עזבו אתכם מהמינוי של הרמטכ”ל החדש ומפרשיית השוחד המיני במערכת המשפט, אני כאן כדי לעדכן אתכן בחדשות החשובות באמת: במדור חדשות הביוטי שיעלה מעתה והלאה בפרקי זמן לא ידועים, בדיוק כמו שאתן רגילות לקבל ממני.

חם מהתנור – חדשות הביוטי ינואר 2018

שגעת הרטינול: אחרי שדראנק אלפנט הפתיעו והשיקו את מוצר הרטינול החדש שלהם (סקירה תוכלו למצוא כאן), גם סאנדיי ריילי שנמצאים איתם במאבק צמוד ומשיקים מוצר רטינול ראשון מסוגו במותג, המבוסס על רטינואיד בריכוז 6.5% עם שלל אנטי אוקסידנטים ורכיבים בוטאניים בפורמולה באורך הגלות. בעוד שהביקורות סביב המוצר של דראנק אלפנט חיוביות ברובן, לא ברור מה יעלה בגורלו של המוצר המקביל מסאנדיי ריילי שנוטים לפשל מדי פעם (ואז שולחים את העובדים שלהם להשאיר ביקורות אוהדות מפוברקות). לרשימת ההמתנה ניתן להצטרף כאן.

חם מהתנור – חדשות הביוטי ינואר 2018

ההשקה החדשה של קליניק: קליניק מוכיחים בשנתיים האחרונות שהם מותג שחייבים לשים לב אליו בכל הנוגע לחדשנות בטיפוח וגם ההשקה הקרובה שלהם נראית מסקרנת ביותר: מדובר בסדרת אמפולות מרוכזות בחומרים פעילים שניתן להחדיר לקרם הלחות Dramatically Different Hidrating Jelly (שאותו סקרתי ממש לאחרונה כאן), במטרה ליצור קוקטייל מותאם אישית לטיפול בבעיות עור שונות. בין האמפולות המושקות ניתן למצוא אמפולה המבוססת על רכיבים פרוביוטיים להרגעת העור, אמפולה האמורה לטפל בפיגמנטציה על בסיס חומצות AHA, אמפולה האמורה לטפל בקמטים עדינים ומבוססת על חומצות אמינו ופיפטידים ועוד. קבלו סקופ בלעדי: ההשקה החדשה Clinique ID צפויה לנחות בארץ במרץ!

חם מהתנור – חדשות הביוטי ינואר 2018הגונב מגנב פטור? קולורפופ יצרו שערורייה בעולם הביוטי כששחררו לעולם גליטרים שנראה בדיוק כמו מוצר של מותג אינדי אחר Lemonhead. LA (ניתן להזמין אותם כאן). עד שתעלה סקירה של ההשקות החדשות של קולורפופ, הנה קוריוז קטן: מותג הדראגסטור Wet N’ Wild השיקו צלליות ג’לי שנראות זהות לצלליות ה-Jelly Much שקולורפופ השיקו רק לפני כמה חודשים. אז מה אתן אומרות? הגונב מגנב פטור או שמותגים צריכים להפסיק עם גניבת הרעיונות ההדדית?

חם מהתנור – חדשות הביוטי ינואר 2018

מותגים חדשים שזמינים למשלוח בארץ: It Cosmetics עשו דריסת רגל בקאלט ביוטי והחדשות הטובות הן שהם זמינים גם למשלוח לישראל! מוצרי הדגל של המותג הם קרם ה-CC והקונסילר בעל הכיסוי הגבוה שהיה עד כה די בלתי אפשרי להשיג אותם במשלוח לישראל וכעת הם זמינים עם הנחת מע”מ. אם אתן שואלות את עצמכן מה מיוחד במותג, אז דעו שמדובר במותג איפור עם מוצרים חדשניים למדי, אשר פותחו עם שורה של מנתחים פלסטיים לפי המותג. ניסיתי לפני כמה שנים כמה מוצרים מהמותג ואני אכן יכולה לומר שמדובר במוצרים ייחודיים ובפורמולות שכמותן לא נתקלתי מאז. את המוצרים של It Cosmetics ניתן להזמין כאן.

גם קייט סומרוויל ממשיכה לכבוש את הממלכה ונחתה כעת ב-Space NK, השמועה אומרת שבקרוב תפתח גם קליניקה ראשונה בלונדון ואז אפשר יהיה לקבל טיפול פנים של המותג אם אתן קופצות לביקור. גם MILK צפויים לנחות בקרוב ב-UK אך האם יישלחו לישראל? התשובה לשאלה הזו עדיין לא ברורה.

חם מהתנור – חדשות הביוטי ינואר 2018

חם מהתנור – חדשות הביוטי ינואר 2018

מעשה בביצה: בטח שמעתן שברחבי האינטרנט על ההטרלה הגדולה השבוע: חשבון אינסטגרם ובו תמונה אחת ויחידה, של ביצה, שגרפה כרגע מעל 44 מיליון לייקים ובכך שברה את השיא הקודם של קיילי ג’נר ובתה סטורמי. קיילי לא נותרה חייבת והעלתה תגובה משעשעת לגניבת השיא שלה וגם כוכבי רשת ישראליים זרמו עם גרסה משלהם להטרלה:

חם מהתנור – חדשות הביוטי ינואר 2018

חם מהתנור – חדשות הביוטי ינואר 2018אז מה היו החדשות המרטיטות של השבוע לדעתכן? כתבו לי בתגובות!