נסו לנחש אילו סוגי שאלות אני מקבלת הכי הרבה על בסיס יומיומי. האם אתן מנחשות שמדובר בטיפוח? אם כן, אתן לגמרי צודקות! זה ללא ספק התחום שהבלבול סביבו הוא הרב ביותר: מה קודם למה? במה אפשר להשתמש? איך מטפלים בבעיית עור מסוימת? אילו רכיבים אפשר לערבב? נדמה שזה תחום שהשאלות לגביו הן אינסופיות ותמיד יש מה לשאול ולחקור. אני עושה כמיטב יכולתי לספק מידע שאני אוספת ממחקרים ומהרשת – ואני עושה מאמץ עוד יותר מיוחד להנגיש את התחום הזה בצורה מובנת, כך שאפשר יהיה ליישם את המידע בשגרת הטיפוח.

יחד עם זאת, לא משנה כמה אתאמץ ואשתדל: אין תחליף לייעוץ של אשת מקצוע. אני אומרת את זה למרות שבמשך תקופה ארוכה לא מצאתי לי אחת כזו בעצמי. מקרה קלאסי של הסנדלר הלך יחף. היו לי בעיקר חוויות שליליות מטיפולי פנים ואפילו ברופאי העור אליהם הגעתי לפני כמה שנים עם אקנה – מצאתי שאני לא יכולה לבטוח ולא פעלתי לפי מרבית העיצות שקיבלתי מהם (חלק מהן כללו ראוקטן אגב). מי שעברה חוויה שלילית בטיפול פנים יודעת שזה משאיר סוג של טראומה שגורמת לך להיות סקפטית לגבי כל איש מקצוע בתחום שאת באה איתו במגע בהמשך.

כך מצאתי את הקוסמטיקאית שלי

אל הקוסמטיקאית שלי הגעתי בעקבות המלצה של חברתי והקול גירל דר דימנט. אמרתי לעצמי שאם היא, כגיקית של טיפוח, מצאה מישהי שאפשר לסמוך עליה אז זו בוודאי אשת מקצוע שמבינה עניין. דרך דר הכרתי כאמור את גאל לוי, העוסקת בקומסטיקה פיטו ביולוגית ומומחית ביולוג’יק רישרש – שזה מלכתחילה אחד ממותגי הטיפוח האהובים עליי עוד הרבה לפני תקופת ההיכרות איתה.

על התהליך שאני עוברת עם גאל אספר בפוסט נפרד כי כרגע אני עדיין נמצאת בעיצומו (כבר עכשיו אני יכולה לרמוז שזו חוויה מהממת). רק אומר לכן שאם אתן מתחברות לגישת הטיפוח שלי – אתן תאהבו מאוד גם את גאל. מדובר באשת מקצוע מודרנית, עם טיפים עדכניים, שמבינה במכשור, ברכיבים פעילים ומתאימה לכל אחת את הטיפולים בהתאם למצב העור שלה ולא מתוך שבלונה קיימת. אני רואה לנכון להמליץ עליה מכל הלב ולא מתוך שום אינטרסים כלכליים, כי אני בטוחה שגם אתן תעריכו את ההמלצה בדיוק כמוני והלוואי שהייתי נתקלת בה כבר לפני כמה שנים.

כאן אתן נכנסות לתמונה

מאחר שגאל היא גם טיפוס סופר רהוט שמעביר את החומר היטב, חשבתי שאתן חייבות להכיר אותה! בדיוק מהסיבה הזו, במוצ”ש הקרוב, ה-26.1.19, גאל תעלה לשידור חי בקבוצת הקול גירלז ותענה על השאלות שלכן בנושאי טיפוח. אם תמיד רציתן לשאול על רכיבים ספציפיים? להתעניין בכלליות מה עושים עם מצבי עור מסוימים? לתהות לגבי שילוב מוצרים? וכל שאלה אחרת בתחום הטיפוח שמעסיקה אתכן – גאל תענה לכן בשידור חי מהניסיון והידע העשירים שלה בתחום.

גאל היא היחידה שאני מאפשרת לה להתקרב לעור הפנים שלי ולדעתי היא הכתובת לשאלות בנושאי פיגמנטציה, צלקות, אקנה ואנטי אייג’ינג.

כדי להצטרף לקבוצה הקליקו כאן. שימו לב שבכניסה לקבוצה תישאלו שאלה עליה תצטרכו להיכנס כדי לקבל אישור כניסה. רשמו לעצמכן ביומנים את התאריך: ה-26.1.19, יום שבת בשעה 20:00 ונתראה שם!

ממליצה גם לעקוב אחר גאל בפייסבוק ובאינסטגרם, שם היא מדברת בהרחבה על טיפולים, תמונות של לפני ואחרי והמלצות על מוצרים של ביולוג’יק רישרש (אותם גם אפשר לקנות אצלה).