אני יודעת, אני יודעת, חיכיתן לפוסט הזה יותר מדי זמן. להגנתי אומר שהחורף כבר כאן אז היי, לפחות לא פישלתי לגמרי. האמת היא שלאחרונה שגרת הטיפוח שלי בבקרים הייתה משמימה אפילו לדעתי אבל גיליתי מוצר חדש וטוב שאני חייבת להמליץ לכן עליו והנה, ברוך השם, אנחנו כאן עם פוסט שגרת החורף לקראת סוף ינואר 2019. מכתבי תלונה אפשר להשאיר בתיבה, החתול שלי יקרא אותם.

שגרת הטיפוח שלי בבוקר – מהדורת חורף 2019מיטיבות הלכת בוודאי יודעות שאינני שוטפת את הפנים עם סבון בבוקר אלא עם מים פושרים בלבד וממליצה לכן לאמץ את השיטה גם. לכן הבוקר שלי מתחיל עם מוצר שיש לו ותק כל כך מרשים בשגרת הטיפוח שלי, עד שפלא שהוא לא משלם לי שכר דירה בשלב הזה.

שגרת הטיפוח שלי בבוקר – מהדורת חורף 2019blithe vital treatment – מדובר בטונר כל יכול שמסרב גם להסתיים מסתבר. הוא כבר הופיע בפרויקט פאן שלי לפני כמה שבועות וראו מה גודל ההפתעה – טרם הצלחתי לסיים אותו. לא שישתמע מכל זה שיש לי תלונות כלפי המוצר, כל עוד הוא כאן ונותן עבודה – אמשיך ליהנות ממנו. הטונר מכיל בקפסולות קטנות של ויטמין E אשר שוחות להן בתמציות שורש ופפטידים, בפורמולה שמזינה את העור בלחות אך לא מרגישה כבדה מדי. המוצר עוזר לאזן את העור שלי בבקרים לפני יתר שלבי שגרת הטיפוח שלי, טונר שיתאים לדעתי לכל סוגי העור וכל אחת יכולה ליהנות ממנו.

ניתן להזמין כאן.

שגרת הטיפוח שלי בבוקר – מהדורת חורף 2019klairs freshly juiced vitamin drop- הגענו לכוכב של שגרת הטיפוח שלי בבוקר ואני לא מבינה איך זה קרה רק לאחרונה. מבין כל סוגי ויטמין C שיצא לי לדגום בשנה האחרונה, אין ספק שהוא אחד הכוכבים בחבורה והחדשות הטובות? הוא עולה פחות מ-80 ש”ח. מדובר במותג קוריאני כפי שכבר הבנתן, כאשר הויטמין C הוא מוצר הדגל שלהם. הוא מבוסס על 5% חומצה אסקורבית בטכנולוגיה עמידה (מה שמסביר מדוע הבקבוקון לא אטום) בשילוב עם תמצית Centella Asiatica שהיא אחד הרכיבים האהובים עליי להרגעת העור.

מדובר ביופי של מוצר בקטגוריה, המעניק אפקט הבהרה וחיונית מיידי לעור מבלי לעורר שום ריאקציות (בעלות עור רגיש שחוששות ממנו בכל זאת, יכולות לערבב טיפה או שתיים בסרום או בקרם הלחות שלהן). אני משתמשת בו בכל בוקר ומרגישה ששימוש קבוע בריכוז אפקטיבי של חומצה אסקורבית תורם מאוד לאחידות עור הפנים, בטח במחיר כזה.

ניתן להזמין כאן.

שגרת הטיפוח שלי בבוקר – מהדורת חורף 2019

Clinique Dramatically Different Hydrating Jelly – כבעלת עור מעורב, אני חובבת גדולה של מוצרים בעלי טקסטורת ג’לי. אני מרגישה שהם יעילים מבלי להכביד על העור, אך מיותר לציין שבעלות עור יבש (בייחוד בתקופת החורף) ייצטרכו בוסט נוסף של לחות. עבורי המוצר של קליניק לגמרי סוגר את הפינה, בטח בשילוב עם טונר מאזן הלחות מהשלב הראשון של שגרת הטיפוח והמוצר שאסקור אחריו.

מדובר בפורמולה יפיפייה הכוללת בין השאר תמציות בוטאניות, קפאין וחומצה היאלורונית – בשילוב עם תמציות אורז שאני כבר רגילה לפגוש במוצרים קוריאניים ושמחתי לפגוש כאן. השילוב של כל הרכיבים הללו נועד להזין את העור ולספק לו מראה אחיד ומואר יותר, כאשר התחושה שלו על העור בבוקר מאוד מרעננת ונעימה. ראוי לציין שהמוצר מותיר את העור בתחושה מעט דביקה בדקות הראשונות מיד לאחר השימוש אך אני מוצאת שהמוצר נספג במהרה והתחושה נעלמת לא הרבה אחר כך. בשגרת הטיפוח בערב לא תמצאו אצלי מוצרי ג’לי ברשימה אלא אני פונה לתותחים כבדים יותר (ועל כך בהמשך) אבל בבוקר? בכיף!

את המוצר ניתן להזמין כאן.

שגרת הטיפוח שלי בבוקר – מהדורת חורף 2019

Estee Lauder Advanced Repair Eye Complex- אני מודה שהייתי אדישה מאוד לקרמי עיניים בשנה האחרונה עד שקיבלתי לידיי את המוצר החדש מבית אסתי לאודר. אציין שלפניו השתמשתי בקרם העיניים הקלאסי של אסתי לאודר מסדרת ה- Night Repair אבל הפיפטה שלו הייתה מרגיזה ולכן לפרקים שכחתי להשתמש בו. את המוצר הזה בצנצנת אני מעדיפה יותר, גם מבחינת הפורמולה וגם מבחינת נוחות השימוש. כמו כל מוצרי ה-Night Repair של אסתי לאודר, גם כאן יש פורמולה באורך הגלות הכוללת תמציות שמרים, תמציות בוטאניות, קפאין, Squalane, חומצה לינואלית וחומצה היאלורונית. רשימה מרשימה מאוד עבור קרם עיניים וזה מסביר מדוע נדלקתי על המוצר ואני מוצאת את עצמי משתמשת בו לעתים קרובות יותר.

אם אתן חובבות סדרת ה- ANR של אסתי לאודר ותמיד קיוויתן שקרם העיניים המקורי יגיע באריזה ידידותית יותר למשתמשת – אתן ממש תהנו מקרם העיניים החדש. ניתן להזמין אותו כאן.

שגרת הטיפוח שלי בבוקר – מהדורת חורף 2019

ניוטרוג’ינה Hydro Boost- השלב האחרון בשגרת הטיפוח שלי הוא כמובן מקדם הגנה והפעם מדובר בממתק מהדראגסטור של ניוטרוג’ינה. מדובר בקמפיין בתשלום שעבדתי עליו בקיץ והמשכתי להשתמש בו כי ובכן, אני עובדת רק עם מוצרים שאני מאמינה בהם! חשוב לציין שלא לכל ליין הטיפוח של ניוטרוג’ינה אני מתחברת ובמוצרי הניקוי שלהם כנראה שלא הייתי משתמשת (לפחות לא אלו הקיימים בליין כעת) אבל מוצר שמעניק לחות עם SPF? בשמחה! אז נכון, אי אפשר לצפות כאן לפורמולה של מותגים קוריאניים או של קליניק אבל בכנות, אני גם לא ממש רואה הצדקה מיוחדת בזה עבור מוצר מהז’אנר. לבעלות עור רגיש כנראה שהייתי ממליצה לדלג אבל אם אתן מחפשות מוצר טוב עם מקדם הגנה מספק לעונת החורף שזמין גם כאן בארץ, מצאתן!

את המוצר ניתן להזמין כאן.