותיר אותו בתחושה קטיפתית ומבריקה – וכאן אפסיק כי אני מתחילה להישמע כמו פרסומת. ניתן להזמין כאן.

מוצרים שחוללו מהפך בשיער שלי Fashion Tails

מוצרים שחוללו מהפך בשיער שלי Fashion Tails

לטיפול בשיער אחרי חפיפה:Briogeo Scalp Revival אני מודה ומתוודה שזה מוצר שלא השתמשתי בו מספיק, אבל כשאני נזכרת בקיומו אני מקפידה לעסות אותו לתוך הקרקפת לאחר ייבוש במגבת ולפני שאני עושה סטיילינג לשיער. הוא אמור לאזן עור מגורה, מעקצץ ועם קשקשים. קניתי אותו בתקופה שבה היו לי קשקשים ואני בהחלט מרגישה שזה נרגע מאז, אבל כמובן שלא היה מזיק אילו הייתי מקפידה להשתמש בו בתדירות הרצויה. ניתן להזמין את המוצר כאן.

מוצרים שחוללו מהפך בשיער שלי Fashion Tails

לייבוש טבעי: Oribe Matte Waves  מדובר במוצר שהיה דרוש לי הרבה מאוד זמן להתחבר אליו ובמשך תקופה ארוכה הייתי משוכנעת שהוא בזבוז כסף טוטאלי. אמנם אני עדיין חושבת שהוא לא הכרחי, אבל אני כן מוצאת שהוא מעניק לי גלים מובחנים יותר וגם הרבה יותר נפח כשאני מאפשרת לשיער להתייבש באופן טבעי (אני מניחה אותו על שיער לח ומעצבת כראות עיניי). בנוסף, הריח שלו פשוט חלומי! ניתן להזמין אותו כאן.

מוצרים שחוללו מהפך בשיער שלי Fashion Tails

פילינג לקרקפת: Christophe Robin Scrub with sea salt מאז שאני מתייחסת לשיער שלי בצורה דומה לעור שלי, אני מרגישה שהוא מודה לי. בדיוק כמו שאני מקפידה לעשות פילינג לעור הפנים, כך אני עושה גם עם הקרקפת! מדובר בפיתרון האולטימטיבי לדעתי לכל מי שסובלת משורשים שומניים, קשקשים וגירודים בקרקפת. מאחר שכמה מכן שאלתן אותי איך משתמשים בפילינג, מצרפת סרטון הדרכה. את המוצר הקסום ניתן להזמין כאן.

טיפול בשיער: Olaplex No.3 – אילו הייתי צריכה לבחור את המוצר שהשפיע הכי הרבה על השיער שלי, כנראה שהייתי בוחרת בטיפול הביתי של אולפלקס. מדובר במותג מקצועי, כאשר באולפלקס מספר 1 ו-2 משתמשים במספרות ואילו מספר 3 מיועד לבית, להמשך טיפול בייתי. תהיה זו טעות לחשוב שמדובר במרכך, כי מדובר בטיפול שנועד לבנות מחדש קשרים שניזוקו במטרה לשקם את השיער. המוצר אידיאלי לשיער שעובר טיפולי צבע, אבל גם אני בתור מישהי שהשיער שלה כבר לא מטופל בצבע מרגישה שהוא מסייע להעניק לי מראה בריא יותר.

מוצרים שחוללו מהפך בשיער שלי Fashion Tailsהוא מגיע באריזות קטנות של 100 מ”ל בלבד, מה שמסביר מדוע אני נמצאת כבר באריזה השנייה שלי. הייתי ממליצה על אולפלקס לכל אחת שמרגישה שהשיער שלה פגום וחסר חיוניות. את המוצר יש להניח על שיער לח למשך עשר דקות לפחות ומיטיבות הלכת יכולות אפילו להשאיר אותו ללילה ולחפוף בבוקר למחרת כדי ליהנות ממלוא האפקט. ניתן להזמין אותו כאן.

מרכך: לוריאל Smartbond – מוצר שפועל על אותו עיקרון אבל הוא דווקא כן מגיע בתצורת מרכך, הוא המוצר של לוריאל. אני חופפת בו את השיער בימים בהם אני לא משתמשת באולפלקס (בו אני עושה שימוש פעם בשבוע). מדובר במוצר שאמור לסייע לחיזוק סיבי השיער, צריך לפזר אותו על כל השיער ולשטוף כעבור שלוש דקות. אני לא זוכרת אפילו מתי או ממי קיבלתי אותו, אבל אני זוכרת שהוא התקבל אצלי לסקירה. אני לא חושבת שהוא הכרחי כמו האולפלקס, אבל מדובר במוצר שסוגר לי את הפינה ואני נהנית ממנו. ניתן להזמין כאן.

מוצרים שחוללו מהפך בשיער שלי Fashion Tails

הגנה מפני חום: OUAI Smooth Spray מדובר במוצר אגדי של OUAI שמשום מה החליטו לשנות לו פורמולה. השמועה אומרת שהגרסה המחודשת פחות מוצלחת אבל אני עדיין עם המקורית כך שלא אדע להעיד לכאן או לכאן. בכל מקרה, המוצר המקורי הוא פנטסטי: מגן על השיער מפני חום ומסייע בהתרת קשרים. אני מרססת אותו בנדיבות על השיער לפני שאני מתחילה לייבש אותו והוא עושה את העבודה.

מוצרים שחוללו מהפך בשיער שלי Fashion Tails

את המוצר (המחודש) ניתן להזמין כאן.

שמן שיער: OUAI Hair Oil זה בוודאי לא חדש לכן שאני אוהבת את ליין טיפוח השיער של OUAI ושמן השיער שאותו אני לא מחליפה כבר כמה שנים, גם הוא של המותג. השמן מעניק את החיוניות הנדרשת לשיער מבלי להפוך אותו לשמנוני ועם ריח נפלא, שזה בעצם כל מה שאפשר לצפות לו ממוצר כזה. ניתן להזמין אותו כאן.

מוצרים שחוללו מהפך בשיער שלי Fashion Tails

עיצוב שיער: OUAI Wave Spray אחד המוצרים האייקונים של המותג לדעתי וזה שאני משתמשת בו הכי הרבה זמן. אני עושה בו שימוש בימים לאחר שייבשתי את השיער באופן טבעי, כדי להגדיר את הגלים שבו ולהוסיף לו נפח. הוא עושה את זה בצורה מצוינת מבלי להכביד על השיער, מבלי להעניק לו תחושה לא נעימה או לחייב חפיפה באותו יום. ניתן להזמין כאן.

מוצרים שחוללו מהפך בשיער שלי Fashion Tails

מייבש שיער: אני ממשיכה להשתמש במייבש השיער שסקרתי לפני כמה שבועות ואני עדיין חושבת שהוא מוצר מצוין ומעניק תמורה מעולה למחיר. את הסקירה המלאה תוכלו למצוא כאן ואת מייבש השיער תוכלו להזמין כאן.

מוצרים שחוללו מהפך בשיער שלי Fashion Tails

מרכך ללא שטיפה: Klorane leave in spray את המותג גיליתי רק לפני כמה חודשים בעקבות פוסט המציאות הדראגסטור הצרפתי. את המוצר הזה אני מרססת על שיער יבש כשאני רוצה להוסיף לו ברק, חיוניות ונפח מבלי להכביד עליו. אחד המוצרים המוצלחים בתחום טיפוח השיער שיצא לי להיתקל בהם ועוד במחיר כזה נוח. ניתן להזמין כאן.

מוצרים שחוללו מהפך בשיער שלי Fashion Tailsשמפו יבש: Klorane Dry Shampoo מדובר בשמפו היבש הכי טוב שניסיתי, נקודה. תשכחו את השמפו היבש של אמיקה, תשכחו כל שמפו יבש אחר שניסיתן, זה הכי טוב בתחום – באחריות. הוא מעניק לשיער את הנפח הרצוי, גורם לו להיראות פחות שומני ויש לו יכולת מופלאה להפוך כל יום שיער רע ליום טוב – ובכזה דבר עוד לא נתקלתי ממוצר מהז’אנר. ניתן להזמין כאן.

עוד שני מוצרים שקשורים לפוסט ויכולים לחולל מהפך בשיער:

מוצרים שחוללו מהפך בשיער שלי Fashion Tailsויטמינים: natrol skin, hair & nails – שלדעתי ממש עזרו להפחית מהנשירה, ניתן להזמין כאן.

מוצרים שחוללו מהפך בשיער שלי Fashion Tailsגומיות ספירלה: הצטרפתי לטרנד מאוחר מאוד, בעיקר כי חשבתי שמדובר בטרנד ולא משהו חיוני. טעיתי, כי מדובר בגומיות שמתקנות כל מה שרע בגומיות רגילות: הן לא חונקות את השיער, הן לא משאירות סימנים על השיער, הן לא לוחצות בקרקפת והן לא קורעות את השיער כשמסירים אותן. מוצר שהוא חובה לכל מי שנוהגת להסתובב עם אסוף בקביעות. ניתן להזמין כאן (אבל אפשר גם לקנות בכל מקום אפשרי).

תודה רבה לדר דימנט על הצילומים היפים, מוזמנות לעקוב אחריה כאן וכאן